• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak jsem zpět z města...je tam tááák hnusně :frowning2: se mě nechce ani na to cvičení.....
medi malej je hodňoučkej co?.....
1. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, nerodim :grinning: Dneska jsem dělala celý den s mojí nástupkyní vyúčtování a pak jsem byla cvičit. No dneska je mi uplně parádně, víkend byl horší. No a Honza psal, že na něj něco leze, tak to jsem nadšená, snad to je jen rýmička a mně se vyhne :slight_smile:
Jinak máme v rodině dneska narozené mimi, je to kluk 54 cm a skoro 5 kg :sweat_smile: Příbuzenský vztah je tak trochu neidetifikovatelný, no aspoň nehrozí, že by byl gen obr dítěte i u mě :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky, já také nerodím :grinning: Ale už by to nebylo na škodu, nějak mě to bříško začíná omezovat, tak kdyby to vyšlo už tak za měsíc, tak by to byla paráda. Příští středu jdu do poradny, tak jsem moc zvědavá, co se dozvím :wink: Poslíčky jsem ještě neměla, ale on je ještě čas.
2. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj, tak u nás je výměna oken v plném proudu, jupííí.. :slight_smile:
Teď se pomalu chystám na výlet do Prahy, je mi dobře, tak snad by to mělo klapnout. Mam sraz s kamarádkou a pak jdeme do Ikei a asi někam na večeři.
Medi, když si nastoupila na mateřskou, přišlo ti nějaké rozhodnutí o přiznání mateřské nebo něco takovýho? Kolegyně psala, že jí chodila vždycky včas na začátku měsíce, tak by už pomalu měla přijít, ale nepřišel žádnej dopis, tak nevim, jestli čekat rovnou peníze nebo být nervózní, co se jako děje :unamused:
Jani, taky už bych klidně rodila, už je to fakt náročný a dlouhý, ale ono už to brzo bude :slight_smile: Když budeš rodit za měsíc, tak se třeba v porodnici potkáme :slight_smile: No ale já Šimonovi řekla, ať vyleze za 3 týdny, tak snad poslechne..
2. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ardi tak si hezky užij výlet :slight_smile: to je dobře že už okna běží, aspoň to budete mít brzy hotové :slight_smile:
já dn eska vyklízela skříně a jednu budeme úplně rušit, tak jsem ráda že jsem se k tomu dokopala...jinak od včera mrtvá..pořád zívám....

Jani koukám že jste se nakonec taky rozhodli pro Davídka :wink:
2. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
ardi....ohledně mateřskw mi ani nemluv :frowning2:
žadala sem o ni 23.12. a od te doby mi přišla jen jednou a to myslim někdy ted v kocem ledna začátkem unora tak čekam kdy dorazi další :frowning2: a jinak dopis žadnej nepřišel teda nevim o něm :sweat_smile: přislo mi jen o přpsáni porodneho ale to tě teprve čeka :grinning:
2. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
ardi a jak to probiha ta vyměna oken je to velkej mazec??ja na co se mam připravit :frowning2:
2. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Medi, tak to je blbý s tou mateřskou. Já patřím pod Prahu a všechny kolegyně říkaly, že jim to chodí včas vždycky na začátku měsíce, tak snad to rovnou přijde..
Ty okna docela v pohodě, dost se prášilo, když vyrubávaly ty starý (ale my měli ty uplně starý špalety, tak to bylo horší než u vás) a pak už pohoda, všechno po sobě uklidili, tak bude stačit jen vysát a vytřít a jedno okno jim trvalo tak 30 minut, jak píšou, za 2 hodinky a něco měli ty dvě místnosti hotové. Zítra dorazí ten zedník, jsem fakt zvědavá kolik bude stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A výlet byl fajn, pokecala jsem s kamarádkou, měla sebou 2letýho prcka, je super, pořád se jen chechtal :slight_smile: A v Ikee měli zrovna v akci komodu, co jsme chtěli do ložnice, tak jsme jen hned vzali a ušetřili 1500, tak mam radost :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky! U nás ta Liberecká diskuze je úplně mrtvá, tak mohla bych se přidat k vám?
Znám Ardi z dubnovek a pak tebe medvide i Semy ještě z beremka...ale to bylo vcelku dávno :grinning:
2. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Nazdar scai, jasný, vítej :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ardi dík :grinning:
V té Liberecké diskuzi to dřív nějak fungovalo, ale pak postupně tam jendou za čas jen každá mamina napsala, co a jak je s jejím prckem, jak se vede...prostě skoro žádné dialogy, jen vždycky monolog, jednou za pár dní :grinning: ...já jelikož jsem neměla dítě, tak jsem tam ani nepsala. No a tady koukám, že kecáte :grinning: Sousedky!
2. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Kecáme, scházíme se, společně cvičíme :slight_smile: Tak se třeba taky k něčemu přidáš :slight_smile:
No myslim, že všude jak se rodí, tak to upadá, já na liberecké byla v době, kdy to tam bylo docela rozjetý, tak jsem se nějak nechytala..
A ještě Jana chodí na dubnovky, tak nás tu znáš skoro všechny :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Hm, tak Honza šel dolu k rodičům rozměnil dvoulitr, protože ráno potřebuju zaplatit truhlářovi pětikilo za police.. Dopadlo to tak, že přinesl jen to pětikilo, to je teda výměnej obchod :grinning:
2. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
scai:vitej u nas take si tě pamatuji a gratuluji k miminku
ardi tak to se mam nač těšit :frowning2:
2. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Medvide tys rodila nedávno, takže taky gratulace! Jaké to t'eď je. Mít doma toho tvorečka? Je hodnmý, spinká?...A bylas v jablonci v porodnici a bylo to tam v pohodě?
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
scai:ahoj jj rodila jsem je to měsic...byla jsem v jbc a super sama chvala :slight_smile: Jinak musim zatukat malej je hodnoučkej spinka a je to zlatičko až se mi zda jestl mi nespinka hodně podle toho co čtu od jiných holek :frowning2: snad je vše ok dnes jdeme na kontrolu tak jsem zvědava o vahu strach nemam ale o to další aby bylo vše ok snad to dopadne dobře..
a ty budeš rodit v jbc??
3. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
ardi tak už to máte za sebou co...už jen zedník :slight_smile:
Medi neboj, to nějak zvládnete a budete to mít pěkný :slight_smile:
vítám tě scai :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
semy jj snad to zvladnem a jak řikaš budem to mit pěkne a hlavně se nebudem nervačit s tim že to nejde zavirat apod
3. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
no to úplně chápu..vím co to je mít starý okna......a je to velký rozdíl :slight_smile:
a co jinak? co malý? bych si ho zas pochovala..je to takovej drobeček zlatej :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
dobré ráno, vítám novou dušičku :wink:
3. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj, tak tady se zedničí, já se vůbec nevyspala, celou noc jsem se převalovala a od půl 8 už čekala na zedníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potěšil mě, když mi řekl cenu, je to o dost tisíc míň než jsem čekala, radši jsem čekala co nejvíc :grinning:
Medi, jen teda říkal, že z venku to teď dozdít nemůže, že by to vymrzlo a vypadalo a že to přijede dodělat na jaře. Takže zatím bude začištěný vnitřek a do týdne parapety a to už je prej čistá práce, tak si klidně můžem o víkendu vymalovat a položit koberec, tak se pokojíček začne rýsovat :slight_smile:
Medi, zrovna včera mi kamarádka říkala, že se říká, že děti těch, co byly v těhotenství aktivní jsou hodné a hodně spí a ty, co jen ležely doma a nic moc nedělali, ty mají děti ubrečené a nespavé.. a prý se jí to v okolí jen potvrzuje.. A ty si pořád někde lítala, cvičila, tak za to máš určitě hodný mimi :slight_smile: A já doufám, že to tak platí, protože jsem se nalítala dost v práci a vlastně co jsem na mateřské, tak jsem se taky skoro nezastavila, takže taky bude hodnej a bude hodně spát :grinning:
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
ardi:j to mi bylo jasne že z venku to bude jestě rozkopane tak to je ryhclost co??no nam pak přijede take druhy den tak uvidime jake to bude,jinak to je zajimave s tim mimčem a spankem :slight_smile: no uvidime jestli se to potrvdi i u tebe..
ja ho pujdu za chvilu vzbudit a pojedem k dr a ja pak na kontrolu na štitnou :frowning2: neni mi nějak ok boli mě hlava a trochu v krku tak snad to nic važneho nebude :frowning2:
3. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
medi tak snad budeš v pořádku..hlavně aby to nechytl malej....
jsme včera zas trošku pohli doma..jsem vyklidila skříň v předsíni, tak jsme jí pak rozebrali a vyhodili....a vyhodili starý hnusný koberec co jsem tak nesnášela....tak jsem ráda že se to zas trošku pohlo :slight_smile:
dneska jdu na cvičení, tak se už těším :slight_smile:)
3. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
je tu někdo?
medi...tak hlavně at jsi v pořádku :wink:
3. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jsem tu, ale asi půjdu spát :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
no taky bych šla :wink: ale mě čeká odpolední
3. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
To ti nezávidim.. Já myslela, že půjdu až odejde zedník, ale on tu bude do večera, tak jdu hned..
3. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
no mě to ani neva, alespon si tam dočtu knihu
3. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Scai,
tak Tě teda vás :slight_smile: mezi námi vítám, tady se Ti bude líbit :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Medvi jojo, já chici jít taky rodit do jablonce. Toho Liberce se nějak bojím :frowning2:
A v těhu jsem taky aktivní, tak snad taky budu mít hodné dítě :grinning: Ještě do neděle jsem pracovala, teď od pondělí jsem na mateřské a jsem nějak nachlazená, tak jsem spíš ležela. Ale třeba dnes jsem už byla cvičit :wink:
Ardi ty okna ti teda nezávidím :frowning2: ale aspoň ti to zase uteče :wink:
3. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.