• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky

ardi...koukám že zas další komplikace vid? neboj však to nějak zvládnete :wink:
17. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky...tak jsem si byla zacvičit a teď jsem pekla dortík..:slight_smile:

ardi teda to naštve..takže jako že ti nedali zpět přeplatek za daně jo? to je síla teda...
ali jak to jde?....co v práci... hejbou se kšefty?
17. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Prý si můžu dát daňové přiznání, aby mi to dali.. ale v lednu 2011 :frowning2: Projela jsem všechny maily od účetní a nikde žádný upozornění. No Honza šel dneska vyreklamovat novej mobil, co mi koupil, tak jsem mu řekla, ať vezme zpátky peníze a koupíme ho, až budeme mít z krku okna, zedníka a tak.. Navíc ještě ten úvěr nevyplatili celý, ale jen 90% a zbytek bude až doložíme první fakturu.. Jenomže tím, že nám všechno budou dělám přibližně ve stejnou dobu, tak ty peníze stejně dostaneme až pak a tak jsme ještě 8000 v minusu navíc, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ono se to nějak udělá, ale štve mě to.. hlavně teď zbytečně přijít o 2500 se fakt nehodí. Navíc jsme počítali s monitorem dechu o 50% levněji a teď jsme zjistili, že od ledna v Jablotronu zaměst.slevy nemají, takže sleva nebude :frowning2:
Já jdu s hafanama a pak se chystat na plavčo, už jsem dlouho nikde nebyla, tak se těšim..
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
ardi to je naprd teda no..se to většinou tak sejde co....tak sna to nějak zvldánete :slight_smile:
a s tím příspěvkem teda taky naštve....
tak si hezky zaplavči :slight_smile:
půjdeš v pondělí na cvičení do nemocnice?....
17. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
semy...v práci dobrý, tržby ted máme nad očekávání dobrý, tak je to fajn, mohli by bejt v dubnu premie a to se mi pěkně šikne na island :slight_smile: ted vyšel novej Brown tak jsou na to lidi jako divý :sunglasses:
17. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
tak to je dobře ali :slight_smile: prémie se vždycky hodí :slight_smile:
co jsem mluvila s kolegou z práce tak říkal že tam je to pěkná slabota...že i truhláři brečej že maj málo práce, že teď nikdo nic nedělá....a tu paní co nastoupila za mě vyhodili a že ani nikoho teď brát nebudou, tím že maj malý tržby..
17. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
no nám docela hraje do noty i to počasí, lidi jsou otrávený tím že není pěkně tak jsou zalezlý doma a čtou, no hlavně aby to tak vydrželo a vedení nám pak tz premie nějak nesebralo :angry:
17. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Semy, v pondělí jdu :slight_smile:
No to je teda divný, že zrovna ty naše firmy maj kšeftů dost a skříň a nejspíš i okna budou v tom nejpozdějším možném termínu :frowning2:
Ali, už se vám ten Island blíží, co? To už bych pomalu balila, jak bych se nemohla dočkat :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Semy, tak ta holčina ze cvičení má kluka :slight_smile: http://jablonecky.denik.cz/miminka/mimi0610.html
Ale teda až minulý týden.. Termín měla na konci ledna :astonished:
17. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
ardi....no já už mám v ložnici kupičku kam dáváme věci :slight_smile: už tam mám to nový oblečení, ale to ještě musim vyprat a naimpregnovat, stativ, nějaký potraviny tam mám, impregnaci na boty :slight_smile: no blíží se to a letí to
ale ještě dost věcí budu muset nakoupit
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
ardi a to je který miminko? myslíš ze cvičení z nemocnice jo? já si ty holčiny ani moc nevybavuju, přeci jen jsem byla jen jednou :slight_smile:

ali to je dobře, lepší chystat dopředu než pak něco zapomenout :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
tak my jedeme k načim na kafíčko a dortík co jsme dělala..tak papáá
17. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Semy, no jo, to mi nedošlo, žes byla jen jednou.. Je to ta, jak se tam tak smála.. Markéta s miminkem Leošem.
17. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ardi tak už vím která to je :wink:
Jsem tě chtěla poprosit, ty určitě pojedeš na cvičení autem viď?
Jestli by ti nevadilo mě nabrat...někde tady u nás...:slight_smile:
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj
Semy, jasně, to není problém.. Jen se prosím v pondělí připomeň smskou :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
ardi moc díky :slight_smile: jseš hodná. Určitě se připomenu :wink:
Tak co, jak si užíváš volno?
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile: co nového?
18. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj Ali :slight_smile:
Semy, no zatím mi moc nepřijde, že mam volno, dlouho spim, to je teda jediný, ale pak pořád něco řešim, buď z práce nebo kvůli úvěru nebo něco.. Pak vařim, poklidim, jdu se psama, plavat nebo na kurz a třeba k praní oblečků jsem se ještě nedostala.. Teď jedu na nákup, tak zas pa
18. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
hihi tak to e pořá nezastavíš...:slight_smile:
tak máš ještě chvíli čas na praní :slight_smile:

já dneska povlíkala a vyluxovala jsem a taky vyprala dvě pračky.....tak mám aspoň pocit že něco dělám :grinning:
18. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
já si maluju šálu a kravatu na ples na zítra, poklidila jsem, uvařila, ted se najím a půjdu s donem a pak přesun do práce
18. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
jé jdete plesat :slight_smile: tak si to hezky užijte :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
jojo zítra, tak se těším :wink:
:sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
to věřím :slight_smile:
já jsem byla na plese naposled snad před šesti roky :grinning:
18. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
no tak to mi chodíme každý rok, minimálně na jeden :wink:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak to jo...no on Tom netancuje, takže proto nechodíme....:slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tak jsem zpátky, i když jdu s lístečkem, tak je to drahý.. Nějak mi to šetření nejde :unamused:
Ali, na jaký ples jdeme? My pořád mysleli, že na nějaký vyrazíme, ale já už se na plesání zrovna necejtim :slight_smile:
Semy, my na plesy chodíme, ale většinou netancujem :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
ardi tak vy určitě chodíte s partou lidí viď :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
To jo :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.