• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
nemůžu, jsem do dvou v práci a odpoledne jedu na mobilizaci a budu spát u mámy aby jí nebylo smutno :wink:
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
aha, tak to jo...tak příště to určitě vyjde :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
nojo to víš, my co pracujeme a neflákáme se na mateřský či rizikáči to nemáme jednoduchý :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda teď jsi nám to nandala :grinning: :grinning: :grinning: ne jasný...já to chápu :slight_smile:
ale někdo pracovat musí! v :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
no ano :wink: :grinning:
dneska jsme domlouvali se známou na jaké řemeslné trhy pojedem v létě, tak jsme vybrali jilemnici, jičín a sobotku :wink:
24. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
tak to je super..to zas budeš mít co dělat viď...
jo hele jsem se chtěla zeptat, uměla by jsi něco namalovat i na košili? když by jsi měla předlohu 1:1
je to grifin, takový jak máme na autě...
24. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
levou zadní :slight_smile: je to hodně jednoduchej motiv takže by to neměl bejt problém :wink:
24. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
a myslím že by to šlo i na nehedvábnou košili, ony ty bravy drží i na bavlně ale jen linie, není to na žádný extra vybarvování a rozpíjení barev
24. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
tak to j super...na nehevábné to bude ještě lepší protože ty hedvábné jsou asi dost drahé....takže myslíš že na to ůžem koupit jakoukoliv bavlněnou košili?
by jsme se s tím asi stavili až pojede do Liberce :slight_smile: To jsi mě fakt potěšila že to není problém :slight_smile:)
24. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
no ale potřebovala bych to vytisknout na papír ten obrázek, si to budu muset překreslit jako šablonu víš? no hedvábné košile zas tak extra drahý nejsou pokud víš kde je koupit :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
a za kolik by jsi ty uměla sehnat? chceme s krátkým rukávem a barva bílá nebo béžová....
obrázek určitě vytiskneme :slight_smile:
kdyby jsi někde našla nějakou levnější tak pošli odkaz a mrkneme na to...takový jakoby sportovnější styl aby to byl..
24. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
ok pokoukám a pošlu ti to jestli teda něco vykoukám :slight_smile: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
tak jo..moc děkuju..:slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
ha, no tak už se moc nedělají takže jen košile klasického střihu a za 503kč, tak to raději tu bavlněnou anebo nějaká ta syntetika nebo z čeho se to ted dělá, na tom mi to bude držet taky
24. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
aha, tak to asi necháme na tu normální..tak my něco koupíme a pak se domluvíme..
pojedeme do liberce určitě toho 19tého na utz a možná i ještě předtím, ještě přesně nevím....
24. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
tak se ještě nějak domluvíme, času dost :wink:
24. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
jojo, :slight_smile:)
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak jsem si právě objednala ponožky z bambusovýho vlákna a thermo ponožky dohromady asi za litr :sweat_smile: se nám ten island nějak prodražuje :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Semy:oobr gratulace k Davídkovi, paráda, že je vše tak, jak má být :slight_smile:
Ardi: jj, dostaly jsme zprávu, že jsi volala, že už nebudeš chodit a dobře děláš, ono je lepší nedráždit hada bosou nohou :grinning: Jestli máš nějaké nevybrané lekce na permici, ráda je od Tebe odkoupím, to by asi neměl být problém
24. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jani děkujeme :slight_smile:)

ali tak to se určitě vyplatí do toho investovat :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
dobré ránko, tak jsem dneska spala 4 hodiny a po hokeji ještě hodinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky teda ali ty jsi dabel a jak jsme dopadli?,
25. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
štafeta bronz, sáblíková zlato a hokej sme prohráli bohužel, smůla no
25. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj medi..tak mě darina psala že má ještě úřadování tak se spolu sejdeme na smržovce ve 14 hod a vyrazíme k tobě ju :slight_smile: už se na vás těším:slight_smile:

ali já toho taky moc nenaspala....po náročném dnu jsem usínala už v sedm..ale nechtěla jsem jít spát kvůli Koudíčkovi, tak jsem to předržela a nakonec koukala i na Sáblíkovou....usnula jsem po půlnoci a ve čtyři jsem byla vzhůru a dvě hodiny se jen převalovala a pak po dvou hodinách ještě usnula asi na dvě hodiny....
a i když jsem usnula tak jsems epořád budila..prostě divná noc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ze Sáblíkové mám radost...moc jsem jí to přála .-)
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
semy ahoj jj v poho no uvidime jak to bude s prochajdou malej by měl tak kolem jedy jist a pak kdyby byl vzhuru tak by jsme mohli jit ven a podle počasi taky :slight_smile: těšim se na vas
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
jojo uvidíme jak se počasí vybere...tady je teda docela zataženo..ale neprší....
tak uvidíme :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
semy tady take neprší no uvidime :_)
25. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Kuk, tak jsem tu první po návštěvě :slight_smile: Pro ty, co tam nebyly hlásím, že medvídkovic Honzík je uplně úžasný miminko, je krásnej a neuvěřitelně hodnej :slight_smile:
No a hafani vyvenčený nebyli, nikdo nebyl doma, tak jsem jim ještě půl hodiny házela lítací talíř a jsou docela zničený, tak je to fajn.. A nějak nemam chuť odpočívat, tak přemešlim, co bych ještě mohla uklidit :sweat_smile:
25. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Jo a psala kamarádka, že má holčičku a to jí říkali, že to bude kluk.. Tak jsem teda zvědavá, jestli nebudeme mít nakonec Kristýnku :grinning:
25. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.