• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak já jdu konečně vařit.. špenátový krém a upeču bábovku. Ale už mam aspoň první várku v pračce :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
no my chodíme ve čtyrech nebo v šesti a tancujeme
no a jdeme na ples zemědělský a potravinářský, je tam hooooodně bohatá tombola :grinning: :wink:
18. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
a už jsem v práci a cestou sem byla na solárku :wink: :sunglasses:
18. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Ali tak hodně štěstí v tombole..to určitě něco vyhrajete když je tak bohatá :wink:
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
ahojky semy :slight_smile:

no taky myslím že něco vyrajeme
19. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
tak se pak pochlub :slight_smile:

já jsem teď zas trošku utrácela...
jsem si hlavně objednala těhu podpůrný pás....a pak lahvičku a sadu deseti bavlněných plínek.....:slight_smile:
19. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj, tak mam dneska Honzu doma, tak jedeme někam na procházku s čubama a snad konečně vybrat koberec..
Semy, k čemu ten pás? Bez toho jsem se obešla, ani jsem nevěděla, že něco takovýho je :sweat_smile:
19. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj ardi..no je to na podporu zad, že tolik nebolí protože to pěkně drží....
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
se musím podělit ať se taky zasmějete :grinning:

Ze stránky chytrazena.cz

U Vámi vložených receptů se mnohdy hodně zasmějeme – díky překlepům a momentální pomatení mysli. Občas jde o zcela vražedné kombinace:
- do směsi přidáme obě mouchy a pořádně vše zamícháme
- na vál prošijeme mouchu a uděláme do ní díru
- zakápneme olověným olejem
- do vody přidáme tři bobky a vaříme do změknutí
19. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Tady se nějak nic neděje. Já mam pořád nějak co dělat. Včera jsme se po dlouhé době pořádně prošli s hafanama. Dneska u nás byli lyžníci, taková každoroční soutěž ve sjezdu a ve skoku na historických lyžích v historickém oblečení.. Byla to sranda, jen kdyby nemusela pořád tak čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestĺi chcete někdo mrknout na fotky, jsou tady.. nejlepší jsou ty ke konci ze skoků :slight_smile: http://bitmani.rajce.idnes.cz/Lyznici/
No jdu se oblíkat, Honza je v Liberci na plese, tak pro něj jedu, tak pa
20. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj, koukám, že tady pořád nikdo.. No a já začínám být trošku nervózní, vypadá to, že mi odešla hlenová zátka :astonished: Co jsem se dočetla, tak by to mohlo znamenat, že porod bude za týden až dva, max. tři.. No každopádně jdu dobalit tašku a semy, zítra se cvičením uvidím, na kontrolu jdu v úterý, ale ráno radši zavolám dr., jestli by na mě nekoukla už zítra.. Abych to tím cvičením ještě neuspíšila. Já teda chtěla rodit dřív, ale o týden ne o měsíc :sweat_smile:
21. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
ahoj ardi....teeeda co to čtu? :wink: no tak to je mazec jestli se to takhle uspíší

no my měli prima víkend, v pátek plesík, sobota nákupy a uklid a vaření doma a relax, no a dneska ráno jumping i s matějem a pak návštěva u jeho rodičů :wink:
21. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky teda vy jste ale kecalky ja tu měla švagrovou se švagrem tak nebyl časek na netik dnes odjeli tak nakukuji...
ardi co to čtu neblazni dopeč ho ještě!!!ještě je brzy na nějaky porod a pak ještě uživej klidku pak už to takove nebude!!!!!!!!!
21. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
No vždyť já nechci, aby už vylezl.. Ale asi s tím nic nenadělám, že.. :frowning2: Medi, kdy tobě odešla ta zátka? A jak vypadala? A jak se máte?
21. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
třeba to ještě není ono ardi
21. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Třeba ne :slight_smile: No ale radši jsem hodila oblečky do pračky a dobaluju tu tašku.. Třeba budu nakonec ještě přenášet :slight_smile: Ale já mam už dlouho tušení na půlku března, tak uvidíme..
21. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
no budu na tebe myslet, tak nám hlavně prvidelně podávej hlášení :wink:

jo představ si že dneska jsme cvičili na jumpingu s činkama, jako hopsat a mít v ruce činky a cvičit s nima je docela hustý :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
No jasně, budu hlásit, uvidim v úterý po kontrole..
No s činkama to musí bejt hustý, to si dokážu představit :grinning: Jé, už se blíží čas, kdy budu moct zase hopsat :slight_smile:
21. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
no hustý to fakt bylo, docela ty ruce cejtim a prsní svaly :wink:
21. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
ardi:mě odešla asi den před porodem možná dva dny :slight_smile: a bylo to jen trochu mazlaveho hlenu a pak jako trochu vody jinak nic
ali:jeee jumping uvažuju že bych take už zašla ale po šestineděli až a nemužu se dokopak doma nějak začit cvičit to je hruza :frowning2:
jinak se mame ok :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Dobré ranko....
ardi no teda...Šimonek nějak pospíchá na svět....tak to asi s tím cvičením opravdu asi neriskuj, spíš by to chtělo asi teď ležet a odpočívat.....
ali jaký byl ples? co tombola?
medi tak jsi měla návštěvu jo...a dobrý?...
já mám teď nějaký depkový období..od pátku nic moc....ty hormony na mě nějak asi teď útočí nebo co....včera mě z toho manžel trošku dostal..tak doufám že už to bude lepší....
22. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj semy, proč depky?

ples byl parádní a moc sme si to užili :slight_smile: tombolu jsme letosměli jen symbolicky páč jsme se nechtěli rvát o lístky takže sme vyhralí salám pro psa, a jitrnice a tlačenku :wink:
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj ali...

no proč....hormony, počasí..nějak všechno dohromady....doteďka mě ty hormony ani moc neovlivňovali...ale teď je to takový nijaký no....ale dneska už je to lepší....
tak i tak hezký výhry :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
tak ve středu jdeme s Koudíčkem na kastraci...tak už to bude mít za sebou....
a objednávala jsem se teď na 4D utz tak jdeme 19.3. :slight_smile: tak už se těším....
a hurá ve středu jdeme na velký utz do nemocnice a snad se konečně dozvíme co tam vlastně mám v bříšku :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
a máš nějaký tušení co to bude?
22. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
no já říkám od začátku že je to holčička..tak jsem zvědavá jestli se mě to potvrdí nebo ne :grinning:
22. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
no já bych podle bříška taky tipla holku :wink: :wink: jo a máte jméno? ani nevim jestli si to už psala
22. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
jé děkuju :slight_smile: jména máme už dlooouho :grinning: Nina nebo Davídek :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
:slight_smile: no tak myslím že si to bud nepsala nebo už je to dlouho a mě se to vykouřilo z hlavy :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
jo to je možné :slight_smile: my jsme jména vymysleli už skoro na začátku snažení :slight_smile:

no a jak to vypadá u vás?...kdy máš tu kontrolu?
22. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.