• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, no já myslim, že budu vědět jak :grinning: No a jak se máte? Dlouho si tu nebyla..
29. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
ardi....no neboj však se ho dočkáš :wink: podle mě porodíš toho prvního :wink:
29. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Ali, to by bylo fajn :slight_smile: Snad ti předpověď vyjde..
Jo a byla jsem pak nakoupit a chtěla jsem kouknout na spodní regál na cenovku, byla trochu přikrytá, tak jsem se musela ohnout a nějak mě ten pupek převážil, tak jsem se tam zhroutila na zem, teda na kolena, takže ok, ale myslím, že to vypadalo docela vtipně :grinning:
29. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
:grinning: no upřímě mě ta představa teda fakt baví :grinning:
29. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: Já jsem se tam začla chechtat, jak debil :grinning:
Jdu s hafanama, i když teda počasí hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak asi zalehnu, ještě si musim užít, že nic nemusim :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
já jdu od šesti na trampolínky :slight_smile:

no ale od rána je mi tak všelijak, zas se mnou asi mlátěj hormony
29. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
ardi teda začala jsem se smat jak pišeš že tě pupik převažil :slight_smile: a neboj porod neni tak hroznej :slight_smile:
mam se fajn a malý tuk tuk take akurád dnes mam brečivej den :frowning2: byli tu o vikendu tchýně a švagrova s chlapama a malou cacorkou a tak tu byl plný barák a všude povik a cvrkot a ted jsem tu sama a je mi tu smutno měla jsem se s kým bavit atd a ted nic a to počasí stoji take za ho,...
ali jeee zase jdeš hopsat??budu muset take začit chodit :slight_smile:
ja mam jestě maleho v kočárku ale pujdu ho vyndat a nakkrmit je to pokládek a jake děla pokrkoky :slight_smile: den ze dne a přijde mi to že ten čas strášně letí a ja se bojim že si to vše tak neuživam že před nedavnem nebyl jestě na světe a ted mu budou 2 měsice je to šilene za chvilu poleze bude chodit a ja se nestačim divit :frowning2: je mi z toho nějak smutno když vim jakej byl malinkej a ted jak je větší a jak mu narostli ručičky apod :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Medi, já se porodu nebojim :slight_smile: Ale teda tobě se to říká, že není tak hroznej, když si to měla tak rychlý a v pohodě. Psala mi mail kamarádka, ať se nebojim, že je to v pohodě, že ta bolest není tak hrozná atd.. ona porodila za 40 minut od chvíle, kdy jí došlo, že má kontrakce, ani málem nedojela do porodky :slight_smile: Pak mam zas kamarádky, který mi odmítly popsat svůj porod, než to budu mít za sebou, protože to prý bylo strašný.. Já počítám radši s tím, že to bude hodně bolet a dlouho trvat, ale prostě si říkám, že to nějak vydržím, hlavně už aby to bylo..
Koukala jsem, že sluni má v albu testík se slabou druhou čárkou, tak na ní moc myslím a držím pěsti, ať to klapne!!
29. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,
my také ještě nerodíme, ale po dnešních večerních brutál poslech jsem myslela, že už asi ano. Ale dala jsem si horkou vanu a je to lepší, takže to porod ještě nebude :wink:
29. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Krásné dobré ranko :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsme se večer vrátili zpět domůůůůů.....cesta včera taky docela šla, ale asi od půlky už jsem se nemohla dočkat až budeme doma, posledních 40km mě už začalo být i špatně od žaludku, takže ten konec cesty nic moc..... :unamused:
jinak jsme si dovolenou užili, v Košicích bylo tááák nádherné počasí, ven jsme pořádchodili jen v tričku a svetru jak bylo teplíčko a kolikrát jsme se jen do trička mohli svlíknout, fakt nádhera.. :dizzy_face:
Ardi jsem na tebe myslela..jsem si říkala darina nepíše....to se Šimonkovi nějak nechce na svět :grinning:
30. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko holky, semy tak vítej zpět :wink: :grinning:
30. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj Ali :slight_smile: díky :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
nějaké fotečky budou? jdu si udělat čajík a hned jsem tu
30. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
jojo něco jsem nafotila .-)
yli jsme na gejzíru který stříká jednou za 32 až34 hodin....to byl asi nejteplejší den .-) a na cestě zpět jsem fotila z auta tatry :slight_smile:
no upravím a hodím odkaz :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
no tak to jste ho asi neviděli stříkat co? nebo jo?
30. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
jojo viděli..on Tomáš veděl že to píšou na webovkách, tak ve středu ho to napadlo asi v půl devátý, se podíval a zjistil že mezi 10-12 má stříkat...takže jsme se akorát oblékli a jeli :slight_smile: začal stříkat asi v půl jedenáctý, takže akorát :slight_smile:)
30. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
tak to je prima, že jste to takhle vychytali :slight_smile: :grinning:
30. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
to jo, bylo to štěstí :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
no tak zas na tyhle gejzíry je spoleh :slight_smile: nás čeká na islandu jeden co gejzíruje každých 5 minut
30. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
no tak to pak není těžké chytit :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
:sunglasses: to ne, na tenhle je spolehnutí
30. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
30. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
krááásný semy :wink: :wink:
30. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Děkuju Ali :slight_smile:
tady mám ještě pár fotek co nás fotila švagrová :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
už jsem koukala na něco na fb :slight_smile: sluší vám to :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jinak mámv albu s výbavičkou nové fotky toho co jsme na Sk nakoupli nebo dostali.....máme od mamky nádhernou kolíbku...a zimní fusak ještě po tomášo, vyšívaný s beránkem....
jinak mě švagrová dala plno oblečků po neteři a hlavně mám spoustu obyč plínek ale ty starší ještě kvalitní :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mo díky Ali :slight_smile:)
30. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Semy, vítej zpátky. Krásný fotky :slight_smile:
Já jsem dneska docela na nervy, mam hrozný bolesti v tříslech, že nemůžu skoro chodit.. max. se došourám na wc a docela u toho trpim, psy mi musí venčit tchýně.. A břicho nic, žádnej náznak, že by se něco dělo, tak se děsim, že to takhle bude ještě třeba týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už toho mam plný zuby, ani úplněk nezabral, ani záchvaty smíchu - Honza se rozhnodnul, že vyvoláme porod smíchem, tak mě včera rozesmíval tak, že jsem měla do 1 do rána fakt záchvaty :grinning: A nic.. Doteď jsem byla v klídku a byla bych dál, mam teprve dneska termín, ale když nemůžu skoro chodit, tak to je na nic
30. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky,
Po včerejších brutálních poslíčcích, kdy jsem je už začala měřit, jsem ráno vyrazila do poradny. A byla to síla, co krok, to píchání v podbřišku a bolest jako s... Natočili monitor, ale žádné kontrakce, jen takové vlnovky, ale Karpaty se nekonaly. Potom mě zkoukla doktorka, tak čípek prý pro 2 prsty, už jen zbytky, ale hlavička jen naléhá, na porod to nevypadá. Ale malej má mírnou tachykardii, tj. tluče mu nějak moc rychle srdíčko a tak jdu zítra znova. Kdyby se mi prý cokoliv nezdálo, neváhat a jet hned do porodnice. Tak jsem z toho všeho nějaká špatná a manžel je opět na služebce a vrátí se nevím, kdy :cry:
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
ardi díky za přivítání i pochvalu :slight_smile:

teda tak ty pořád nic...to mě mrzí že máš akový bolesti..tak snad o ezo přejde a nebo se rozjede porod .-)
my jdeme dneska d nemocnice na tu přednášku cje 2x do roka, ...:slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.