• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ardi takže vy jste pak nakonec koupili baráček?
No a Dobiášovka je šílená, tam bych právě nikdy nešla. Právě proto máme problém sehnat byt, protože tyhle lokality fakt neberu! Jsou tam sice velké byty, levné (o hodně levnější než tady v pavlovicích)...no ale proč že...šílené sídliště!

No a baráček by taky nebyl špatný. jenže na nový nemáme šanci, už jen proto, že pozemek by stál min 1,5 mega. No a starší to se mi moc nechce...no a novější jsou drahé... :grinning:
6. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Ty brďo, tak jsem si odpoledne optimisticky připravila věci na malování a přijdu vedle a doteď jsme uklízeli ten prach po výměně oken a vystěhovávali nábyte. Na pohled to vypadalo docela čistě, ale jak se tam začlo něco dělat, tak najednou šíleně prachu, musela jsem si udělat ze šátku roušku, abych se neudusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže malovat jdeme ještě teď, ať máme první vrstvu a ráno uděláme druhou.. Ale teda nezvládám už nic, většinu dělal Honza.. a stejně mam dost.
Medi, jestli máš možnost s Honzíkem někam zmizet, tak bych to udělala, v tom malý mimi nemůže být, fakt se práší šíleně a i když si po sobě uklízeli a my průběžně vytírali, tak dneska se tam stejně nedalo dejchat.
6. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jo a nejlepší je vyklidit fakt všechno, ten prach se dostal všude, i do šuplíků v komodě, která byla přikrytá folií, nechápu.. Já tam měla vypraný Šimoní oblečky a všechno budu prát znova..
Scai, barák jsme nekupovali, ten je Honzův, jen tu teda má jako věcné břemeno rodiče, ale ten barák je tak velkej, že je to v klidu, máme celé svoje patro, svůj vchod, tak se ani moc nevídáme, já se toho děsila, ale nakonec to má spíš výhody, když jsme pryč, tchýně se postará o psy, když jsem nestíhala v práci, tak mi pomohla vyprat, uklidit, to se bude hodit i po porodu.. Takže pohoda, neplatím hypotéku a ještě mam hospodyni zdarma :grinning:
6. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ardi tak když Vámn nekecá nikdo do života a máte to takhle v pohodě, tak to je super!
6. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
No tak jsme doteď malovali, mam dost.. A ráno další kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Scai, naštěstí ne, občas jako že chtěj poradit, ale už věděj, že si stejně budeme všechno dělat, jak budeme chtít, takže pohoda :slight_smile:
Jdu chrnět, dobrou
6. bře 2010 ve 23:28  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
ardi tak jak dopadlo malování? doufám že dobře :wink:
Jdeš dneska na cvičení?
8. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj, přes víkend se tu toho teda moc nedělo :slight_smile:
Semy, malování jsme zvládli, jen jsme teda nestihli položit celej ten koberec, ještě je potřeba to doořezat, tak doufám, že to Honza zvládne dneska večer, ať už můžeme nastěhovat nábytek a všechno si tam naskládat. O víkendu nás čeká malování všech ostatních místnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na cvičení jdu :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj Ardi :slight_smile: tak to máte ještě práce...:slight_smile:
my budeme za chvíli malovat chodbu, jen co přijde obkldač položit dlažbu a dodělají se sádrokartony..ale jelikož ty musíme přivézt z Liberce a pojedem tam asi až na utz příští pátek tak až pak nějak no....:slight_smile:
tak jo, tak se uvidíme dnes :slight_smile:
a jak se cítíš?
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak vy máte ještě času dost, my už těch víkendů moc nemáme a přes týden, kdy se honza vrací kolem 7mé toho moc neuděláme.. Ale když něco nestihnem, tak se to zvládne až budem v porodce..
No mam rýmu jako prase, ale jinak dobrý :slight_smile: Nějak se nic neděje, ani poslíčci se už dlouho neozvali, minule jak byly hodně často, tak byl zrovna úplněk, to i dr. říkala, že to může být reakce na to.. Takže kromě toho, že mam pryč kus tý zátky, tak se nic neděje, nic nechystá, tak to asi dřív nebude, snad ne o moc později.. Jsem zvědavá zítra na KO..
8. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
no čas sice máme ale práce ještě víc :grinning: no snad se to nějak stihne no....
jo tak ti to úplněk asi pěkně "roztoto" :grinning: tak to je dobře že se Šimonek ještě "dopeče" :slight_smile:)
8. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jinak pořád řešim úvěr, minulý týden jsem tam jela s fakturama a dokladama, jen na skříň jsem měla jen objednávku, kde bylo napsáno, že byla uhrazena záloha, do telefonu ženská z pyramidy řekla, že to stačí, když jsem tam přijela, tak to najednou nestačilo. Ale pán ze skříní je moc hodnej, vystavil mi doklad na tu zálohu, abych to mohla doložit, poslal mi to nascanované, abych nemusela jet do Liberce. S tou ženskou jsem se dohodla, že nascanované jí to stačí, tak jsem jí to poslala a radovala se, že je vyřízeno.. ale ona mi teď volala, že jí to nejde vytisknout, že je to nečitelné a veliké :angry: Já to teda vytiskla a bez jakýchkoliv úprav to je uplně v pohodě, ona si to ani upravit neumí.. No takže jí to musim odpoledne dovést, mě už z ní hrábne, bojim, že kde zas bude komplikace, to je od začátku něco, napřed prachy skoro za měsíc místo za týden, jak mi řekla, pak najednou musíme dokladávat celou částku, co jsme už dostali, přitom řekla, že stačí první faktura, aby dali zbytek atd. Od týhle ženský už teda nikdy nic :angry:
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
a to je tady v Jablonci v Pyramidě?..asi to bude ta samá co mě rušila to stavebko..taky jí mám plý zuby..když jsem volala tam mě řekal že můžu přijít kdykoliv že jsou pořád v kanceláři, a nakonec jsem tam musela 3X než jsem někoho dohnala a to jsem jí musela volat a musela za ní jít do Corsa....a pk mě řekla že je lepší dopředu zavolat :angry:
tak hlavně aby jste už dostali všechno a měli klid...
8. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
kam chodíte holky cvičit?
Ardi odkdy si to psala že berou v té porodnici (od jakého dne přesně?)
8. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
scai s ardilkou chodíme do nemocnice...a já chodím ještě ve středu na rehabilitaci k dr. Jorgové....
8. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Semy, tahle je v Tanvaldě, jen v úterý v Jbc..
Scai, od ukončeného 36 tt, tak nevím, jestli už 35+6 nebo 36+0.. Proč? Chystáš se už rodit? :sweat_smile:
Já musim jít omejt okna, dneska nám přijdou dodělat žaluzie, až pojedou od Stáni, tak aspoň to dřevo.. Ale nechce se mi teda, potom víkendu toho mam plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
ardi aha, tak to bude asi jiná...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky, nevíte, kde v Jb nebo Lb se dají sehnat nějaké pěkné okrasné květináče? Byla jsem v OBI, Baumaxu, Bauhasu, Ikee a nic se mi tam nelíbilo, tak jestli nemáte tip ještě na nějaké místo? Třeba nějaké květinářství, kde mají výběr? I když asi kouknu na netu, snad něco najdu..
8. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
no na netu ardi asi fakt nadeš nejlépe....my máme okrasných jen pár..máme tolik kytek že kdyby jsme měli kupovat pro všechny tak se nedoplatíme :grinning: :grinning:
ale většinou s emě nejvíc líbí v Baumaxu no..
8. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ardi rodit se ještě nechystám :grinning:, ale až překonám tenhle termín, tak budu klidnější :wink: Takže ještě týden a pár dní! Nebo teda vlastně skoro dva týdny :unamused: No ale ona Baruška je ještě malinká, takže fakt bych ještě rodit neměla. Minulý čtvrtek měla 2 kila
8. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky nějak nestiham vas dočitat ani pisat :( o vikendu jsme byli u tchanovcu tak viděli maleho bylo to super..no a dnes nam dělaji okna ardi zavidim že to mate už za sebou :frowning2:
9. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
ahojky Medi :slight_smile: jsem na tebe ráno myslela, jak vám to jde...:slight_smile:
tak už taky děláte okna..tak ať to máte brzo za sebou :slight_smile:
a co malý? je pořád takový hodný?
9. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj semy jj okna jsou v plnem proudu :slight_smile: jinak malý je tuk tuk tuk stale hodný..dnes spinkal od 21 hod do 5 rano :slight_smile: taak san mu to zustane :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
téda ten je úplně zlatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci taky takový hodný miminko :grinning:
a jak se cítíš ty?
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky, přišla jsem alespon pozdravit a kouknout jestli se tu náhodou už nerodí
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
ahojky Ali :slight_smile:
ještě se nerodí..ardila byla včera na cvičení a ještě nerodila :grinning:
a jak se máš ty?....zítra jedeme shánět rifle tak chceme do nisy, tak jsem zvědavá jestli něco seženem.....
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
já se mám dobře, akorát jsem krapet nastydlá tak se to snažím zahnat
9. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
tak a´t to brzo zaženeš :slight_smile: ono to počasí jak s pořád mění tak je to znát no ....
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
semy : ja se citím dobře..jen jestě se trochu čistim a to mi už leze na nervy :frowning2: už na mě jde jaro :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ali :ahojik :slight_smile: teda nějaky bacil tě tafl?? snad to bude ok :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
medi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
semy??? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.