• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
aha, tak to teda nic moc...tak to jsem teda zvědavá jak to stebou dopadne....
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
teda ardi ty si to uživaš ale kdyby něco tak k dr radši zajed :slight_smile: a neboj bude to ok :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, jdu podat info.Jsem kamaradka Lerak.
Je v nemocnici, ve ctvrtek byla na kontrole, prcek se sice soupnul,ale doktorce se nelibil cipek-zkracenej a otevrena na prst, na monitoru mela kopecky, tak je na kapackach. Uz ji snizujou davky a pak snad se zbavi i ty kapacky, tak ji drzte palce at je brzo pustej s prckem domu :wink:
23. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,
Ardi: tak fajn, že kontrola dopadla relativně dobře, však máš ještě čas :slight_smile:
Andaro: moc děkujeme za info o Lerak, tak až s ní budeš mluvit, vzkaž jí, že na ní všechny moc myslíme a přejeme brzký návrat domů.
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Andara, díky za info. Sice nic moc zprávy, ale aspoň je lerak pod dohledem a snad bude brzo doma.
Před chvílí volali, že příští úterý budou měnit okna, jupííí :slight_smile: Ve středu hned přijde zedník a o víkendu můžeme položit koberec a zařídit pokojíček.. Takže to už je pohoda a Šimonek se hezky narodí do nového :slight_smile:
Jedu na nákup a pak využiju toho, že mi je ok a budu uklízet, protože mě popadla uklízecí mánie a už dva dny jsem na nervy, že kvůli těm poslům nemůžu nic drhnout :grinning:
Jinak v ten čtvrtek můžu kdykoliv, tak se přizpůsobím..
Jani, uvidíme se zítra na plavču?
23. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
ardi nam tako volali že kolem 9 března nam budou měnit ty okna tak si to nedovedu živě představit :frowning2: no uvidime jak to dopadne :slight_smile: měli je měnit take myslim nějak o tyden dřiv než toho devateho ale honza se s nima domluvil na toho devateho myslim že řikal ...což o to vyměna oken bude ok ale ja sem si vymyslela že když je vymění že chcu pak ty pokoje vymalovat a už se vidim jak odskakuju od valečku a jsu krmit maleho no uvidime :slight_smile: ale řekla sem že to tak udělame tak to tu budem mit alespon pěkne a znovu vymalovane :slight_smile: a uklizene
23. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Ardi: pokud se nic nestane, tak se na plavču uvidíme, těším se
ale musím to vzít trošku pomaleji, naposled jsem si něco natáhla a nemohla jsem skoro chodit, jen jsem se postavila na nohu, už mě do ní brala šílená křeč :wink:
23. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Stáni, já myslela, že jste to odložili.. No tak to budete mít veselý :slight_smile: Ale to zvládnete a budete to mít pěkný :slight_smile:
Jani, já musim taky v klidu :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:
ardi tak to je super že okna stihnete že s emalý narodí už do hotového :slight_smile:
lerak taky zdravím a přeju a´t jsi brzo v pořádku doma..:slight_smile:

já byla dnes na prohlídce u prakt. doktora a vše ok, tlak i ekg....

ardi tak předběžně s tím čtvrtkem počítám, ale fakt uvidím jak na tom bude koudy, ale doufám že dobře :slight_smile:
zavolala bych ti nějak dopoledne a myslím že kdyby jsme jeli tak to vidím tak kolem 13té hodiny :slight_smile:
a asi bude teda nejjednodušší když se pak svezu s tebou....:slight_smile: tak se pak ještě domluvíme po telefonu :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Semy ok, ještě uvidíme jak bude, kdyby pršelo jako dneska, tak to je na nic..
23. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
ardi to každopádně..platí to jen za hezkého počasí :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky
ardi nene nezrušili když jsme se do toho pustili tak to nema cunz rušit nějak to zvladnem ale nevim kolik budu važit po oknech :slight_smile: už ted mam min jak před otěhu :slight_smile:
jinak ten čtvrtek uvidite ale rada bych vas viděla :slight_smile: i kdyby to nebylo na procházku mužem dat kafi ja teda čaj posedět a pokecat něco dobreho bych vam připravila :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Medi, tak to doufám, že budu mít s váhou jako ty :slight_smile: Kolik si přibrala celkem?
Ok, tak v tom případě bych ten zítřek nechala a snad se počasí umoudří a bude to i na procházku, dneska je to fakt hnus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak nevím, jestli už jste to zaregistrovali, Stáni, peníze, o které jsi přišla by měly vyplácet i zpětně
http://www.novinky.cz/domaci/193033-poslanci-schvalili-navyseni-materske-na-lonskou-uroven.html
24. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jani, já jsem to plavčo zrušila a už asi nepůjdu vůbec, měla jsem zas ty posly a kdyby mě to chytlo tam, tak se asi utopim :grinning: A dr. říkala, že mám hodně ležet a nenamáhat se, tak to bude asi lepší.. a taky mě napadlo, na to jsem se jí teda zapomněla zeptat, že když mi odešla část tý zátky, jestli vůbec můžu do bazénu kvůli nějaký infekci třeba.. No a navíc tohle počasí k tomu, tak se mi ani nechce :unamused:
24. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ardu uvidite jak se vam bude chtit zitra JU?? JA SEM DOMA TAK ŽADNÝ PROBLEM :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky..
tak jdu jen na otočku...oznámit...

čekáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: DAVÍDKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak je naprosto zdravý, všecko jak má být, odpovídá 21+3, všecko v pořádku :slight_smile:)))
Jiank na zítra se moc těším .-)
24. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Semy, tak další chlap? :slight_smile: Paráda, moc gratuluju!!
24. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
semy velka gratulace!!!!!!!!
holky jak to tedy vidite na kolikatou by jste dorazily??
24. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Medi, semy psala, že mi dopoledne zavolá a domluvíme se, že by to viděla kolem 13té myslim.. Mně je to fuk, já můžu zítra kdykoliv..
24. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
dobře tak ja s tim tak nějak budu počitat :slight_smile: uvidime jak bude a kdyžtak by jsme se šli i na chvilu projit ju?dneska jsem s nim nebyla není tam moc pěkně :frowning2:
24. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
No dneska je obvzvlášť hnusně, já se teď chystám se psama, ale fakt se mi nechce.. A mam v plánu je vykoupat a do toho se mi chce ještě míň. No jdu na to, ať to mám za sebou..
24. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
tak to se ti nedivim take by se mi do toho nechtělo :frowning2:
24. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Semy, veeeeelkááá gratulace k chlapečkovi,to je skvělý, že už to víte. :slight_smile: .
Jinak zdravím i ardilku s medvidetem. Ardi,tak koukám, že nám asi opravdu brzo už porodíš co? No ale třeba tam malej ještě chvíli vydrží, jen ať se ještě hřeje v bříšku :wink: . Holky,já už chci taky těhubříško....
24. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Tak tady je náš Davídek :slight_smile:))
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3840536&vReferer=
a další dvě fotky....:slight_smile:))

Jinak moc děkuju holky....

Tak Koudíček už to má za sebou, teď tu spinká zlatíčko naše...ale asi bude vpohodě, takže zítra to platí :slight_smile:
Ardi asi bych teda využila nabídku, ať tam zbytečně nejezdíme dvěma autama...takže buď mě vyzvedneš ve Smržovce a pojedem tvým, nebo ještě tě můžu já nabrat a pak odvézt zpátky, to taky není problém :slight_smile:
sluni neboj, určitě se brzo dočkáš :slight_smile:)
24. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky
tak semy koukám že mi tip nevyšel, ale i tak mooooooooooc gratuluju :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj ali..moc děkujeme :slight_smile:)
24. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
a zejtra za mě pohladte honzíka ju?
24. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Semy, ok, tak dej vědět v kolik tu budeš a sejdeme se na náměstí, tam je velký parkoviště, tak tam můžeš nechat auto..
Sluni, určitě se taky brzo dočkáš, moc vám držím palce, ať to klapne na poprvé.. Koukala jsem, že jindriska ze Smržovky, co sem ze začátku chodila, má v albu pozitivní testíky, tak doufám, že bude vše ok a že budou mít taky konečně mrňouska :slight_smile:
Ali, provedem :slight_smile:
Jinak já celej den uklízim, popadla mě mánie a nemůžu to zastavit, mam vydrhnutý všechny podlahy, koupelnu, vyžehleno, uklizený skříně, vykoupaný a vyčesaný psy a teď se jdu ještě vrhnout na kuchyň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
hnízdění....nojo je to tady, jako bych to neříkala, no to sem zvědavá jednou na sebe, já magor panna puntičkář a syndrom hnízdění k tomu....no to bude maso :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
ali pohladíme :slight_smile: tak příště se určitě sejdeme všechny :slight_smile: ty nemůžeš zítra přijet?
ardi to máš teda pořádnou hnízdící :grinning: tak nezapomeň odpočívat :slight_smile:
tak ještě dopoledne napíšu, potvrdím a domluvíme se na čase...ale předpokládám tak kolem půl jedný asi..:slight_smile:
24. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.