• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
nebyla, zelená ale prostě je uplně nejlepší, vydrží dlouho, lepší material atd. no hnus :frowning2: tak jsem si vzala tu obyčejnou z pvc, co se sndno potrhá a má kratší životnost, ale byla za 169kč
12. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
no dobře si udělala..to aby se pak člověk v tý drahý bál pohnout kde vezme za nějakou větev třeba co....
a kolikátého že to teda odjíždíte?.....jestli se tu nemineme..my se vracíme z dovči 2.dubna....
12. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
za 5 týdnů, takže ještě čas,
12. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
jo tak to jo...:slight_smile: to je ještě času :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Dobré "ráno" :slight_smile:
Tak já měla opět parádní noc, šílený poslíčci, au au, tak jsem tóho moc nenaspala. Teď se chystám na nákup do Jablonce, asi už naposled, aby mě to zas nechytlo někde mezi regálama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sluni, tak to vypadá dobře, moc držím pěsti, ať to klapne!!!
Medi, vždyť je ještě na ten jumping čas, já si říkám, že bych začla po 6ti nedělí, ale možná i později, tak můžem začít až pak spolu. Taťka pak pohlídá ne? No uvidíme a pak se nějak dohodnem, já taky nevim, jestli se na to budu cítit tak brzo..
Ali, to je teda cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vy tam budete mít krásně, takže by to byly vyhozený prachy :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
ardi:no ja končim šestineděli ted ve středu tak bych na to cvičo měla už narok :slight_smile: ale jsem nějaka lina :frowning2: a tatka pak určo pohlida :slight_smile:
ali určo tam budete mit nadherně
semy gratuluji k uspěšne kontrole
12. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
medi díky...ty jo to letí, ty už budeš mít šestinedělí za sebou.....
ardi tak opatrně ...snad tě to zas nechatne cestou...
12. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
semy jj letí to jak blázen :slight_smile: no ja ted baštim a pujdu budit maleho aby nespal přez den vic jak 4 hod a spal mi v noci nabašti se a pujdem asi ven i když tu poletuje snih aĺe alespon na chvilu
12. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Holky, moc děkuji i za těhubacilky, budu je teď obzvlášť potřebovat. Při OPU vše v pohodě, tak snad vyjde i to ET. Scai, jo jo, je to moje první IVF-ICSI.
ali, tobě moc držím zas palečky, aby výsledky dopadly dobře a aby jste si z Islandu přivezli malýho kulihráška :wink:
semy, taky gratuluji ke zdárné kontrole, vše ať se vám daří.
12. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
sluni....no a jakký jsou v gennetu? hodný? fakt moc a moc držím palečky
12. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
ali, jo jsou tam všichni hrozně milí a hodní,až teda na jednu sestru nahoře v 1.patře, taková nepříjemná,ale jinak super. Moc děkuji ali. Jinkak ti to s malým na fotce moc sluší :wink:
12. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
děkuju :slight_smile: je to brouček mrňavej :wink: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky, tak tady ctu, jak planujete sportovani po 6ti nedeli. Ja si nak neumim predstavit, jak s nalityma prsama skacu na jumpingu. Pak musite povypravet. Jinak v pet rano jsem mela poslicky, asi hodinu, bolest jako krava, myslela jsem, ze se pozvracim, do toho tresavka, hruza. Pak jeste kolem 14hod, ale to bylo jen kratce. Celej den bricho jak kamen a tlaky v trislech. Tak radsi lezim a chystam papiry do porodnice a tasku. Ja uz fakt nevim kdy to cekat. Pekne me to vyblaznilo. Ale uz jsem zvedava, jestli k vam taky zapadnu a budem mit chlapecka nebo holcicku :slight_smile: Kurna, to je jaro venku co?
12. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Lerak, tak koukám, že jsme měly podobnou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak přes den taky ještě, ale míň.. Blbý je, že já už ty posly mam snad měsíc a nic, podle toho se nic nepozná..
My teď byli v Alizée na už asi čtvrtý poslední večeři před porodem :sweat_smile:
A počasí teda úžasný, to jaro snad letos nezačne :frowning2:
12. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
lerak tak už taky poslíčci jo...to si teda "užíváte" holky.....
ardi třeba ještě tak 2 stihnete :grinning:
o tom počasí mě ani nemluv..je to neskutečný co se děje...:frowning2:( a já tu kytičkama přivolávám jaro co to jde a ono nic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj semy, koukám že si nějaká pilná včelička, já šla dneska spát asi ve tři, nemohla sem dejchat vůbec :frowning2: a ted jsem v práci ale už je mi lépěji, a ozval se mi kamarád šermíř co jsem se strašně dlouho neviděli tak jsme si psali asi do dvou :wink:
13. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
ahoj ali..no trošku jsem něco udělala :slight_smile:..ještě se chystám na žehlení..ale přemlouvám se k němu už celý týden :grinning:
teda to jsi moc nenaspala co?...jak to že jsi nemohla dýchat? jako že jsi měla plný nos nebo vyloženě dech zlobil?
já nemůžu v noci pořádně dýchat už tak 4 měsíce...mám ta suchou sliznici a jak si lehnu tak je to ještě horší..a to si pořád stříkám ten solný roztok..a stejně to nějak extra nepomáhá..vždycky jen na chvíli..tak jsem zrovna včera říkala že tohle mě zrovna nebude chybtě až už nebudu těhu :grinning:
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
a jak to jde v práci?
13. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
ucpanej nos a kašlala jsem, já v noci vždycky chrchlám to je hrůza

v práci zatím dobrý, dneska tady má bejt io nějaká show tak to budemem mít s hudbou :slight_smile:
13. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
tak ať se brzo uzdravíš :slight_smile:
jé tak to budete mít aspoň zpříjemnění práce...:slight_smile:
13. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
no uvidíme jaký to bude, já na tyhle mecheche moc nejsem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
tak zákaznice....Dobrý den, já slyšela, že tady máte jakože takový svázaný mapky za 199Kč v akci..........myslíte Nový velký atlas světa? .........ano ano to bude ono :grinning: :grinning: :grinning: no mám dost dneska :sunglasses: :sunglasses:
13. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Ali, už jsem to četla na fcb :grinning: :grinning: :grinning: Si dneska užíváš.. ale toho superstara bych asi nezkousla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Teda tady to žije :grinning: Dala jsem do alba první fotku pokojíčku, zbytek je zatím zaskládanej věcma z ložnice, ale zítra nám namontují vest.skříň, tak to vystěhuju a vyfotim zbytek.. Dobrou
14. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Ardi pěkný spací koutek :slight_smile:
tak jsme zas měli veselý víkend..jsme překopali všechny plány co jsme měli :grinning:
Do Maďarska nepojedeme, na slovensku zůsaneme o něco déle, takže ušetříme ty eura a koupíme za ně část výbavičky...a včera jsme si koupili obývákovou stěnu..měli v akci ve Scontu za 5 tis.....tak máme radost...
máme složenou zatím jen půlku, dneska Tomáš složí zbytek tak pak dám foto :slight_smile:
jinak Tom o víkendu dodělal v chodbě sádrokartony, zrušili jsme další futra s dveřema mezi chodbou a obývákem....tak se to zase maličko pohlo :slight_smile:))
15. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky, jj, žije to tu :slight_smile:
Ardi: pěkný spací koutek, máš to dobře vymyšlené s tou velkou postelí hned vedle Šimonkovy postele
já jsem včera vyprala první várku čtvercovek na látkování, teď mám v pračce druhou, večer budu žehlit a už to skoro všechno bude, tašku do porodnice už mám sbalenou, ale ještě je čas
ještě musím nachystat oblečení pro Davida na cestu domů
ale ta představa, že už třeba za 4 týdny tady budeme mít o jednoho človíčka víc, je trošičku děsivá
pořád to bylo daleko, ale teď už je to sakra blízko
Sluni: moc držím pěstičky, ať vám to vyjde na první pokus, to by byla paráda
15. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj jani..tedaty chceš látkovat s klasickýma čtvrecovkama jo..to jseš dobrá teda..já chci taky látkovat, ale normálně s kalhotkovýma :wink:
no už se ti to taky pomalu blíží :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj jani..tedaty chceš látkovat s klasickýma čtvrecovkama jo..to jseš dobrá teda..já chci taky látkovat, ale normálně s kalhotkovýma :wink:
no už se ti to taky pomalu blíží :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak já čekám od 8 na skříňaře a pořád nic :angry:
Jani, 4 týdny ještě dobrý, ale já za dva nebo když to vyjde, jak jsem si to naplánovala, tak za jeden.. Nechápu proč všichni říkali, že ten poslední měsíc se nejvíc tahne, mně teda utíká nejrychlejc ze všech..
Já teda na látkování nemam zatim nic, od začátku jsem to stejně neplánovala, takže počítám, že to nakoupíme tak za měsíc, dva.. Taky chci nějaké čtvercovky, hlavně na doma a pak část kalhotkovou.. Někde jsem si dělala seznam toho, co chci nakoupit, tak snad to najdu.
Semy, na cvičení teda už dneska nejdu, sice mi je dneska ok, ale nechce se mi do auta, navíc bych asi ani nevyjela, nikdo mi to nevyházel, taky nevim, kdy přijdou na tu skříň, jestli teda přijdou.. Zavolám tam, že už chodit nebudu, ale vím, že si to tam moc nevyřizujou, tak jí to kdyžtak ještě řekni, ať už se mnou nepočítá, dík
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
ahoj ardi..jo jasně vyřídím....jasně jen radši zůstaň doma...manžel říkal že lidi jezdili ráno jak blázni na tom sněhu....
já chci předem pár látkovek koupit a pak celý zbytek z porodného...:slight_smile:
15. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.