• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak tak budeš mít úúúúplně jiný plány :slight_smile:)
9. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
No a kdyby ne, tak se aspoň můžu těšit na dovču :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo takže takovej záložní plán, :grinning: ................. já už chci jít domů....
9. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dari tak to ja radši moře ale my když jedem k moři tak to se neválime ale pořád někde couráme a lítame po okolí nebo se potámíme apod..vždy sme chvilu na nějake pláži a pak se seberem a jedem jinam a nebo nejaké výlety ale tato dovča bude zase něci jineho a těším se take,..no Norsko by mě take lákalo ale ty penízky na to nějak nejsou:frowning2:
9. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já právě našla Norsko za 11000 Kč, je to od takové cestovky, kde jede skupinka 6 lidí s průvodcem, spí se ve stanu, je v tom cesta busem, kempy a ještě polopenze (taková kempová :slight_smile: ) a to je super cena podle mě
9. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
no to je parádní cena přímo :slight_smile: no to já jsem milovníkem moře, neuvěřitelně mě dobíjí, miluju usínat hned vedle a slyšet šumění moře :slight_smile: a ráno chodit plavat do klidných vlnek :slight_smile:) no každej máme něco ....
9. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Já mam taky ráda moře, jen mě nebaví u něj ležet, jen si zaplavat, jít na výlet a večer třeba zas zaplavat.. třeba Kanáry mě bavěj, tam je celý dny kde chodit a moře taky :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dari tak to je vcelku v poho pro jednoho přepokládm ta cena:slight_smile: ale i tak to neni moc a jeste polopenze take to je fakt super
9. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jj, pro jednoho, ale i tak to jde, já čekala víc. Nebo se dá jet autem, spát se dá i mimo kempy, tak byl kamarád a vyšlo je to hodně levně..no uvidíme, my se stejně rozhodujem na poslední chvíli, že někam pojedem a kam..
9. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
ale i tak je to dobra cena:slight_smile: no jo jestli mate možnost se rozhodnout na poslední chvíli kam jet tak je to dobrý ale to ja kvuli práci nemužu musim mit sopředu danou dovolenou takže naprd a pak si to musime naplánovat
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
no my pro letošek asi budeme mít dovču jen v Čr v Orlickejch horách, místo moře budeme kupovat foťák
9. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tery i to je pěkné mi měli jet ješte nekam k moři ale asi budem dodělávat baráček a vyjde nam to zrovna na srpen a září kdy mame zase odvču tak budem pracovat doma a asi se jen někam vyrazíme tady po okolí uvidime jak to dopadne
9. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
jo já se tam strašně těším, je to na samotě a je tam tak úžasnej relax a klid a krásně a samý lesy a louky, no paráda prostě......
9. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak to věřim to bude paráda že?:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
jojo, hlavně pojedeme i s donem tak to bude fajn :slight_smile: no už aby to bylo...
9. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
don je pejsek??
9. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
U nás je taky krásně, hlavně na horách :slight_smile: Až budem mít prcka, tak pořádně procestujem Čechy :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
My teď hlavně chceme mít kešky z co nejvíc zemí :grinning:
jop pes :slight_smile: náš blázen
to maš pravdu že čechy jsou krásné a je hezky i tady...neměnila bych :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
všude je spoustu krásných míst, jen se člověk musí umět dívat a chtít tu krásu vidět...
9. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jj, zrovna tady u nás v Jizerkách je nádherně :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
jj mate pravdu..ted sme se bavili s manžílkem co zítra podniknem tak se asi pujdem projit tady u nas na Špičák
9. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Na Špičáku jsme byli nedávno s hafanama :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
no vidiš to a my asi pujdem zítra uvidime podle počasí
9. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Já bych šla zejtra na inliny někam, snad někoho vytáhnu
9. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
na inliny je dobrá přehrada souš tam take chodime a už jsem nebyla docela dlouho od minuleho roku kdy jsem na inlinech chytla zápal plic a pak tyden ležela v nemocnici :rolling_eyes:
9. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Taky jezdíme na Souš :slight_smile: A už mam i parťáka, takže zítra vyrazíme
9. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
no mě se blíží pomalu padla tak se asi loučím, tak papapa :wink:
9. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Papa :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.