• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no jasně, o nic jinýho se nepokouším ani :wink:
zejtra mám jít do nemocnice na ty kontrolní stěry
4. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
:slight_smile:
tak to moc držím pěstí, aby to bylo v pořádku :wink:
a to jdeš do liberce nebo sem k nám do jablonce?
4. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
do liberce, v jbc mikrobiologie ani není
4. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahááá..to jsem nevěděla :slight_smile:
tak hlavně ať je to už v pořádku :slight_smile:
jo hele, nevzpoměla jsi si na mě s tím vázacím uzlem na hedvábnou kravatu?
4. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
nevzpomněla :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jdete vsechny tehu tady rodit do jablonce? uz jste se byly registrovat? a chodite nektera na nejaky predporodni kurzy? diky za info :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj evelus, já myslím, že kromě jedné budem všechny rodit v Jbc :slight_smile: Registuje se nejdříve ve 28tt, já byla někdy kolem 30tt myslim.. Předporodní kurzy taky až potom 30tt, na to máš čas :slight_smile: Ty jsi z Jablonce?
4. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ardi to je super cena za ten fusak! Nedalo mi to a objednala jsem ho taky :grinning:
4. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
No já o stejnej bojovala v aukci a jsem ráda, že jsem nevyhrála, protože by mě vyšel na stejný peníze + poštovný.. Zejtra tam asi pro něj zajedu. Jakou máš barvu? A jakou vlastně budete mít barvu tý teutonky?
4. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ardi černo-lososovou...a oni ti nějak dali vědět, že to je skladem, že tam můžeš přijet?
Teutonku máme hnědou s kytičkama. A máme vložnou tašku, nemáme korbičku. Zrovna dneska nám volali a byli jsme si pro to :grinning:
4. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Já objednala černo-limetkovou.. A poslali mi mail, že si pro to můžu přijít, ale musim předem zavolat a říct kdy a v kolik přijdu.. a má se volat den předem, tak zkusim zítra zavolat, jestli můžu přijet už zítra.
Tak už jí máte doma, jo? A je super, že jo? Já jsem z toho kočáru nadšená :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdu do pelechu, nemůžu už vydržet sedět, jak mě bolej ty blbý žebra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou
4. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ardi kope Tě do žeber?
Kočár jsme zavezli hend ke tchánovcům do sklepa, takže doma jsem ho nezkoumala, jen v tom krámě. Ale bude super a už se na to ježdění moc těším!
4. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
ardila - nejsem :slight_smile: stehujem se do lbce, ale porodnici bych chtela asi jabloneckou...
4. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
DObré ranko :slight_smile:
Tak tu máme zase zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :angry: to počasí je neskutečný.....
5. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
no je to hnus. Mě se to jarní počasí minulý týden tak líbilo, už jsem se začala těšit na teplo a zase nic :frowning2:
5. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Hoj, koukám, že se tu nic neděje.. Já měla dneska blbonáladovej den, ale už je to ok :slight_smile:
Scai, to není od kopaní ty bolesti žeber.. Mam to jen vpravo, tak moje teorie je, že to bolej játra, který jsou narvaný pod žebrama.. Bolest je to teda šílená, au au
My teda kočár máme doma, vozit ho k našim do Ústí se mi nechtělo :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Já bych tu kočát taky klidně měla, nejsem povětčivá, ale je tu málo místa...takže mě to i vyhovuje že tu není. No pak už tu bude a to bude trochu problém :frowning2: No jo, panelákový byt... :unamused:
Ardi mě zas pod žebra furt leze...ale teda není to hrozná bolest. To co máš ty, to si nedovedu představit
5. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
ardi tak fajn, že už je ti dobře :slight_smile: Co poslíčci?..stále se hlásí?
scai jak máte velký byt?
6. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Máme 3+1, ale má jen 58 m a je bez balkónu. Pro nás dva OK, ale s dítětem tak na chvíli, se dvěma se tu nevelezeme :frowning2: My totiž máme v bytě hrozně krámů. Manžel dělá všechny možné sporty, takže tu máme 2 kola, pak lezení, hokejové věci (meha taška, která je furt v pracovně (budoucí děcák), asi 4 lyže.... no prostě pro nás malý. Máme to teda zatím dobře vyřešený tak, že máme v ložnici postel v patře (teď je ale prča tam lízt) a pod ní máme právě ty kola, lezení, atd....koukám furt na byty, šli bysme do něčeho většího, ale chceme zlsatt tady v Pavlovicích nebo v Ruprechticích a tady prostě moc větší byty nejsou (josu třeba 75 m), ale já si říkám, že když už se stěhovat, tak aspoň aby měl 85 m a bylo to prostě už na 2-3 děti. Jo a určitě chceme balkón
A jak bydlíte vy?
6. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
aha, tak to věřím že chcete do větzšího....ty věci pak zaberou hodně...:slight_smile:
my Jsme na jaře kupovali byt taky v paneláku 5+1, má 88m s balkonem....5 patro, v osobním vlastnictví se samosprávou..je kompletně barák zateplený, v červenci se děli nová plastová okna. Letos by měli dělat výtah nový...dost se tu o to starají, takže je to paráda...přímo před barákem máme školku a hned vedle školu (do tý jsem i já chodila 1-5 třída).
Takže teď zatím máme v jednom pokojíčku zatím stavební bordel a pár krabic ještě nevybalených, nějaký nábytek který teď povezeme do Košic..takže pak se vyklídí a uděláme z toho krásný pokojíček..a v druhém pokojíčku sušíme prádlo, je tam postel pro návštěvy a různé věci uložené..a chystáme se tam dát i kola, máme takový držák na zavěšení..zatím je máme u našich ve sklepě v baráku...:slight_smile:
Chtěli jsem původně do baráčku....ale ty prašule no....takže jsme to přehodnotili a koupili takovýhle větší byt kde je dost místa pro nás i pro dvě děti..a za nějakých 10 let podle situce by jsme šli do nějakýho baráčku :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
no kdyby jsi chtěla tak se můžu zeptat, táty, on má realitku...:slight_smile:
6. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Semy tak to je super byt! Přesně něco takového bysme potřebovali :grinning: jenže v téhle lokalitě jsou max 4+1 a to ještě hrozně málo. Takže se neprodávají a když tak za přemrštěnou cenu. Takže už rok koukám a nic...
Semy klidně se zeptej! kdyby něco bylo, tak dej vědět!
Na tohle je sice ještě úvěr, ale malý...takže doufám, že na nový bysme hypošku dostali!
Jinak okolí okolo baráku je taky super. Před barákem škola, dvě školky kousek od nás, hřiště, není to prostě panelákové sídliště, to bych nechtěla...bydlíme v 8 patře a máme krásný výhled na Jizerky....no ale je to byt pro dva anebo i pro rodinu, ale nenáročnou!
6. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
no jsem si myslela že koukáte po něčem podobném, jako máme :slight_smile:)
jinak my kupovali za 1,5mil....
tak já řeknu tátovi...ať po něčem mrkne..a jak široká lokalita teda?..abych mu řekla aspoň něco konkrétnějšího :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Pavlovice, ruprechtice, lidové sady.
Za 1,5 to je ale super cena? To je asi v jablonci levnější než tu v Liberci. tady se za tuhle cenu prodávají teď ty klasické 3+1, takových těch 70 m.... :frowning2:(
On tu je jeden super byt 4+1, krásné místo...ale představ si že za to chtějí 3,9 mega...magoři! I o milión míň je to hodně. Ti lidi jsou někdy fakt mimo. Ještě k tomu ten byt je fakt hnus vevnitř, na rekonstrukci. Koupelna, kuchyn, okna, dveře prostě vše tak jako to za komoušů postavili...Reálná cena toho bytu je tak 2,2...no však co, oni to neprodají to je jasný!
6. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
jojo koupili jsme za dobrou cenu..ale taky jsme dost rekontruovali..a ještě nemáme hotovo...dělali jsme novou kuchyň i koupelnu, podlahy v chodbě děláme teď, ložnici jsme dělali novou...jediný podlahy který necháváme jsou v obýváku( plovoučka) a v jídelně (dlažba)
jestli chceš tak mrkni tady
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#
byt jak vypadal a jak předěláváme :slight_smile:
ty jo to je šílenost taková cena...no někdy fakt nemají soudnost no....
jablonec je možná trošičku levnější no.....
no řeknu tátovi, aspoň to bude mít na paměti....ono je to teď naprd s realitama.....

jo a jakou máte teda cenovou představu?...tak do 2mil?
6. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Semy no tak nějak. Ráda bych do těch melounů, ale zas kdyby bylo třeba něco super za 2,1 nebo 2,2 tak snad by to šlo taky.
A v jaké dělá realitce?
6. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
tak jo, řeknu mu :slight_smile:
on má vlastní realitku www.realitypoint.cz
6. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj, uf, tak máme koberec.. už jsem nevěřila, že se zadaří. Sice uplně jinej než jsme chtěli, ale každej měl svojí představu, nemohli jsme se domluvit, tak jsme koupili modrej s myšákama :grinning: Aspoň byl levnej a stejně to bude na chvíli, pak tam uděláme nějakou pořádnou podlahu. Na to, aby na tom bylo nablito to stačí :grinning:
Scai, taky jsme v Liberci sháněli byt, měla jsem tam 2+kk na Dobiášce, zrovna dneska jsme jeli pro ten fusak a říkali jsme si, jak jsme mohli na tam hnusném místě bydlet, dokonce jsem to docela výhodně prodala. Pak jsme byli rok v Praze, tam jsme taky původně chtěli koupit byt, nakonec jsme se rozhodli pro návrat do Liberce, ale byt jsme nějak nemohli sehnat, všechno dost malé, jak píšeš.. Nakonec jsme se rozhodli pro 4+1 na Aloisině výšině nebo tam někde to bylo a když už jsme měli dávat zálohu, tak jsme se rozhodli jít na Smržovku a teď jsem teda fakt ráda, máme to tu obrovský, no asi teda až moc, navíc starej barák, tak do toho budem pořád jen rvát prachy.. Kdyby bylo na mě, tak ten barák prodám a koupím nějaký menší nový nebo něco postavíme.. No třeba někdy časem. Někdo řeší málo místa, mě zas štve, že je ho až moc..
Jinak taky můžu rozhodit sítě, dělala jsem v realitce, tak mam známé makléře, tak jim řeknu, aby dali vědět, kdyby něco takového bylo..
Tak my se jdem pustit do malování :slight_smile:
6. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
ardi tak gratulace ke koberci :slight_smile:)
6. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.