• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
mě se ted nějak začala motat hlava, teda asi nějakej blbej tlak, no fuj :angry:
9. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Medo, ok, to mi vyhovuje, takže v ten čtvrtek?
9. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Ali, jsem zvědavá, jak dopadneš u té dr., třeba to přece jen bude těhu, to by bylo príma :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Albrechticema jsme dneska projížděli, takže jsem byla za ali v práci a za medou doma :grinning: Všechny jsem vás navštívila a ani to nevíte..
9. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
jo to já taky, hlavně jak dlouho tam bud čekat ale snad mě veme
9. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
ardi jj v ten čtvrtek v poho a v kolik??
Mě by se to hodilo kolem te 13 hod co ty na to??
9. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Ok, já ve čtvrtek zatím nic nemám, snad mi do toho nevleze práce, ale myslim, že ne..takže bych na tu 13tou přijedu. Budeš mě pak muset nanavigovat kam.. já vim jen kde je v Albrechticích škola a Obecní (hospoda) :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
no a víš kde je pošta??ta je hned dole u špičáku u lanovky na křižovatce když pak jede nahoru k hospodě a ke škole.Tak jak odbočíš u pošty nahoru jako ke škole tak hned za poštou po prave straně je parkoviště a jsou tam i houpačky tak ja bydlím přímo naproti tomu parkovišti
9. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
ardi jak se vlastně jmenuješ?? :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
juu tady se organizuje sraz jo? to pak můžem spaáchat uplně vechny slezinu třeba :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Medo, tak to najdu :slight_smile: A jsem Darina a ty? :slight_smile:
Ali, plánujeme venčení hafanů, ale jinak jsem pro každou slezinu :slight_smile: Klidně hned příští týden, budu mít spooooustu času :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
A kolik měříš? :grinning: Já jsem prcek..
9. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak mě těší Darinko :slight_smile: ja jsem Stáňa a měřím 165 asi baj očko cm.A ty??
9. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
A jinak jsem pro aby jsme se někde sešli nebylo by to vubec špatné se sejit všechny
9. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Taky mě těší Stáňo :slight_smile: Měřím 160 cm, to jsem ráda, že nejsi obr.. :slight_smile:
Dneska jsme byli v Harrachově s kamarádama, který maj úžasnou roční holčičku :slight_smile: Vydrápali jsme se nahoru nad můstky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady jsou fotky, kdybyste chtěly mrknout, je tam hlavně malá Jasmínka :slight_smile: http://www.facebook.com/album.php?aid=2009772&id=1093796865&l=65f5b2f027
9. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Dari fotky jsou moccc pěkne a určo to byla krásná prochajda a ten pejsem je tvuj??a ty jsi ta v tom oranžovem?
9. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
no tak slezinu spácháme :slight_smile: musíme ale vymzslet nějaký neutrální místo, který by se hodilo všem
9. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
jeee a já jsem Tereza a měřím 175cm :slight_smile: váhu si sdělovat budem taky? :grinning:
9. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Medo, ne to nejsem já, to je mamka té holčičky :slight_smile: Ale oba hafani jsou moji. Já jsem na většině fotek tady: http://bitmani.rajce.idnes.cz/
Váhu bych asi nezveřejňovala :grinning:
9. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
ali tak take tě ráda poznávám jmenem Terezka to mam neteř Terezku teda Terezie ale říkají ji Terezko:slight_smile:
a co myslíš netrální místo??To bych viděla tak jako Jablonec co vy na to??A vyhu si fakt chcete zdělovat?? :sweat_smile:
Jinak místo mi je fuk, já se přizpůsobím, takže to nechám na ostatních
Terezko, taky mě těší :slight_smile: No nejvíc holek je z Jablonce, tak asi tam.. Já nemam problém ani s Libercem, jak chcete..
9. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
jeee Dari vy jste byli v Rakousku??Mi jsme tam letos chtěli jet take ale nakonec vyhrálo Slovinsko ale mě se tam moc nechce ja chtěla k moři ale manža si prosadil svou:slight_smile:
jinak myslim že ten Jbc bude nejvhodněší je to tak na středu odevšad odkud pocházíme
9. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
tu váhu si říkat nemusíme, no mě jablonec taky nevadí :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
tak se na někdy mužeme dohodnout a sejit se a pokecat osobně když sme se tu tak krásně sešli ne?jen vybrat kde a kdy a je to:slight_smile: a aby mohli všechny :wink:
9. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Jj, byli, jenomže jsme měli pěkně hnusný počasí, tak jsme jeli domů dřív.. No ve Slovinsku je taky moře, ne? Nebo nejedete k moři? Co tam jedete dělat?
Zrovna včera jsem se dozvěděla, že kamarádka jede na 4měsíční cestu do Asii, jak já bych jela taky..teda asi ne na 4měsíce, ale aspoň na měsíc. Ale nám se nepodaří dostat se na měsíc z práce a Honza by asi moc jet nechtěl..
9. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
teda holky já jsem právě zjistila že jsem vypila 3,5litru pítí za dnešek, slušnej výkon co? :grinning:
9. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Dari jedem tam chodit po chorách jspu to julské alpy,a jinak moře je tam odtud kousek nevim jak daleko ale jelikože jedem autem tak se tam pojedem podívat už se docela teším
Tery to je výkon to ja tolik teda dnes nevypila ale ted to dohánim ale špatným pitím-pivečkem :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
noo taky bych si asi dala
9. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Stáni, tak to je super, to je ideální dovča, my teda radši chození po horách než moře.. k moři jen zajedem, vykoupem se, ale jinak chodíme. My ještě nevíte, kam se letos vydáme. Zatím to vypadá na Norsko nebo bude-li na Island nebo je možný, že nás naši vytáhnou na Kanáry opět, taky jsem uvažovala u Ukrajině a nebo teď když jede ta kámoška do Asie, tak mě napadlo, že bysme vyrazili za nima aspoň na 2 týdny, třeba do Vietmanu nebo do Thajska.. no ale snad v té době už budu těhule a na žádnou takovou cestu nepojedu :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.