• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj jani..tak držím pěsti a´t je malý v pořádku....tak to skoro vypadá že budete s Ardi rodit najednou ......
30. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky, tak po dnesni kontrole nalez stejny jako Janula. Monitor me dnes kreslil kopecky kolem 60 a jinak nic. A taky mam streptokoka. No, pry se uvidime urcite jeste pristi tyden. Tak snad to znas dostanou pomlazky :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Semy: díky za držení pěstiček :wink: mrkla jsem na fotečky, paráda, hned bych také někam jela, ale musím si zajít chuť, protože ve stádiu dvojité velryby mi už jakýkoliv pohyb činí dost značné problémy a nejhorší je obouvání bot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lerak: také jsem zvědavá na to velikonoční pondělí, to by bylo aby už nebylo :wink:
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky, to bude sranda jestli vy se v tý porodnici potkáte :wink:
30. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Jani, reagovala jsem na dubnovkách.. No mohly bysme se potkat, to by bylo fajn :slight_smile: Ale já rodim na apríla, žádný velikonoční pondělí :grinning:
Já už jsem se trochu rozhejbala, byla jsem se nahřejvat na zahradě s hafanama.. teď mi začlo něco dělat břicho, nic moc, ale aspoň něco :slight_smile:
Medi, jestli se ukážeš, chtěla jsem se tě zeptat, co všechno by měl zařídit Honza,až budem v porodce? Na matriku pro rodný list, na pojišťovnu, ještě něco? A porodný může taky vyřídit sám? Honza to vyřizoval, že? A jak, kde? Musim mu dát srozumitelný intrukce, jinak zařídí uplně něco jinýho :grinning: Díky moc
30. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj, jak se dneska máte? Počasí hnus, co? Dneska, když zas můžu chodit, tak to na procházku fakt není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V noci jsem měla docela bolesti, ale zas nic z toho, jen to, že jsem nevyspalá, tak budu dospávat, abych byla na ten zítřejší porod fit :grinning: Ali, kéž by ti ta předpověď vyšla, už mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahoj Ardi, já na tebe furt myslím, zkusím poprosit týnku at ti pošle nějakou reiki energii na ten porod :wink:
a dneska je fakt hnusně, vůbec nic se mi nechce, myslela jsem že půjdu do města a sedím jen doma :sunglasses:
31. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda vy si to těhotenstvi uživate všem držim pěsti at to dopadne co nejlepe a vše zvladnete!!
ardi:no Honza zařidil skoro vše takže na matriku to je nejduležitěší mi jsme byli v Jbc nevim kam chcete jit vy ale když pujde Honza do Jbc tak to na Smržu nebo někam tam zašlou :slight_smile: tam ti bud rodný list vystvi hned a nebo přijde poštou podle zatíženosti uřednice .-) pak na pojištovnu to víš kde je ne??pak porodne to je jak je matrika v Jbc tak hned vedle jak je baťa boty tak podtim je socialka myslim tak tak...ale papiry dostal Honza na matrice pak jsme to jen v porodce spolu vyplnili a on to tam zanesl..na vše musi mit radši tvuj RD list a občanku a oddací list!!!!!jinak to je asi to nejduležitěší a pak jen až budete doma tak obvodačka nahlásit příchod a pak maleho musite oba nahlásit v práci a na obecním uřadě kvuli popelnici!!
31. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ali, tak ať pošle :slight_smile: Aby se nám pak nevyplnilo to, že jsme si dělali srandu, že se nám na apríla narodí Kristýnka :grinning:
Medi, díky za info.. Teda ten můj rodný a oddací list, to by mě nenapadlo, hned to jdu hledat a připravit. Na matriku musíme taky v Jbc, to je vždycky v místě porodu..
31. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak dneska okolo 19hodiny ti tu energii pošle, ale musíš jí to dovolit i ty jinak to nebude fungovat ju? a zejtra rodííííííííííííííííííš :slight_smile: jupí jupí
31. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jů, moc děkuju, to já dovolim :slight_smile: :slight_smile: Všechno jsem připravila, tak tomu nic nebrání :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ardi nevim zda ty moje dokumenty potřeboval ale je to leší mit vše s sebou a hlavně občanku!!
ali teda jestli se ti ta předpověd vydaři to by byla sranda :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Medi, jasný, lepší než pak zjistit, že to nemáme.. on by to doma těžko našel. Všechno už je v tašce :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ok no tak to sem zvědavá, já na tebe pro jistotu budu taky myslet :wink:
31. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Dík :slight_smile: Tak to už musí klapnout, to je jasný :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
já si taky myslím, že to je uplně jasný :slight_smile: jo a komu budeš psát až to přijde?
31. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
No až bude venku, tak všem na koho mam číslo.. ty, medi, semy, jana. Mam někomu psát i že jedeme, když bude síla? Nebo až po? :slight_smile: I když, to už víte teď, že pojedem :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
no mě by zajímalo až pojedete, ale jak budeš chtít :wink:
31. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ok, jestli budu schopná, tak napíšu sms.. A neva když to bude v noci?
31. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
vůůůbec neva :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
No tak teď už jsem uplně v klidu, když vím, že to zítra bude :slight_smile: Tak si jdu lehnout a dospávat..
31. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
jojo jen běž at máš sílu :wink:
31. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Ardi tak držím pěstí ať se to opravdu zítra povede .-)
31. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsem toho moc nenaspala.. no ještě půjdu později. Co včera ta přednáška, jak se ti líbila? Počítám, že to bylo asi to samý, jako před půl rokem. Scai tam taky byla, ale to asi nevíš, jak vypadá, co? :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes monitor úplně ukázkový, jsem si oddechla. Malej prý bude asi obr, podle rozměrů je asi tak o týden až dva větší a prý je už nachystaný ven a cpe si tam hlavu. Tak mi bylo řečeno, že klidně můžu o víkendu porodit :grinning:, že tomu už nic nebrání. No, brala bych to asi všema deseti, ale prý je porodnice dost přeplněná, tak nevím.
Ardi: my se tam asi nakonec stejně potkáme :wink:
31. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Jani, tak to jsou super zprávy :slight_smile: No abysme se teda nepotkaly v Liberci, ach jo :frowning2:
31. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
A to ti říkala tvoje dr. o tý porodce?
31. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahoooj holky. Ardi, držím moc palečky, aby to zítra už vyšlo a měla jsi po. Aprílové miminko by bylo krásné. :wink: Když budeš chtít, můžeš napsat i mě, že už je malej na světě. |Budu ráda. Moc na tebe budu myslet holka jedna. Drž se. Tel. ti písnu do IP.
U mě je nového to, že čekám, zda se bude hcg zvyšovat či naopak, tak se modlim, aby šlo nahoru.
Ahoj semy, zdravím. Tak už doma? Koukám, jak jsem četla, tak jste se měli fajn na Slovensku. Tak to je dobře.
Medi, co malej, roste? máš nějaké novější fotečky mrňouska?
31. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Sluni, díky moc.. číslo jsem si uložila. A tobě držím moc moc pěsti, musí to vyjít :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
Díky taky. A ty se drž. :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.