• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
holky tak jsme z kontroly zpět a ta dr je fakt k... mi řekla že malej od minule přibral hodně ale čemu se divi když nas nutila baštit po 2,5 hod...no tak mame 4 kila snad to neni moc :frowning2: jinak jsme ok
3. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
medi...neboj, však tohle je lepší varianta než kdyby nepřibíral, no ne?
3. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
medi hlavně že je v pořádku...tak máte teď krmit méně často?
3. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
semy...ty si fotíš fakt skoro vše co? :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
ali tak všechno ne.....tohle je asi za posledních 14 dní..ale všechno nefotím :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Medvi a to jako 4 kila jsou moc? No a cos jí na to řekla?
3. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Semy projíždím ty tvoje fotky jídla a teda slintám, to je něco :slight_smile: Teda mám teď rýmu a nic necítím, to jediný mě ochranuje od toho, jít rychle něco tak úžasného uvařit, upéct....
Ty recepty si už rovnou kopíruju do oblíbených :slight_smile:) založila jsem si kategorii recepty :grinning:
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
scai :slight_smile:) tak to mě těší :slight_smile:)
3. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
scai...a kdy ty máš termín?
3. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Semy a jak děláš ty opékané brambory, co jsou na posledních receptech. Já nad nima několikrtá přemýšlela, ale nevím jeslti se prvně vaří a pak dopečou nebo jak?...
3. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Tebe asi vaření hodně baví,co? Já nemám takový cit na to to tak hezky udělat, ozdobit...
3. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
no baví no :slight_smile: vaření i pečení...i když tomu vaření teď už tolik nedám..nejdřív jsme byli dlouho bez kuchyně a pak těhu....:slight_smile:
ty brambory uvařím ve šlupce, ne úplně, stačí tak 30 až 40 minut..a pak na plech, okořenit a v troubě program gril...:slight_smile: a jsou takhle fakt výborný, moc doporučuju :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Semy takže ve šlupce a pak je oloupeč než je hodíš na ten gril?
A 30-40 minut je celkem dost, normálně ve vodě je vařím 20 minut :slight_smile: , fakt tak dlouho?
3. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
no na jídlo se vaří většinou déle :slight_smile:
ono záleží jak jsou velké....já na tohle dělávám i z větších..takže uvařit ve šlupce, oloupat, nakrájet a dát na plech a strčit do trouby :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
20 minut se vaří brambory bez šlupky :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
3. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Jo takhle, to já ani nevím že ve šlupce se vaří dýl :grinning: To jsem ještě nevařila :wink: Takže beru na vědomí, dík!
3. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Ali to vypadá na zajímavou knížku :wink:
scai no vaří :grinning: :wink:
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj, tak já včera půl dne prochrápala a teď jsem spala do 11ti.. všude píšou, že teď mam hodně spát, tak to dodržuju :slight_smile: Máme tu zas zedníka, včera to nestihnul..
Semy, to album se žrádlem musim ukázat Honzovi :slight_smile: A dík za radu, jak na brambory, mně se ty pečený nikdy nepovedou, tak to zkusim takhle
Venku je dneska tak krásně, že jsem myslela, že se půjdu projít, ale od včera mě pobolívá břicho, tak jsem došla jen kousek a zas se radši vrátila :unamused:
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
ahoj Ardi..tak ti nevím, ale mě nějak přijde že se ti to hodně blíží :sweat_smile:
Nemáš zač :slight_smile:
Hele aby pak nechtěl to všechno uvařit :grinning: :grinning:
je tam dneska fakt hezky..jsem si aspoň otevřela okno :slight_smile:
jsem trošku dělala dnes..natřela jsem základovkou topení, sundala z kusu zdi tapety co na nás vybafli když jsme zrušili jednu skříň a odpoledne ještě natřu to topení vrchním nátěrem...a ještě bych ráda zas trošku vyžehlila...moc nezvládám u toho dlouho stát, tak musím po pár kouskách no :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Semy, topení se taky chystám natírat.. malovat mě nenechaj, tak topení snad jo :slight_smile:
Jo a nepotřebuješ fusak? Já jsem objednala, docela dobrá akce.. a prodejna je v Lbc, tak si tam pro to zajedu http://www.detskyraj.cz/zbozi/9143-emitex-combi-fusak-3v1-2009-2010
4. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
ardi tak to jo :slight_smile: já už to nestihla před otěhu a nechtěla jsem předtím ze začátku to čuchat..tak teď jsem se konečně do něj pustila...
akce pěkná, ale zatím ho nebudeme kupovat..koupíme až pak před zimou .-) a spíš jsem koukala přímo X-lander ke kočárku :slight_smile:
Jinak z tohodle krámu budeme nejspíš kupovat kočárek :slight_smile: objednáme na netu a vyzvedneme tam..je super že je to kousek, že i kdyby nějaká reklamace tak nemusíme jezdit daleko :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
No jo vlastně, vy budete mít letní mimi :slight_smile: To my ho bohužel asi ještě využijem :unamused: Kde je sakra jo jaroooo?
4. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky, moc nestíhám, letím do práce tak se ozvu z práce tak doufám že tady budete
4. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
ardi no právě...:slight_smile: tak si ty výdaje na zimní věci necháme až na potom....:slight_smile:
to vy to bohužel ještě využijete no....ale neboj, brzy bude určitě teplíčko :slight_smile:
ahoj ali :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
tak jsem tady
vařím si bylinkovej čaj, nějak je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byla jsem u kámošky na kafíčku, zohnat levná eura :slight_smile: pak vyzvednout lístky na diashow o islandu a už jsem v práci
4. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
už je ti zase špatně jo..ty si to teda vybíráš poslední dobou co?
jo teď jsem koukala že budou dávat o tom Islandu, jsem si na tebe hned vzpoměla :slight_smile:

já teď natírala vrchním nátěrem topení, vytřela jsem, poklidila....
za chvíli se stavěj naši na koláč...:slight_smile:
tak se pak od nich asi nechám hodit k městu a půjdu Tomovi naproti do práce, ať jdu taky trošku ven :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
nj mám ty hormony jak na houpačce no
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
to jo teda....hele že ty chceš být solidární s našima hormonama :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.