• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jani, zbyly mi ještě dvě hodiny na plavčo, tak ti je klidně daruju.. uvidíš, jestli půjde to využít. Pošli mi kdyžtak do IP tvoje číslo a já se ozvu až budu v Jbc, jestli budeš mít čas, abych ti to hodila.. Nebo můžu poslat. Třeba zítra odpol. jedu do Jbc, od 15:30 jdem na prohlídku porodky, tak třeba nějak předtím nebo po?
25. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
tak jsem po mobilizaci a jsem u mamky, je prima že jste si užili návštěvu :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
návštěva byla moc fajn..Honzíček je úplně úžasný :slight_smile:)))))))
Ali jsem ho pěkně pohladila za tebe :wink: a prý se na tebe taky těší :wink:
Tak ybych chtěla takové hodné miminko...úplný zlatíčko to je :slight_smile:))
ardi tak to má kamarádka překvápko teda....hihi
25. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
ali jaká byla mobilizace? dobrý?
25. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
no tak celkem dobrý, přijde mi že ž to fakt zvládám docela v pohodě, dneska se mi ani hlava nemotá takže dobrý
25. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ali, tak to je fajn, že už to zvládáš líp.. A kolikrát tam ještě musíš?
Já teď číhám na dvě aukce a pak půjdu spát, konečně jsem taky unavená :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahoj, koukám že nikde nikdo, no dneska mi moc dobře není, od rána mě bolí břicho jako na ms, asi po tom včerejšku :unamused:
26. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj ali...já tu tak nějak jsem......
tak ti to asi dost rozbouřila zas ne? že tě to bolí.....a kdy to máš dostat?
26. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
asi :frowning2: navíc jsem ráno ušla asi 4km, páč mi ujel bus, tak jsem jela aspon do mnicháče a tam pro mě táta přijel ale šla jsem mu kus naproti
a dostat, nevim, měla bych být nějak kolem 24DC takže ještě je čas
26. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
teda tak to jsi měla náročné ráno...tak ať je ti brzo lépe....a máš dneska volno?
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
nemám, jsem v práci, ale skončím v jednu fakt mi není moc dobře tak si aspon lehnu odpoledne
26. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
aha, tak aspoň to odpoledne si odpočineš...
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
hmm tak já i krapet začla špinit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
jejda...snad není něco špatně...
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj,
no špinění touhle dobou naopak může znamenat, že je něco dobře, ne? :slight_smile:
My dneska byli na prohlídce porodky, no teda, že bych si uměla představit, že se tam zanedlouho budu svíjet a tlačit, tak to teda ne.. Ale zas jak už jsem tam stála, tak jsem si říkala, že kdyby to přišlo hned, tak bych si to tam klidně odrodila.. Jinak z porodky mam pořád dobrej pocit, tak se nějak nebojim.. Spíš se nějak začínám víc bát toho, co bude potom :sweat_smile: No pak jsme jeli ještě do Liberce, že dokoupíme zbytek věcí pro prcka, ale koupili jsme jen soupravičku na cestu z porodky a teď jsem doobjednala zbytek hraček, jinak už jen chůvičky a nic dalšího akutně nepotřebujem.
No a já mam dost, tak jdu do pelechu, papa
26. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
dobré ránko holky :wink:
27. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
a špinění ustalo a bříško už tolik nebolí :wink:
27. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojky, tak hlasim, ze me dnes doktor Beranek propustil domu. Uuuuf. Ty kapacky byly hrozny. No a az do konce musim lezet, nesmim ani ven :frowning2: Mam rozdrbanou ruku od tej jehly. Ve ctvrtek moje sneda spolubydlici na pokoji dostala ve 32+3 kontrakce po 2minutach (mela je od 11hod) kolem 17.hod ji odvezli na sal. Mnooo, tak jsem to mela v primem prenosu, vim co me ceka. Zkouseli ji to zastavit, ale nocni sestra rekla, ze to neslo a pani je po porodu, myslim ze cisar.rez. Miminko asi prtavoucky, chjo.
27. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
lerak....ahoj, myslela jsem na tebe, no tak hlavně že už jsi doma a opravdu se šetři at ti tam prcek vydrží :wink:
27. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Lerak, to je fajn, že tě pustili, to už doma vydržíš, už to není taková doba.. Co bysme pro ty prcky neudělaly, ne? :slight_smile:
Já dneska měla zas parádní poslíčky, uff.. Pak to přešlo, tak jsme se trochu prošli a teď se chystáme po kina do Jablonce, říkala jsem si, že ještě jednou půjdu, pak se tam dostanu bůh ví kdy..
27. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
ardi a na co jdete?
27. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Ali, byli jsme na Lítám v tom a dobrý :slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Lerak tak to je fajn, že tě už pustili..tak hezky lež a odpočívej a ono to už uteče neboj :wink:
ardi tak dneska na cvičení? nerodíš ještě? :wink: :grinning: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jak se tu mate??
JEstě jsem vam nestihla ani poděkovat za návštěvu bylo to super a moooc rada jsem vas viděla :slight_smile:
ardi jak je??
semy koukam jdeš dnes cvičit to je dobře ja bych take měla začit něco dělat ale nějak se k tomu nemužu dokopat :frowning2:
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
ahojky mamino :slight_smile:
nemáš zač, my jsme tě taky rády viděli :slight_smile: a malého taky..je kouzelný :slight_smile:
Jojo dneska jdu cvičit do nemocnice...ale mám to takový rozlítaný ..za hodinu jedu do města k sestře od zubaře na hygienu, pak do Pyramidy, pak domů a pak na čtvrtou do tý nemocnice.....ale nějak bych dneska radši zalezla do pelechu :grinning: V sobotu aspoň svítilo sluníčko tak jsme se byli projít trošku, tak to bylo příjemný..jsme si i u přehrady sedli na lavičku na sluníčko až tam mezi druhoua třetí, tak tam byl takový klídek :slight_smile:
Jen ten sníh kdyby tam nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, tak co ardi? jak je?
1. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
jj take se mi libilo jak bylo pěkně zati dnes :frowning2: zase mě chyta z toho počasí akurád depka :frowning2:
ali ahoj jak se maš??
1. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahoj medi...nedepkuj, ono to sluníčko zas vyleze :wink: :wink: já mám dneska volno, tak tady od rána uklízím ale už mám hotovo
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
to se to řekne :-/ byla bych rada kdyby tu někdo byl manža v práci a malej spinka tuk tuk tak je mi nějak smutno :frowning2:
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
tak si běž třeba taky lehnout at si odpočineš
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.