• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no doufám že předpověď vyjde :slight_smile:

tak papa holky :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Pa :slight_smile:
Ali, a co ty dobré zprávy od doktorů?
22. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
vyšli mi negativní ty stěry kontrolní, takže už nemám žádnou tu hnusnou bakterii a mobilizace proběhla uplně na jedničku ani ve mě nekřupalo :wink:
22. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak to je super, mam z tebe radost :slight_smile:
Já jdu chrnět, mam toho dneska dost, dobrou
22. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
dobré ránko, tak včera jumping naprosto super :slight_smile: :sunglasses:
23. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj ali tak to je fajn mě boli pěkne břicho :(
23. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
jakto? :unamused:
23. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj, tak jsem doma z ko a nic moc :frowning2: Vysokej tlak, otoky (dneska najednou nějaký větší), ani monitor se dr. uplně nelíbil, on se prcek vůbec nehejbal, i když jsme se snažili ho budit, dělala jsem i dřepy a nic. Děloha teda docela kopce dělala, ale prej je pořád docela vysoko a podle čípku to na porod nevypadá. Do toho se mi tam udělalo zle, zamotala se mi hlava.. No takže zejtra jdu znova na monitor, znova tlak, nějaký odběry a mam za úkol sbírat 12 hod. moč na kys.močovou nebo co.. Odpoledne budou výsledky a možná bych šla ještě do porodky na průtoky.. No a kdyby se mi cokoliv nezdálo, mam tam jet hned a jako naschvál se prckovi zrovna nechce moc hejbat, tak snad se probere, jinak radši pojedu :frowning2: A hlava se mi teda taky pořád trochu motá, je mi na zvracení, tak jdu ležet a snad bude líp..
23. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
ardi teda to mě mrzi snad vše bude ok tak si odpočin ju?
ali nevim mam krváceni jako ms tak asi z toho
23. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky, ja taky dneska z kontroly. Budu ted chodit kazde utery. Monitor ok, prcek teda taky zrovna pospaval, ale neco to cmaralo, tak dobry. Jsem otevrena na dva prsty, cipku jen zbytek. Prej budem radi, kdyz donosim do 37.tydne. Ale moje znama, co ma termin 13.4. chodi ke stejne doktorce a ta ji rekla uplne to same. Lezely jsme spolu ted na tech kapackach na pokoji, tak si obcas pisem. Takze jsme obe v klidu, protoze ona je take stale 2v1.
Ardi to me moc mrzi, ze Ti neni hej, ale ono se brzo ulevi :slight_smile: Tak zkuste sex a trochu Simonka poskadlit, az Ti bude lip. Na tlak kafe, nebo treba Colu. Taky mam spis nizsi, ale zatim ok a otoky nastesti nemam. Ale co neni muze byt :frowning2:
23. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se vyspala a už je mi fajn. Honza najednou ve 2 dorazil, že prej bude dohlížet, jestli jsem v pořádku a zítra si vzal volno, aby mě k dr. ráno hodil a když mi bude ok, tak si uděláme hezkej narozeninovej den, dáme si někde oběd a tak, tak mi udělal radost :slight_smile:
Lerak, kafe a cola je na nízkej tlak, já měla asi 149/89, takže tim bych tomu moc nepomohla :slight_smile: No znám dost případů, kdy dr. říkal, že do týdne určitě porodí a pak ve 40tt pořád nic, tak uvidíš, ale ono se myslím ani podle čípku moc nepozná. Zase se utěšuju tím, že někomu řeknou, že se to vůbec nechystá a najednou druhý den rodí.. Uvidíme, uvidíme
:slight_smile: Ale i kdyby si měla rodit už teď někdy, tak už je to v pohodě :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
ardi jsem ráda že už je ti líp :wink:
23. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
24. bře 2010 v 00:09  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok.
Dneska na kontrole ok, tlak uplně v pohodě, monitor taky ok, dokonce jsme Šimona na chvíli i vzbudili, otoky dneska minimální, tak včera byl asi jen blbej den. Výsledky krve a moči budou odpoledne, ale věřim, že to bude ok. V pátek jsem objednaná do porodky na průtoky, ale doufám, že už bych tam mohla rovnou jet rodit :slight_smile: Dneska byl Honza u dr. se mnou, tak dostal domácí úkol, sex min. dvakrát a prej do dvou dnů jedem, tak jsem zvědavá.. Teď jdeme na pořádnou procházku, pak si dáme večeři, vínko, vlítnem na to a snad máme prcka do pátku u sebe :grinning:
24. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
ardi....dobrej plán :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,
také hlásím zprávy z kontroly: monitor ok, malej se tam ale šíleně mlel, tak měl nějaký rychlejší tep, ale potom se zklidnil a už to bylo ok, děložní činnost téměř žádná, při vyšetření povídala něco jako, že zevní branka je volně pro prst, takže také moc žádný pokrok, malej je ok, plodovky má prý dost a krásnou placentu
našli mi streptokoka, ale prý se tím nemám stresovat a před porodem se rozhodnou, jestli dostanu antibiotika nebo ne a přibrala jsem 2kg za 14dní, jj, to jsou ty mlsné večery, babiččiny buchty atp. :grinning:
24. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ardi: tak vše nej nej k narozkám, hlavně zdraví, lásku, štěstí a ať se Ti splní všechna tajná přání :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky, taky vse nej Ardi k narozkam. Snad porodis nejdyl v sobotu, prece Simonka nezblbnete v nedeli prechodem na letni cas :slight_smile: Hlavne at to mas rychly!!! A Jani at to u Tebe pokroci, at neprenasime :slight_smile: Ali zavidim ten Island. My nastesti po svatbe stihli tu Venezuelu, uz se asi nikdy tak daleko nevypravime. Docela me to cestovani chytlo :slight_smile: Tak treba v pristim zivote :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Holky, díky moc za přání :slight_smile: I Ali, odpovídání na sms jsem vzala, bylo jich moc :slight_smile:
Dneska byl príma den, byli jsme na pořádný procházce, našli dvě kešky (keš pro chlapečky a keš pro holčičky - kdyby náhodou :grinning: ), pak výbornej oběd s horkýma malinama, pak jsem ještě nakoupila kytky a květináče, co jsem chtěla, teda Honza mi koupil.. no a cestou domu jsme se ještě stavili u rozhledny a vyběhla jsem na ní pro jistotu dvakrát :grinning: No ale nic, skoro mi ani neztvrdlo břicho, jiný lidi tam nahoře funěli a já pohodička :slight_smile: No tak ještě máme večerní plány, tak uvidíme.. Přihazuju fotky.
Jo a výsledky krve i moči ok, takže včera byl jen divnej den a vše je ok :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahojky, vi nekdo neco o Ardi? Furt na ni myslim. Predstavte si, ja v utery na kontrole a doktorka me rekla ze nevi, jestli se za tyden uvidime. A moji znamy odhadla 3 dny, dnes je to treti den a rano sms v 9.30 "Jdem na to" a ted v 12.30 sms, ze uz to maji za sebou. Takovej rychlej porod, se ma. Zavidim. Tak jsem zvedava na doktorky tip v utery :slight_smile: Uzivejte pocasko.
26. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj lerak, já něco vim :grinning: Byla jsem dopoledne v porodnici na monitoru a průtokách a vše ok, jen teda děloha zrovna nemaká, kopečky max ke 40, prckovi se daří dobře, tak jsem zvědavá, na jak dlouho to ještě bude.. Ale prej klidně můžu o víkendu porodit, kdo ví..
Lerak, v úterý je úplněk, tak je šance, já na něj spolíhám, jen se bojim, aby nebylo plno.. Držím palce, ať máš taky takový rychlý porod :slight_smile: Dneska jsem tam slyšela dva porody, jsem se málem rozbrečela, jak to bylo hezký, napřed zařvala párkrát ženská a pak mimi :slight_smile: Ale ten řev teda šílenej, to je normální u toho tak řvát? Stáni, řvalas? :grinning:
26. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jeeee, tak to je fajn. Coze, 40? Me to kreslilo v utery 60-75. Hlavne ze je prcek v poradku. Uplnek rikas, hehe, tak uvidime. Skoda ale ze bych se s tou znamou v porodnici akorat minula :slight_smile: Ji tak v utery pustej. Taky ctu jak jsou nektery zensky hystericky, no jsem zvedava co budu hulakat ja :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak kde jste kdo?? Semy má omluvenku, ale zbytek??
Lerak, co jsem slyšela, tak ono to na tom monitoru nemusí nic znamenat, jsou případy, co ráno nemaj na monitoru skoro nic a večer roděj a pak ty, kterejm to lítá k 80 a třeba týden dva ještě nic.. Takže já to nějak neřešim, podle toho stejně nepoznám nic.
Tak kde je ta bouřka? Já chtěla dneska rodit a nic :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Ardi ja mela prave ale k 70 i pri propusteni z tej porodnice po kapackach. Prijimali me tam s krivkou max. 20. Uz nicemu nerozumim. Ale kazdopadne i kdyz me to litalo k 80, tak absolutne nic necejtim. Teda pres den me obcas poboliva bricho, jak pri ms, ale to uz vic jak tyden a nic. Moc Ti preju, aby to prislo samo a nemuseli Ti pichat vyvolavacky. Tak na to hupsnete a Simona to snad vyprovokuje :slight_smile: Drzim palce!!!
27. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
ardi....ten váš klouček podle mě čeká na toho 1.4. :slight_smile: :grinning:
27. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Ali, asi jo :grinning: Ale jestli budu mít takový blbý bolesti až do čtvrtka, tak to bude teda veselý, budí mě to ze spaní a nic z toho.. Navíc v tom břiše poslední dny hrozně řádí, jakoby se nahoře odráží a dole hrozně naráží hlavou jakoby se chtěl prorazit ven :sweat_smile: A nebo se snaží dostat ven přes břicho tak, že ho chce roztrhat.. mam pocit, že chce ven, ale neví jak :grinning:
Jsem zvědavá, co zítra odpol. na kontrole..
28. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
no už se ti to blíží
28. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
tak co ardi, ještě nerodíme?
29. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj, nerodíme a asi nikdy nebudeme No :grinning: Dneska na kontrole.. napřed dr. koukla na monitor, řekla, že občas nějakej kopeček, ale nic moc a podle toho teda asi neporodim.. No pak ale kontrolovala čípek a to říkala, že nález je hezkej, že jsem se trochu otevřela, napsala branka prostupná pro prst, CS 6. Ale prý i když prcek klesnul, tak je pořád docela vysoko.. Mam zas přijít ve čtvrtek a připadalo mi, že si je docela jistá, že tam ještě ve čtvrtek naběhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak už mě pošle do porodky, protože je ten prodloužený víkend. Vážit prcka bude taky až ve čtvrtek. No takže nic moc, jsem tak trochu doufala, že mi řekne, že každým dnem porodím :sweat_smile: Ale co, třeba jo, ráno bude úplněk..
29. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky teda ardi ty si prcka hezky vypiplavaš do krásy co?? :slight_smile: neboj určo to přijde a ty ani nebudeš vědět jak a budeš mit maleho u sebe :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.