• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak to máte dobrý, nám dělat první den 3 okna od 8mi do 18ti a nestihl ani to štukování.. ale chodil snad co 10 min. kouřit, tak se ani nedivim.. aspoň, že se platí za metr a ne za hodinu :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím příchod z kontroly. Vše je v pořádku, na porod se zatím nechystám, váhový odhad 2800-3000g, ale prý by to neměl být obr a měl by mít kolem 3600g. A když jsme přišli domů, tak se mi Filip zřítil ze schodů, udělal dva kotrmelce a přistál dole pod asi 8 schodama. Vypadá v pohodě, byli jsme na chirurgii, ale nic nenašli, máme ho kontrolovat a nenechávat bez dozoru. Musela jsem odvolat manžela z práce, protože mám ten pád pořád před očima. Je mi do breku, jak jsem byla bezmocná, jen jsem musela čekat, až dopadne a v jakém stavu skončí. Fuj. :cry: :cry: :cry:
10. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jani, gratuluju ke ko. S tím Filípkem to muselo být šílený, hlavně, že to snad dobře dopadlo, určitě bude ok.
Já byla s hafinama na delší procházce, to počasí je uplně parádní, hned mam lepší náladu a plno energie :slight_smile: Ale nějak jí teď nemam kde vybít, mam uklizeno a vedle nemůžu nic dělat, dokud nenastěhujem nábytek a to musim počkat na Honzu.. tak snad budu mít energii i zítra, abych to všechno nastěhovala
10. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Jo Jani, teď jsem koukala, že peníze přišly.. To je jako i s poštovným? :sweat_smile: díky moc
10. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky tak mame hotovo zednici odjeli v 15 hod :slight_smile: vše udělali a mi ted domalovali dvě stěny v ložnici a zitra budem dělat další dve
10. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Ardi: no jasně, že je to i s poštovným :wink: já také děkuju
10. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
teda holky, večer poslední příspěvek, ráno první :grinning:
jestli chcete, jukněte na fotku našeho krasavce:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3890455&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Filip noc přežil bez újmy, ale spal radši s námi, kdyby něco, ale je úplně v pohodě, řádí jako vždy. Mně spadl takový balvan ze srdce :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Jani tak ještě že to dobře dopadlo s Filípkem...:slight_smile:
krásná fotka....:slight_smile:)
medi tak to zedníci zcládli dobře viď..to je fajn....

my byli včera utrácet v Liberci...koupili jsme teda jen co jsme měi v plánu a utratili jsme 7 tis...strašnýýýýý
ale pořídili jsme manželovi kalhoty, velký nákup, sádrokartony zbývající do chodby, pěknou barvu se strukturou do chodby a do auta plnou nádrž už na cestu na SK....
no a jelikož mě dneska přišli penízky z práce za daně a přišla úúúúplně neskutečná částka tak můžeme dt auto do servisu na výměnu oleje ještě před cestou..tak jsme rádi....:slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
dneska jsem dala nějaký videa tak mrkněte jestli chcete
náš koudíček
http://www.youtube.com/watch?v=buaz5_SZok4

a moje neteř na představení pro rodiče - mažoretky
http://www.youtube.com/watch?v=v3wG5eA6SLg
11. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já se zas dopoledne svíjela v bolestech, navíc mi od 8mi od rána pořád zvonil telefon, tak jsem vypnula zvonění, abych měla klid. Teď jak sedim, tak je to ok, ale obávám se, že začnu něco dělat a břicho zas bude bolet. A já musim prát, žehlit, stěhovat věci do pokojíčku.. A večer chci přesvědčit Honzu, aby ten pokojíček znova přestěhoval, protože se mi to takhle nelíbí :sweat_smile:
Jani, super, že Filípek je ok :slight_smile: Fotka je srandovní :slight_smile: Už se ti to taky blíží, co? Na únorovkách se dneska narodila holčička a teď už jsem na řadě já, začínám trochu panikařit, opět :grinning:
Semy, no jo, ty prachy lítaj.. Já předevčírem půjčila auto tchýní, jela do Tanvaldu, v nádrži skoro nic, ale dojela by.. A ona mi ho vrátila se skoro plnou nádrží :slight_smile:
Jinak mateřská pořád nikde, ach jo :frowning2: Mají teda čas do 16tého, tak tam zatim nevolám, ale zvláštní je, že ostatní to z téhle SSZ mají vždycky první týden v měsíci, tak snad někde není chyba.
11. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj ardi...ty jo měla by jsi spíš odpočívat a ne lítat a stěhovat.....:slight_smile:

tak to máš dobrý že to to vrátila s plnou..to by se nám stát nemohlo :D my jsme plnou natankovali teď za 2tis rovný...šííílený.....
tak snad ti mateřská dorazí...:slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Semy, já to musim dodělat, abych neplašila, že nemam nic připravený :slight_smile: Ležet nevydržim, to bych se zbláznila :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
ty jsi číslo teda :grinning:
11. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kde jste kdo?? Já celej den makám, mam vyklizenou celou půdu a dokonce sem našla místo pro většinu věcí, co sme vyházeli z ložnice a pokojíku, přenosila jsem hromady knížek a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď ještě peru a asi budu i žehlit. A pokojík se začíná zabydlovat, zejtra udělám nějaký fotky.
11. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky, já dva dny stonám, ale už je mi lépe, jinak teda celý týden vybíráme hostely na islandu a už jsme to teda dnes zabukovali :slight_smile: máme sedm nocí mimo kamarádčin byt, 3 v rejkjavíku, 2 na jihu, jednu na východě a jednu ještě cestou :wink:
budem bydlet např. tu: http://www.berunes.is/ :wink:
11. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
ardi teda ty jsi blázen :D:D
ali to je fajn že ti už lépe :slight_smile:
to ubytko vypadá krásně....jdu to ukázat manželovi ať se pokochá..on byl jel hned :D
11. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak tady máš ještě něco málo pro manžela
http://www.snow.is/index.php?option=com_n-flashvideo&Itemid=49
11. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ali, to je nádhera :slight_smile: Hned bych jela.. ale my tam jednou zajedem :slight_smile: A kdy vlastně jedete? Už nějak začátkem dubna? Tak ať jsi brzo fit. Já mam pořád blbou rýmu, už teda jen plnej nos, ale nemůžu nosem vůbec dejchat, tak doufám, že než porodim, tak to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honza s tchýní mi přestěhoval pokoj podle mýho přání, tak jsem celkem spokojená.. s tím starým nábytkem to nikdy nebude uplně ono, ale aspoň v rámci možností.. Tchýně řikala, že kdybych si to rozmyslela, že to klidně zas celý předělaj :grinning: Honza dělaj akorát blbý ksichty, je uraženej, protože se mu to takhle nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
ardi...jedem od zítra za 5 týdnů, no já mám taky nablblou rýmu, fránina by mi šla skoro sama :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak snad tam budete mít pěkný počasí.. A až se vrátíš, tak bysme mohly dát nějakej srazík zase..
11. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
no taky doufám, z toho počasí mám největší obavy, ale věřím že budem mít pěkně, prostě musíme a hotovo :slight_smile: no srazík určitě :slight_smile: to už budeš mít šimonka venku z bříška :wink:
11. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jj, to už jo, už za necelé 3 týdny, uaaa :slight_smile:
Medi, http://www.jumping-jablonec.cz/ Předběžně mam vybráno, že bych po 6ti nedělí začla chodit v neděli večer, později bych třeba přidala čtvrtky od půl 8, to bude Honza stíhat z práce na hlídání :slight_smile:
Tak a já jdu do pelechu, zítra mam zas plno práce, dobrou
11. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
ardi diky za odkaz měla bych začit po porodu cvičit ale nemužu sse k tomu dokopat :frowning2:
a hlavně na jumping bych šla ale nějak mam strach nechavat maalegho samotneho s někým že bude brečet atd no uvidim...
12. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoooj holky, konečně páteček :slight_smile:
Tak koukám už jen chvilinku a ardi rodí, hurááá, bude další mimi.
No jinak u mě nového je to, že jsem včera podstoupila v gennetu odběr vajíček-OPU a měla jsem 15 vajíček, dnes jsem volala do laborky a tam řekli, že z těch 15, bylo zralých 10 a z nich se oplodnilo ICSI 7 krásných embryek. Teď je budou do pondělního rána kultivovat v takovém inkubátoru a v pondělí mi je budou transferovat. Už se nemůžu dočkat. Holky, když to vyjde, budu konečně jedna z vás :wink: , Držte mi prosím palečky. Přeji pěkný den.
12. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Sluníčko ahoj! Budu moc moc držet palce! A to jdeš na IVF poprvé?
12. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
ali díky za odkázek, večer až přijde manžel tak spolu koukneme :slight_smile:
ardi tak hlavně že se to líbí tobě :grinning:
no vidíte holky, tak můžete chpdit hopsat v Jablonci, to je fajn :slight_smile: snad tam budete taky tak spokojený :slight_smile:
sluni držím všecko co jde a prskám těhu bacili a přeju ať se mimísci pěkně ujmou a zavrtají :slight_smile:

Já byla dneska v poradně, všecko v pořádku, všechno tak jak má být...
brali mě krev na cukrovku..ale nechápu to..dělaj to úplně jinak než všem ostatním.....brali mě jen krev, tu poslali v pondělí budou výsledky..a až kdyby se v ní něcu ukázalo tak teprve posílají na ten glukosový test...ale říkám si že jestli se to takhle může vůbec ukázat jako by se ukázalo při tom glukozovém.....neznám nikoho komu by to takhle dělali...
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
sluni držím moc palečky :slight_smile:

já ted přišla z nemocnice z těch kontrolních stěrů, do týdne budu mít výsledky
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj ali..tak držím pěstí aby byli v pořádku :wink:
12. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
nojo ono to nějak dopadne, přinejhorším budu zas jíst atb. no

tak mi v hudy sportu chtěl pán nacpat pláštěnku za 1250kč, tak jsem mu řekla že pláštěnka super ale cena že je děsná
12. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: ta byla pozlacená ne? :grinning:
12. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.