• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
se mě líbilo jak jsi to hezky napsala..že na tebe jde jaro :wink: :grinning:
nemáš nějaké fotky honzíčka?....hele já od té doby jak jsme byli u tebe tak se na Davídka těším ještě víc..jak jsem si ho chovala tak se to úplně ve mě bouří :grinning:
9. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
semy hodim nějake do alba ...ale jsou i z porodky ještě co mame nove nemam zmenšene :frowning2: musim dodělat...
9. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
tak jo medi :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
už jsou tam :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
medi to je prdelka :slight_smile:) je krásnej :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj,
medi, já myslela, že vám to dělali už včera.. No tak už to ale taky budete mít za sebou.. Jen teda u nás byl zedník dva dny na 5 oken, tak si ho asi taky docela užijete..
Jinak dneska na kontrole.. dělali mi první monitor, vše ok, cs 2, takže už nějaký postup, prý to nevypadá, že bych měla akutně rodit, streptokoka nemam, jen kvasinky, tak jsem dostala nějaký tablety. No ale porovnávala nějak váhu prcka s mojí výškou (nebo spíš nížkou :slight_smile:) a asi velikostí pánve a říkala, že za týden ho ještě převáží, jestli nebude moc velikej, abych zvládla normálně porodit :astonished: Tak nevim, co bude, kdyby byl velkej, doufám, že když je jinak vše ok a je hlavičkou, tak by to znamenalo jen dřív vyvolat než císaře.. No uvidíme, třeba to nebude takovej obr.
9. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Medi, krásný fotky :slight_smile: A je super, že je tak hodnej, určitě mu to vydrží..
Jo semy, včera cestou ze cvičení mě chytly pěkný poslíčci, napřed to zabolelo na cvičení, ale přešlo to, ale pak v penny to bylo docela hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí to už nebylo půl hodiny v kuse jako dřív, ale jen krátce v rozestupech, tak jsem zvládla i nakoupit :slight_smile: A v Jbc v Penny za intersparem jsem koupila Carte d´or 1000 ml za 49 Kč, nikde tam neměli cenu, ale myslim, že to je nějaká chyba, tak velká akce se mi nezdá.. A jinak na cvíčo bych ještě příští týden naposled šla, jestli mi bude ok :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
ardi teda jestli to to cvičení zas nějak nerozbouřilo....no uvidíš jak dál :slight_smile:
tak to je dobrej kup..to asi měli opravdu chybu...my jsme taky tuhleněco koupili tak výhodně protože měli chybu..ale bylo to jinde..:slight_smile:
tak snad tě nechaj normálně porodit...asi se bojí kvůli tomu že jsi menší...
9. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Semy, já už toho výhodně nakoupila víc, třeba handfree za 300 Kč od Sony ericcsonu, pak jsem koukala na netu a to samé měli min. za 1500 Kč.. o dva dny později už v tom krámě bylo za 1800 :slight_smile: A pak toustovač od Philipsu asi za 290 Kč, taky chyba, druhý den tam pro něj šla teta a už byl za 1290 :slight_smile:
No mam asi nějakou užší pánev nebo co, tak uvidíme, ale ono to půjde :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdu si lehnout, odpoledne nás čeká koberec, Honza snad dorazí dřív, tak to dneska položíme.. A Honza už mi bere telefon i na poradě :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
tak to je dobře že ti bere telefon..takže kdyby něco tak letí vid :slight_smile:
tak až se vám dobře podaří položit myšky :wink: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojik tak okna mame v cajku hotove a zitra zednik :slight_smile:
ani bordel nebyl a ardi prachu minimum měli jsme nejake jine než vy asi !!
jsem spokojena ted budu utirat to minimum co tu je honza vše udělal ja byla venku s malým a zitra zednik tak pak budem malovat
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
medi tak to je paráda :slight_smile:) a za chvíli to tam budete mít zase krásné a s novýma oknama :slight_smile:)
9. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
jj jestě to malovaní :slight_smile: no nic jdu na maleho spi jestě v kočarku ale jdu ho vylovit at jde baštit jsou to u 3,5 hod tak aby spal v noci :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
tak Honzíčka pozdravuja pohlď ho za tetu :wink:
9. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Medi, tak to je fajn, že už to máte. My měli ty starý špalety, tak je fakt, že tam je mnohem víc bourání a tak i víc prachu. To i ten zedník by měl být rychlý. A máte už i žaluzie? Nám je dodělaly včera a vůbec se nám teda nelíběj :frowning2: Jenomže když to objednáváš, tak ti ukážou jen tu lištu a zbytek nevidíš, jinak bych je teda od nich nevzala.. No asi si zvyknem, protože vyhodit je a koupit jinde se mi teda nechce. Ale kdyby nás to hodně štvalo, tak je časem vyměníme.
Já si pospala a jdu s pejskama, dokud je aspoň trochu sluníčko. Já se fakt už hrozně těšim, až bude hezky a hlavně, až budu moct normálně chodit a budem chodit po výletech, to mi hrozně chybí.. Teď už mam problém dojít kamkoliv, jedu na nákup a než dojdu z auta do krámu, tak mam břicho jak šutr a bolí :frowning2:
9. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
ardi mi žaluzky nemame nechtěli jsem je
semy pohlazeni vyřizeno :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
Hodila jsem do alba dnešní pupek a foto oken a koberce.. je tam zatim jen tak hozenej, tak proto ty boule..
9. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
ardi pěknej pupek teda.....:slight_smile:
a koberec vypadá pěkně :slight_smile: ty jo a ten radiátor.....takovej dlouhej... :grinning:
9. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Semy :grinning: :grinning: No jo, radiátor mi dal.. a teď mě čeká ještě jeden v ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky, tak po dnesni kontrole nalez stejny. Ven stale nesmim. Minimalne dva tydny. Ale zametla jsem v kuchyni a ted zehlim varku pidi vecicek. Musim se pozvolna zas rozhybat. Mrnous vazi odhadem 2,2kg a je hlavou dolu. Uf. Dalsi kontrola 23.3. Musim se jit zapsat do porodnice, pac kdyz jsem tam lezela, tak rikali ze kdo vi jak dopadnu a kdyz jsem odchazela tak byla sobota a to zapisy nedelaji :frowning2:
Ardi pekny pupik, to musi byt sila se s nim vyspat co? Ja v noci bdim, protoze mrnousek ma preee, nebo litam curat.
Medi Honzicek je krasnej, takovej drobouckej.
9. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj Lerak, zrovna dneska jsem na tebe myslela, že jsi tu dlouho nebyla. Tak je fajn, že se pořád držíte v kuse, i když to, že nikam nesmíš nic moc, co? Ale to už vydržíš.. já už ani moc netoužim potom někam chodit, klidně bych se už jen válela doma, ale nějak to nevychází a pořád někam musim. Hele, kupodivu se mi spí docela dobře, třeba v 7.měsíci jsem skoro nespala, ale už jsem vymyslela, jak se poskladávat a jde to :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
teeeda krásný pupisko ardi :slight_smile:

já mám žhavé info z islandu že se Hekla chystá k erupci :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
No ja tim ze uz 5.tyden nikde nechodim, tak me boli snad uplne vsechno. Vubec mi to doma neutika. V noci nemam problem najit vhodnou polohu na lezeni, ale proste celou noc me bricho tak strasne skotaci a dostavam takovy pecky do boku, ze mi spat nejde. Ja bych rodila klidne okamzite. No snad nebude prcek moc velikej, nebo stihne "vypadnout" driv nez vyroste jeste vic :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Myslim Simonka.
9. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Lerak, no tak možná proto se mi líp spí, že už teď tam nemá tolik místa a tolik neskotačí :slight_smile:
My se jdem vrhnout na koberec, tak zatim..
9. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
lerak taky jsem na tebe včera myslela....tak se držte, to už zvdáneš..ale věřím že když nesmíš ven je to dlouhý...a ještě přád ležet k tomu.....
ali aby vás to tam někde nezavalilo :sweat_smile: ale vidím že z toho máš radost :slight_smile:
Budeš dneska v práci odpoledne?
Ardi tak jak dopadl koberec? leží?
10. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky ta mi tu mame zedniky tak snad to pujde rychle :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Medi, jestli máte toho samého co my, tak to asi moc rychle nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy jich tam máte víc?
Semy, jj, leží, jen to ještě dneska jednou vytáhnem a nanosíme nábytek, konečně..
To je krásný počasí, byla jsem s hafanama a na Nikitě bylo vidět, jak si to sluníčko užívá :slight_smile: Asi půjdem ještě jednou na procházku
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
ardi:jj mame toho sameho a ještě jeden a mame 10 oken a polovina je hotovo ael budou ještě štukovat...
10. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.