• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Sluni a kdy bude další testík? Nebo jdeš na krev?
31. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
ardi přednáška nooo....část dobrý. část naprd.....nejhorší byl njaký ukecaný chlap z VZP když mluvil celkov o zdavotnictví a o kravinách a jen to zdržoval a protahoval.....
jiak pár informac jsme se dozvěděli no.....bylo tam pěkně narváno, jsem netušila co je těhulek v jablonci :slight_smile:
jinak nejlepší tam byl pan fyzioterapeut, měl super přednášku podaou sranda formou, jak zacházet s mimi ajak se vyvíjí a tak....no mám plno letáků, od anevtu jsem dostala takový kalíšek na uchovávání mlíka na mrazáku a jinýho papání a taky poukázku od farlin na 500,-
sluni tak na tebe myslím, ať se to zvětšuje :slight_smile:))) taky díky za řivítání..na slovensku bylo fajn, užili jse si to hezky .-)
31. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Semy, tak toho z vzp my tam neměli. Ale fyzioterapeut byl dobrej :grinning:
U mě zatím žádné známky blížícího se porodu.. občas teda nějaká bolest v podbřišku, ale nic moc..
31. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky, jo, me znama co rodila v patek taky rikala ze porodnice narvany. Liberec plno, Jablonec plno, snad i Tanvald. Nasli pro ni misto v Praze. Jeste, ze se na posledni chvili uvolnilo misto, propustili z Lbc jednu pani. Jinak by rodila v sanite, kdyz byl jeji porod o prvni vetsi bolesti za necely tri hodiny hotov.
31. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Lerak, nestraš :astonished: V Tanvaldě není porodnice.. Tak to jsem fakt zvědavá, kde budu rodit :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak ja nevim, obvolavali prej nejblizsi porodnice, nejsem mistni, tak nevim kde vsude je uz zrusili. No, me to taky vydesilo. Clovek jeste aby s bolestma hledal kam se vrtne!!! Ale pro vas se urco misto najde, to by byla sakra smula!!!
31. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
No tak to radši pojedem dřív než na poslední chvíli.. Já myslela, že by mě třeba v Jablonci nechali porodit a převezli až potom, kdyby to spěchalo.. V Jablonci teda řikali, že převážej jen když je dost času, že v sanitě nebo na chodbě nás určitě rodit nenechaj.. Tak od pátku už se situace mohla změnit a že bylo narváno minulý týden neznamená, že bude i tenhle, že.. Kašlu na to, nebudu to řešit a ono to nějak dopadne
31. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
No vsak rikam. Treba v Liberci v nedeli propustili hodne mamin. To by musela bejt fakt smula aby se nenaslo mistecko. Vem si, ze tu znamou chteli prevazet do Prahy nekdy v 9 a pred pul 12 bylo miminko venku!!!
31. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak mi si dělali srandu, že nám nikdo nebude věřit, až budem na apríla posílat sms, že se nám narodila Kristýnka.. ale jestli budeme posílat sms, že se nám Kristýnka narodila v Praze, tak to bude ještě lepší :grinning:
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ardi bereš to s humorem! Taky jsem chtěla rodit na apríla...ale teď nevím nevím. Hlavně u mě to fakt nevypadá...
31. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Já měla celej den depku a napřed se ze zpráv o přeplněnosti trochu hroutila, ale teď si řikám, že to nějak dopadne a nebudu se tim nervovat.. U mě to taky nevypadá, ale to neznamená, že zejtra neporodim, já doufám, že jo :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
ardi porodíš, já tomu prostě pevně věřím a Týnka ti poslala reiki energii :wink:
31. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Dobré ránko,
ali, já tomu taky věřím :slight_smile: Jsem vzhůru asi od 5ti, vzbudily mě bolesti, ale takový nic moc, už to zas odeznívá, to už jsem měla i lepší :sweat_smile: Ale den teprve začíná :slight_smile:
1. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj ardi....no tak dneska je i krásně tak by se šimonek mohl podívat jak je venku pěkně :wink:
1. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj
ardi držim pěsti at to dnes vyjde
ali jsi dnes v práci??
1. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
až na odpoledne :wink: ted se snažím krapet uklidit byteček
1. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
Hm, tak to vypadá, že na kontrolu ve 12 půjdu.. a to už jsem se tam fakt nechystala.. No jestli mi zas řekne, že já asi neporodim :angry: A od rána mi někdo volá nebo píše sms, já na to nereaguju, co všichni magořej?? :angry:
1. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
ardi...tak třeba ho trošku popošťouchne :wink:
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
jo mám se tě zeptat jestli si něco cítila včera
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
ali a od kolika maš odpolku??Ja že jedu do hypernovy tak by jsme se za tebou na minutku stavili :slight_smile: aby jsi neřekla že jsi ještě neviděla Honzika osobně a ja tam s nim budu :slight_smile:
Vyražime asi kolem jedne hodky
1. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
no já mám od dvou
1. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
tak třeba tam ještě budem kdyžtak se stavim .,-)
1. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu z kontroly.. Nález by nebyl tak špatnej, děloha nic moc, ale něco dělá, čípek se otevírá, ale hlavička je vysoko a zdá se, že se tam nemůže dostat. Je tam sice už nějak narvaná, tak se nedá pořádně změřit, ale prý se zdá velká a špatně naléhá. Váha cca 3800 g. Zítra jdu do porodky a tam mají zvážit další postup, byla by pro vyvolání, snad se tam ta hlava nějak procpe, když ne, tak císař.. Tak už mam zas depku :frowning2:
Jo a sestřička měla problém mě zítra do porodky nacpat i jen na utz,¨mají fakt hodně narváno..
1. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
ardi...chjo to je děs, no ale třeba mi to ještě klapne :wink: drž se :wink:
1. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
Ali, třeba jo.. bolesti mam pořád a přijde mi, že se trošku zintenzivňují, i když teda zatim nic moc.. třeba to do půlnoci stihnem :slight_smile:
A psala jsem Týně na fcb, včera jsem to asi cítila, protože jsem byla dost unavená, šla jsem si lehnout a pak najednou hromada energie, zase jsem vstala a vůbec se mi nechtělo spát :slight_smile: No a pak začly trochu ty bolesti a mam je průběžně doteď..
1. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
týjo tak to je super :slight_smile: tak týnka ti pošle ještě ted nějakou energii jestli chceš
1. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Chcu :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
ok to by bylo aby jsme ho nevyhnaly z pelechu :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
Já mu promlouvám do duše.. a třeba když mu ta dr. pohrozila, tak ho to taky popožene.. Jako Stáni Honzík pěkně vylezl sám :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:47  • Odpověz
však on vyleze dneska to furt ještě stíháme :wink:
1. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.