• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, dneska jsem měla taky hoodně práce..
Medo, tak to je super, že výsledky jsou v pořádku, určitě se to brzo povede.. :slight_smile: V ten čtvrtek s tím budu počítat, ale nevím kam, dá se někam tam u vás? Můžu naložit hafany do auta a přijet za tebou..
7. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak u nas se da jit teda chvilu po silnici ale palk se da udelat takove kolečko v lese
7. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
a u vás se da nejak jit??nebo se mužem nekde sejit a tam se projit treba u josefodolske přehrady by to nemuselo byt spatne hm?
7. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Medo, u nás se určitě dá nebo klidně i ten josefáč.. ty se máš jak dostat? autem? Tak se pak dohodnem, předběžně počítám s tím čtvrtkem..
8. kvě 2009 v 01:16  • Odpověz
dobré ranko holky tak mam dnes venku zase krásně:slight_smile:,hned je to veselejší
ardi ja se mam jak dostat mam autí ak je to v klidu
holky nevite kdy se začíná brát ten clostyl??
8. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
medvíde : já brala Clostil 3-7DC, t.j. když jsem to dostala, zavolala jsem si o recept, ale ty to asi budeš mít jinak, když už jsi po mrše
8. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
majo a to jsi ho brala když jsi měla mrchu??mě řikal po mrše!
8. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
jo, myslím, že to asi je jedno, nebo to tak má být, nevim. Mám pocit, že mi clostík MS zkrátil, za 3 dny mívám po mrše
ke komu chodíš?
8. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ja chodim do nemocnice k Mairichoj,ja nevim mě řekl že mam přijit až budu mit po ms tak uvidim zajdu tam v pondělí a uvidim co mi řekne
8. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
do jablonecký nemocnice? Tam chodim já, k dr Kuklový
8. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
jj do jablonecky
8. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jé, medi, tak když máš auto, tak to je super, to pak není problém nějakou prochajdu vymyslet.. Jen teda na josefodolský přehradě jsme byli před týdnem a tam je strašně cyklistů a pořád jsem musela psy držet, protože jsou jelita a lezou pod ty kola.. takže bych spíš někam, kde jich tolik není, jestli by ti to nevadilo.. Zamyslim se a něco navrhnu, času je ještě dost.. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
ardi:v poho to byl jen návrh tak když tě neco napadne tak pisni:slight_smile: auti mam doma tak se mužem take dopravit:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
teda koukam že jsem tu sama :frowning2: kdepak všechny jste??užívate volníčka že??Ale to je dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
dobré ránko. jsem tu a budu tady celý den, jsem totiž v práci
9. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj ali tak alespon někdo všici jsou asi někde na prázdninách co? :grinning: jak to s tebou vypada co mrcha??
9. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
stále se nic neděje, čípek tvrdý a vzadu a stále mám zvýšenou teplotu, fakt nevim co si o tom mám myslet
9. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
hm tak to je divne že??a k dr pujdeš?
9. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo už mi to fakt přijde divný, ani břicho mě nebolí jako že to mám dostat prostě nic, jen jsem furt unavená :unamused: no zajedu tam v pondělí, tak mě snad veme no
9. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
určo veme a třeba se tam mimi objeví co ty víš:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
no tak třeba to je možný no :slight_smile: kamarádka mi yrovna včera říkala že at testum moc nevěřím že ona je měla negativní a už věděla od dr. že těhotná je...
9. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
no tak vidiš tak třeba nas tu překvapíš a v pondělí nam řekneš že čekate mimi :wink: ,jak to jde jinak v práci??Co dělaš vlastně za práci??
9. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
třeba, no asi bzch se mohla označit za knihkupce :slight_smile: pracuju v knihkupectví a docela to dnes utíká
9. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj ali, tak to jsem tě asi dneska viděla v práci :slight_smile: Nebyla jsem si jistá, jestli si to ty.. šli jsme kolem s Honzou
Medo, co třeba Mariánská hora na tu prochajdu?
9. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj, jeee fakt jo? no tak to je dobrý teda :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
A koukala si na mě.. nebo mi to aspoň tak připadalo :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
jo? a tos byla tadyu nás v krámě nebo jen na pasáži? ja totiž umím krásně koukat do blba :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
V krámě jsme nebyli, nebyl čas.. jinak bych si k tobě zašla pro nějakou knihu :slight_smile: tak příště.. Honza už zítra ráno odjíždí, chjo :unamused:
9. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
však to uteče, neboj a budete se na sebe aspon těšit :wink:
9. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
ali aha tak to maš ale pohodovou prácičku taková by se mi take líbíla:slight_smile:
ardi ahoj tak ju mužem tak by jsi mohla přijet ke mě a na Mariánu by jsme mohli dojit a tam se někde cournout co ty na to?
9. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.