• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
příští týden v pátek mám jít na tu mikrobiologii, atb. jsme dobrali, uplně prvně v životě se u mě objevilo něco co se popisuje jako plodný hlen a vypadá to že jsem měla i ovulaci bez pomoci léků, takže prima, sice prej spolu ještě nesmíme spát do těch kontrolních stěrů ale to jsme jaksi nevydrželi tak doufám že to dopadne dobře a tý mrchy sme se zbavily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
jé tak to je super..tak to je známka že léčba zabrala .-ú tak to gratuluju :slight_smile:)
22. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojik holky semy sem na tom podobně jako ty take nějake depky a ke všemu nevim ale je mi smutno když jsem sama jen s malým nevim proč :frowning2: měla jsem manžu tyden doma byl nemocny a ted je v práci a mi tu sami a je to určo tim počasim jak je ošklivo a snih nějak me to nebaví
dnes chci zajit ven doufam že to počásko do odpol vydrži :slight_smile:
ali držím pěsti at je vše ok a mate take brzy mimiska :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj medi....jojo přesně to počasí k tomu hodně přispívá....
a dcela věřím že je ti smutno když jsi měla manžela týden doma a teď jsi zas bez něj....a co mu bylo? nechytli jste to i vy?
a co malý?...nebudou nějaké fotečky? :wink:
22. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já měla včera večer a dneska ráno docela hnusný poslíčky, doteď jsem je mívala tak jednou za 10 dní a najednou dvakrát za 12 hodin.. Ale volala jsem k dr. a nemusí to znamenat nic jinýho než že se porod blíží a bude za několik týdnů a klidně můžu rodit v termínu nebo i po :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a nebo taky brzo, po telefonu těžko říct, víc se snad dozvím zítra. Každopádně cvičit nemam chodit a mam ležet, takže ani s úklidem moc nepohnu a nechám to radši na Honzovi nebo zítra po kontrole..
To počasí už mě taky štve, aspoň dneska vylezlo sluníčko.. už aby bylo jaro :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj ardi..teda no jsem na tebe zvědavá :wink:
tak snad když budeš hodně ležet tak se prcek ještě nebude drát na svět :slight_smile:
já se toho jara letos fakt nemůžuž dočkat...víc než kdy jindy....aspoň ten sníh aby už zmizel....
22. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
ahoj medi...teda koukám koukám že na vás ty hormony a počasí moc dobře nepůsobí a ardi, koukej se šetřit a odpočívat at ti tam malej ještě chvíli zůstane :wink:
22. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
semy měl nějakou virozu či co ale tuk tuk snad jsme to nechytli fotečky nějak dodam musim je zmenšit :slight_smile:
ardi teda tak odpočivej pak už si neodpočineš je to uplně něco jineho mit toho človička na světě...nějak sem dnes chvilu seděla a řikala sem si že to bylo nedavno co jsem zjistila že jsem těhule a pak těch 9 měsicu uteklo strašně rychle a ted mame maleho u sebe a mě to přijde neuvěřitelne :slight_smile:
ali jj hormony trochu pusobi dnad to slunko dnes vydrží chci jit kolem druhe ven tak snad se to povede
22. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
tak to je dobře že jste to nechytli :slight_smile:
mě dneska mě to sluníčko dobíjí, tak jsem ráda..jsem teď dla prát druhou pračku a sázela jsem nějaký cibulky, tak už i tím přivolávám jaro....je tam fakt hezky....:slight_smile:
´škoda že tak nebylo včera když jsme chtěli jít na procházku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medi co kdybych někdy v týdnu přijela že by jsme šli spolu na procházku? že bych aspoň mrkla na malého....jestli bude takhle hezky :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jé holky, to bych se možná i přidala na malou procházku, kdybyste mě chtěly do party :slight_smile: Teda jestli budu ještě v kuse :grinning:
22. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
semy i ardi určo budu rada když vas uvidim a přijdu na jine myšlenky....a dorazily by jste k nam neno jak??
22. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
tak paráda..jojo medi k vám, ať nemusíš někde daleko chodit :slight_smile:
akorát mě budeš muset navést kde to přesně bydlíš :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
No já uvidím, jak dopadnu zítra na kontrole a pak se rozhodnu, ale věřim, že to bude v pohodě.. Nebo semy můžeš přijet na Smržovku na náměstí, to je pořád po hlavní a já tě tam naložim a pojedem do Albrechtic, já už vim, kde Stáňa bydlí :slight_smile: A kterej den?
22. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
tak já klidně trefím i do albrechtic...to je celkem jedno :slight_smile:
no asi záleží na počasí.....ale co jsem koukala na předpověď tak má být celý týden asi tak jako dnes..tak by to šlo...
tak já akorát ve středu nemůžu...a ve čtvrtek asi taky ne protože Koudy bude po kastraci tak abych ho ještě pohlídala....
takže čtvrtek a pátek mám úplně volný :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak se ještě dohodnem, já můžu kdykoliv kromě pátku, to má Honza dovču, tak jedeme dokupovat nějaký věci a na prohlídku porodnice..
22. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
takže to vypadá jedině na čtvrtek..tak uvidíme co medi na to :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Ardi: co to slyším? Já Tě nepotěším, mě hlenová zátka také bez příměsi krve odešla na dvakrát, první v pátek, druhý kus v sobotu a v neděli byl F na světě :slight_smile: Ale nemusí to tak být. Tak držím palce, ať se zítra na kontrole dozvíš jen pozitivní zprávičky.
Já mám také depku, malej má to období vzdoru, ale to jsou scény. Nejhorší je, když se zasekne, že nejde domů, lehne si na zem a já ho musím zvednout. Jenže on se nepostaví a bimbá s těma nohama ve vzduchu, já v předklonu s tím mým rancem :wink: a břicho mě po tom pekelně bolí z toho posilování. Pak jsem na něj naštvaná a chvilku trvá než mě to přejde. Ale snad bude líp.
Ali:super, že je snad vše na dobré cestě
22. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
No Jani dík :grinning: Ale v únorovkách zas psala holčina, že myslím její ségře odešla ve 31tt a nakonec jí to vyvolávali.. Ona ta zátka je asi fakt hodně individuální.. Mam břicho pořád nahoře, tak se uklidňuju, že napřed musí přece klesnout.. ale samozřejmě, že jsem se dočetla, že ani to není pravidlem..
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
tak snad to ještě nebude, když i břicho máš nahoře....:slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
jo ardi jsem se chtěla zeptat, jestli budeš mít ontrolu v pohodě, šla by jsi ještě na tu přednášku o plínkách?
22. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky jestli by jste chtěli dorazit ve čtvrtek tak nevidim v tom problem mě je to v podstatě jedno kdy dorazite tak spiše to zaleži na vas!!!
22. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
tak jo, ještě se domluvíme..jedu na cvičení..papá
22. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Tak si hezky zacvič a pak tedy dejte nějak vědit jak by jste dorazily ju?
22. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
chjo já bych se taky jela podívat na honzíka :wink:
22. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Semy, tak co dneska na cvíču? Kolik vás bylo? Cvičí to ta samá?
22. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
ali vsak mužes take přijet??kdybž by se ti to nehodilo jak holkam tak tě rada uvidim i jindy-!!
23. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
Dpobré ranko :slight_smile:
ardi cvičilo e moc pěkně, cvičila ta samá a ještě dvě nové kromě mě tam byli a hned před náma cvičili další těhulky..byla tam i ta klára co chodí na plavání....:slight_smile:
hele já si pak uvědomila že jsem řekla čtvrtek ale koudy bude po té kastraci, tak jestli to neva že by jsme se domluvili až ve čtvrtek dopoledne....nevím jak na tom bude....ale nejspíš si myslím že už bude dobý ve čtvrtek, že bude akorát pospávat....tak jestli neva že se domluivíme takhle až ten den.....
ali a nemůžeš taky přijet teda?....kdyby jsi přijela busem nebo tramvají tak tě můžu vyzvednout klidně....
23. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj, tak jsem doma z kontroly. A sice toho moc nevím, ale jsem v klidu, zatím se nic neděje.. Sice se jí to teda nějak nezdálo, že najednou tak často poslíčci, ta zátka (část teda odešla), tak mi dělala utz, co nebyl v plánu, pořádně všechno zkontrolovala a čípek je dost dlouhej, CS 1, placenta ok, plodovka ok, mrňous ok, pořád hlavou dolů.. Takže zatím se prej nic katastrofálního neděje, ale to neznamená, že se nemůže brzo něco začít dít, takže kdyby něco, tak mam naběhnout, tak jsem se ptala, jestli i s těma poslama, tak ona, že radši jo.. Tak jsem jí řekla, že tam možná budu ještě dneska No ale dohodly jsme se, že když to bude jen ta půlhodinka a pak ok, tak nikam nejedu, ale kdyby to nějak hodně bolelo a moc nepolevovalo, tak se tam radši stavim. No a jinak mi dělala stěry na streptrokoka, odběry a kontrola za 2 týdny s monitorem..
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:
takže asi zatím nic viď....no snad tam ještě vydrží :slight_smile: a jak často teď máš ty poslíčky?
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Semy, no za poslední dva dny asi šestkrát.. doteď jsem je mívala asi jednou za 10 dní a jen jednou takový bolavý, teď 3krát za den hodně bolavý..
23. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.