• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak jsem tam chtěla volat, ale nemůžu najít číslo.. Ale ono bude asi stačit, když jí to řekneš, ne?
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
jo já si myslím že jo...jestli chceš tak to čísslo teda mám..ale asi bude stačit když jí to řeknu...
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Jj, to bude stačit, dík :slight_smile:
Tak před půl hodinou volali ty skříňaři, že jsou za Jabloncem a tady pořád nejsou, to nechápu.. Asi se bojej na tom sněhu, nj, pražáci :grinning: Jsem fakt zvědavá, jak se dostanou k nám k baráku
15. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
hihi aby se k vám vůbec dostali :D
15. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Už jsou tu :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
super :slight_smile: tak ať hezky makají :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Makaj nějak dlouho, já už chci jít spát :grinning:
15. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak hlavně když to udělají pořádně :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Semy: když mě ty čtvercovky připadají takové nejekonomičtější, mám také pár kalhotkových plínek jenže jedna vyjde skoro na 200 Kč a ze začátku, když třeba mimčo i 10x denně přebaluješ, tak si myslím, že bys musela prát každý den, aby Ti to stačilo :wink: ale nejsem expert, také to bude pro mě novinka
15. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
no sice asi vyjdou nejlevněji..ale stojí to zas víc práce a pak ještě to skládání a tak :slight_smile:
já mám v plánu plenkovou výbavu koupit tak za 8tis...a mělo by to vyjít že prát bude stačit obden...:slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem kvlli počasí dnes zrušila cvičení..auto je zapadaný, na silnicích humus, tak na to kašlu...
ardi volala jsem tam a nahlásila jsem tě že už nepřijdeš teda ju :slight_smile: kdyžtak jí to příště ještě řeknu projistotu :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Semy, ok, díky moc :slight_smile: No ono je lepší v tomhle nejezdit..
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
nemáš zač..:slight_smile:
no právě..se normálně už skoro bojím sama řídit..mám takový blbý pocit....natož v tomhle...tak si zacvičím trošku doma a bude :slight_smile:
tak co, už máte hotové skříně?
15. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jj, hotovo, jdu si lehnout :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
16. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Semy hezká stěna!
Látkovat chci taky. už mám něco nakoupeno. čtvercovek mám 80 :grinning: Pak na ně nějaké ty svrchňáčky a pak ještě i nějaká kalhotovky i kalhotovky all in one a snap in one. Ale je fakt, že peněz už je v tom dost, tak snad mě to pak neodradí, to praní!
16. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj scai..díky :slight_smile:)
neboj, když to máš koupené tak to přece neodložíš :wink: a pere to pračka...a ta chvilka to hodit do práčky a dát pak na sušák nezabere tolik času :wink:
16. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,
semy, krásná stěna, a Koudíkovi se to jak je vidět také moc líbí.
Máte to doma moc pěkné, hezky jste si to zařídili. Teď už tam chybí jen ta třešnička na dortu a to miminko, které vám to hezky bude zdobit. :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahojky Sluni :slight_smile:) moc děkuju..přesně to jsem si říkala když jsem tu fotku udělala :slight_smile:))
Koudíček je nadšený..pořád prozkoumává :D
tak jak to s váma vypadá? už jsi měla transfér?
16. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj,
semy ještě ne :grinning:
Byla jsem na ko, byla jsem zvědavá hlavně na to vážení.. no už teď má asi přes 3 kg, tak uplnej prcek to nebude, ale na 4 kila to taky nevypadá, takže zatím ok, když tam bude ještě za 14 dní, tak znovu vážení a uvidíme, ale přenášet mě asi nenechaj, bojí se, protože jsem prcek. Ale hned jsem hlásila, že žádný vážení už nebude, že rodim 22ho :grinning: Jinak vše ok, podle čípku řikala, že se to jako pomalu chystá, ale asi čeká na jaro.. i když pak dodala, že se asi narodí ještě do zimního počasí, tak asi myslela jaro podle kalendáře, tak to by mému plánu odpovídalo :slight_smile: Prostě něco se děje, ale zas na velkej fofr to nevypadá.. I když teda sestřička tam včera měla dceru, taky to vypadalo, že zatim nic, tak jeli někam do Německa, v 10 večer bolesti, tak se vrátili a ve 2 ráno se jí narodila holčička (s krásným jménem Darina :grinning: ), takže ono fakt těžko říct. Jo a dr. se ptala kolik jsem vážila já a Honza, tak jsem nevěděla, ale zjistila, já 3,15 kg a Honza 4,30 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže on za to může :grinning:
16. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahoj ardi...tak kontorla fajn :slight_smile: tak snad to zvládnete podle plánu :grinning:
hele manžel měl 4,50 a já 3,45 takže se mám taky na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky ardi gratuluji ke kontrole ..teda maš to za par :slight_smile:) to neni snad ani možne :slight_smile: mi jdem zitra na kontrolu po šestineděli jak malej tak ja tak snad oba budem v pořádku a budem s tatkou moc zadělávat na sestřičku :grinning: :zipper_mouth:
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Jo semy, transfer jsem měla včera v 11hodin, mám v sobě dva broučky a teď se už jen modlim,aby se prťata udržely.
ardi, také gratuluji ke kontrole, držím moc palečky ardi. :wink:
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
sluni no teda..tak držím moc moc moc pěstí ať se drobečkové udrží :slight_smile:)) kdx jdeš na kontrolní utz?

medi tak ať vám kontorla dobře dopadne :slight_smile: hele to vy už jako chcete začít zadělávat teď jooo? :grinning:
16. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
semy, nejdřív jdu za 14 dní na krev a pak utz, tak na mě holky prosím myslete. Děkuji a dobrou
16. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
sluni to na tebe budu určitě moc myslet :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ranko, Sluni moc držím palce, ať se chytí minimálně jedna bobulka, když obě, tak ještě lépe. Ardi divím se, že jsi při Tvém pracovním tempu i doma, ještě neporodila :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj lerak :slight_smile:
jak je?...
17. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahojky, semy, díky moc, snad vám budu už také moc sdělit tu krásnou zprávu. :slight_smile:
lerak i tobě děkuji. Snad se aspoň to jedno udrží jak píšeš. :wink:
17. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
semy no zadělavat tak za pul roku :slight_smile:
sluni držim pěsti je to nadhera a určo se udrží obě :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.