• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
medi, kéž by, tolik si to přeju. A co váš malej, je v pohodě? A co ty, jak vše zvládáš maminko? :wink:
17. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem na dnešek měla tolik plánů a nakonec jsem teď několik hodin odvirovávala počítač a zdá se, že se zadařilo, jupíí :slight_smile:
Teď musim se psama a pak konečně nastěhovat věci do nové skříně. Dneska ještě Honza koupí nábytek do obýváku, ale zjistili jsme, že se na něj nevejde tv, tak musíme koupit ještě novou tv :sweat_smile:
Medi, tak brzo? Blázni :grinning: My teda plánujem pauzu aspoň 4 roky..
Sluni, moc moc držím pěsti, hrozně ti to přeju a věřím, že to vyjde :slight_smile:
Lerak, nějak se mu u mě asi líbí.. obávám se, že ani jarní procházka, co plánujem na neděli, ho nevyžene.. Ale příští týden by teda mohl.. byla by slušnost, aby mi k narozeninám přišel popřát osobně :grinning:
Tak já jdu konečně něco dělat..
17. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
sluni :diky za optáni mame se oba moooc fajn a dobře dnes sme byli oba na kontrole po šestineděli a vše je ok :slight_smile:
ardi:proč blázni alespon nebude malemu smutno a pak stejnak bych chtěla ještě třeti ale to s odstupem :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
já jsem dneska nějaká mrtvá..jsem se fakt hodn musela přemlouvat abych na cvičení šla a když jsem přišla domů tak jsem si chvíli četla a za chvíli usnula..a ani teď se nějak necítím..je mě tak těžko..břicho těžký... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám že zítra bude líp, jedu autem do liberce, stavím se v práci pokecat, pak odvezu auto do servisu a nechám se hodit na autobusák a busem pak domů.....

medi tak to budou hezky krátko od sebe sourozenci :slight_smile:
my by jsme chtěli další tak aby měli asi tak dva roky od sebe :slight_smile: akorát jestli druhé půjde stejným tempem jako davídek tak to aby jsme začali už po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj, hodila jsem do alba další fotky pokojíčku.
Medi, no já si neumim představit mít dvě tak malý děti, přijde mi to moc brzo, ale každý to asi vidí jinak. Myslela jsem, že jsi říkala, že si to taky neumíš představit, když jsme byli u vás, že Honza chce, ale ty bys chtěla později, ale asi jsem to blbě pochopila..
Zítra nepůjde koník, tak pa pozítří :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Nzdrek..tak to máme nové...tak jsem zvědavá jak to bude fungovat :slight_smile:
Dnes jsme yli na 4D utz tak mám v albu fotečku..bylo to úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
Davíek má pěkně danucaný tvářičky a nádhernouradičku.....:slight_smile:) sice s enedjřív schovával měl zaíchlý nosánek v placentě a nechtěl se ukázat..ale nakonec si dal říct a natoči se :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj, tak už nám to frčí :slight_smile:
Semy, krásná fotečka :slight_smile:
Ali, jsem zvědavá na ty dobré zprávy od dr.?
19. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
ahoj ardi.díky :slight_smile:)
taky jsem zvědavá na ty zprávy :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
A už nás mam v oblíbených a nebudu muset dlouho dohledávat, paráda..
Já jsem nějaká nachcípaná, pobolívá mě v krku, ale holky únorovky to měly skoro všechny před porodem, prej se čistí organizmus, tak věřim, že je to ono a příští týden budu rodit :slight_smile: Nám by se tam moc hodilo to pondělí..
19. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Semy, toto letí co? Na 4D jsem byla nedávno a už skoro rodim..
19. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
taky už mám v oblíbených :slight_smile:

no tak třeba je to zámka blížícího se porodu :slight_smile:) a jakse cítíš jinak?
19. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
no to ě povídej..já už příští týden začínám 7 měsíc a to mámpocit že jsem před chviličkou otěhotněla.... :grinning:
19. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
No jinak to jde, občas nějaký poslíčci, ale docela slabý.
A zkusim novinku, přihazuju fotky našeho pokojíčku přímo sem..
19. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
tak t je fajn..neboj, ono to přijde :D

ty fotky jsou super že jdou dát i pímo sem :slight_smile:)
a pokojíček pěný :slight_smile: ten náytek vypadá dobře....
no tak já se loučím, jdeme se podívat do města na tu světelnou shou :slight_smile: tak hezký večer.....
19. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
No ten nábytek je starej po Honzovi, ale zatim stačí.. Já jdu žehlit plínky, tak pa :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky task koukam nova stránka ale tamta se mi zdále lepší no snad se zorientuji :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Teda tady to žije...nejste někde jinde??
Ardi nerodiš ještě??dej hned vědit jak se malej narodi :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj, nerodim, ale ráda bych :slight_smile: Od včera mam tak průběžně bolesti, nic pravidelnýho, ale třeba se pomalu začíná něco dít.. My doděláváme ještě obývák, já se teda spíš válim, neni mi moc dobře, ale teď už se chystám začít něco dělat..
A jinak pošlu určitě sms všem na co mam číslo, to je jasný :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj, nerodim, ale ráda bych :slight_smile: Od včera mam tak průběžně bolesti, nic pravidelnýho, ale třeba se pomalu začíná něco dít.. My doděláváme ještě obývák, já se teda spíš válim, neni mi moc dobře, ale teď už se chystám začít něco dělat..
A jinak pošlu určitě sms všem na co mam číslo, to je jasný :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
nějak na vás nemám čas :wink:
21. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Ardi tak že by to pondělí nakonec opravdu vyšlo??...tak na tebe myslím ať to dobře zvládneš :slight_smile:)
já dneska polehávám, nějak e necítím nejlíp...manžel dělala celý víkend v chodbě, tak jsem ráa že aspoň n toho dost udělal :slight_smile:
Jinak už se nám blíží odjezd, tak se těšíme .-))) odjíždíme v úterý ráno :slight_smile:.a vrátíme se za týden v pondělí...takže nakonec i stihnu tu přednášku v nemocnici :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Semy, já tomu moc nevěřím, ale bylo by to fajn :slight_smile: Dneska jsme chtěli na tu vyháněcí procházku, ale nějak není čas, síla a ani počasí nic moc, tak kdyžtak zítra..
21. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
ardi tak uvidíš no :slight_smile: Počasí je fakt mic moc..ale zas když prší tak ten sníh půjde rychleji dolů :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobré ranko ali :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak nerodim a nic nenasvědčuje tomu, že bych měla.. No tak jindy no :slight_smile:
Konečně sluníčko, co? Tak aspoň dneska umeju okna a pak vyrazim s hafinama na větší procházku..
22. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj Ardi, no holt se asi šimonkovi u tebe líbí :wink: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojik holky
ardi neboj dočkáš se a třeba se to tak zhoupne a ještě dnes porodiš :slight_smile:
ali hele vy na ten Island jedete tam kde je ta rozohněna sopka????
22. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
medi...my si projedeme celej island
22. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
No je fakt, že jsem zrovna včera četla v Hovorech s porod. bábou, že většina porodů se rozjíždí odpoledne nebo večer a završí se v noci, ale vzhledem k tomu, že mi je fakt uplně dobře, tak tomu moc nevěřim. No co, tak já to nechám na něm, jen bych se ráda vyhnula tomu vyvolání a to už máme asi jen týden :unamused:
22. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
neboj ardi...to stihnete :wink:
22. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.