• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak prý posláno :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
Děkuju :slight_smile: Břicho mě bolí o něco víc, tak snad zas nebude zklamání, že to pak přejde.. ale už je to dost hodin v kuse, tak snad z toho něco bude.. Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít z bolesti radost.. a čím víc to zabolí, tím větší mam radost :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
no tak proč ne, tím dřív budeš mít malýho u sebe, moc na tebe myslím :wink: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Za chvilku mi přijede zmrzlina, tak se nacpu, mňam :slight_smile: Po porodu už se tak cpát nebudu, tak si musim ty poslední chvíle užít aspoň takhle :slight_smile: A pak si půjdu asi lehnout, to vstávání v 5 nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pak už jsem nemohla spát, na dubnovkách máme tolik miminek, že mě to uplně probralo a musela jsem to sledovat.. Je prvního a máme 14 miminek :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
teeeda tak to je slušný teda :wink: :sunglasses:
1. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
ahojyk holky .-) Ardi tak na tebe myslím celý den aby jsi se dočkala .-)

to je fakt pěkný už 14 miminek teda .-) no je vidět že se teď rodí ostošest :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj semy..
No prej je narváno ve všech porodnicích, nejen u nás..
Mě už zas nic nebolí, tak dneska už tomu nevěřim.. ale stačí mi, když v noci vyrazíme a bude to teda zejtra no :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
no mě taky minule říkala doktorka že teď duben je toho nejvíc..a pak září-říjen..tak já oduám že my na začátku léta budeme bez problému :slight_smile:
tak uvidíš no :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
no i zejtra bude mít pěkný datum :sunglasses:
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
no jasně že jo :slight_smile:))
1. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
No sestřička mi dneska říkala, že se nemam bát, že s rozjetým porodem mě nikam pryč nepošlou.. Když bude čas, tak mě někam převezou no.. Když bude čas a místo, tak chci do Jilemnice. A nebo kamkoliv, když už to bude :slight_smile:
Dneska mě zas vytočila tchýně.. natírala v garáži zábradlí k pergole mahagovovým lakem.. to zábradlí bylo půl metru od mýho auta a ne že by to buď vynesli nebo dali pryč auto, prostě to natírala na tom pidiprostoru a já mam na autě fleky :angry: Naštěstí to tak nějak dolu jde, ale stejně to nepochopim..
a já dneska vstupuju do sedmého měsíce a třetího trimestru..to je mazec teda :grinning: to tak neuvěřitelně letí....
teda ta tvoje tchýně má nápady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
Semy, fakt? To je teda fofr :slight_smile:
No ona má pořád debilní nápady. Naposled třeba, že pojedou všichni i s Honzou teď na víkend na Moravu za Honzy bráchou.. já bych tu zůstala sama a starala se o zvířata.. super, ne? :sweat_smile:
1. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
ardi...no ale to je přímo skvělej nápad :slight_smile: to se vsadim, že bys stopro porodila :grinning: :grinning:

semy....týjo to je fofr :confused: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
a mě uběhl další rok co zůstávám jalovou :sunglasses: :grinning:
1. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
no to je fofr :grinning:
teda to je síla..co nedokáže někoho napadnout :grinning:
tak my za chvíli jdeme do kina na Ženy v pokušení .-)
1. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
ali neboj, u vás je to jasný islanďátko :dizzy_face: :grinning: :wink:
1. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Ali, taky bych to viděla na to islanďátko :slight_smile:
Semy, to dávaj v Jbc? Užijte si to, slyšela jsem, že je to dobrý
1. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
jojo v radnici odedneška .-) taky mám dobré reference..:slight_smile: tak se těšíme a ukázky vypadali suprově .-)
1. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
no abych si jen nepřivezla nějakýho keramickýho skřítka :sunglasses: :grinning:
1. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
holky nekoukali jste dneska náhodou na RTM? natáčeli tam na té přednášce tak jestli nejsme mediální hvězdy :D
1. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
tak hezký večer, my razíme za kulturou .-)
Ardi držím pěstíííííí
1. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
No tak jestli neporodim, tak zejtra půjdem :slight_smile:
Co to je RTM??
1. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Už mam zas bolesti, jupííí :grinning:
1. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: já se z tebe piscnu dari :slight_smile:) si mě ted docela rozesmála :grinning:
1. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
tak a je to tady, Hekla začala soptit :sunglasses:
1. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
ha, tak ještě ne, nějakej informační šum, ale blíží se to :wink:
1. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen hlásim, že u mě se stále absolutně nic neděje, všechny bolesti přešly.. V 1 jdu na vyšetření do té porodnice, tak doufám, že se to nějak rozlouskne.. Dám vědět, pa
2. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
tak se drž a myslím na tebe :wink:
2. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.