• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky holky :slight_smile:
tak hlásím kontrola naprosto v pořádku, dostali jsme pochavlu jak pěkně rosteme, mám 5kg od začátku a prohlídka taky super, říkala že naprosto bez problémů, že kdyby bylo takové každé těhotenszví .-) tak mám radost.
Dostala jsem ještě od sestřičky papíry a instrukce k sepsání porodopisu v porodnici, jako co sebou a tak...a příště jdu na poslední odběry kompletní a taky mě bude dělat utz aby koukla jestli už se správně natáčí .-) jdeme 24.4. .-)
2. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
:wink: semy gratuluju
2. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
ali děkuj :slight_smile:
Jinak ardi RTM je regionální Liberecká televize..ty jsi nikdy neviděla jejich vysílání?
2. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj,
semy, no nám jdou dva programy, takže neviděla :sweat_smile:
Jsem z porodky zase doma, ale v dobré náladě. Všechno vypadá ok, kontrakce sice žádné, ale jinak je to hezky připravený, hlavička už naléhá (mně se zdálo, že od včera břicho kleslo), udělala mi Hamiltona a kdyby nic, tak v neděli v poledne nástup a vyvolání.. Teda jestli bude místo, v nejhorším by mě objednali po neděli, ale snad bude, stop stav není, i když plno je dost..
2. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Jo a váha jí taky vyšla kolem 3850 g. No a 4.4. je pěknej datum, ne? :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Jo semy a taky gratuluju ke ko, až teď jsem to dočetla :slight_smile: Taky už se ti to krátí..
Hele a co ty ženy v pokušení? Dobrý? Dneska bysme asi šli..
2. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Semy: velká gratulace ke kontrole, to je super a máš pravdu, letí to jako blázen :wink:
Ardi: reagovala jsem na dubnovkách, neboj, už to bude a toho 4.4. je fakt krásné datum.
U mě nic nového, na porod to nevypadá, ale nechci to zakřiknout, neboť budu mít muže pro změnu opět přes noc v Sázavě a to by asi nestihl, tak se jen modlím, ať to ještě dlouho na porod nevypadá, ale trošku mě děsí ty případy prasklé plodové vody, tak se snažím trošku šetřit a moc neskotačit :grinning:
2. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Ardi a nebol ten Hamilton? Vetsinou ctu jak u toho zensky narikaj, taxe ptam.
2. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Lerak, ona mě vyšetřovala a říkala.. udělám vám takový dost nepříjemný hmat.. a mezitim to dělala. A já teda čekala nějakou tu hrůzu a ona najednou, že můžu dolu.. Jako cejtit to je, ale mě to vůbec bolestivý nepřišlo, ani nijak nepříjemný, uplně v pohodě..
Tak kino vyprodaný, tak jsme si sjeli aspoň do Mekáče :sweat_smile:
2. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Aha. Uf. Moc Ti preju, abys porodila sama bez vyvolani a meli volnou postel!!! Me dnes bolej zada. Jsem si jeste stihla zajit k holici, a to uz jsem myslela, ze se tam nevypravim :slight_smile:
2. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
A hlavne at porodis prirozene a nemusej delat CŘ!!!
2. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jani jsem zvedava, kdo z nas dvou bude nasledovat po Ardi :slight_smile:
2. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
A Semy drz se, setri se a uzivej si to!!!
2. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Lerak, díky.. po dnešní kontrole věřím, že to půjde.. Když už se tam ta hlava dostala, tak to bude ok :slight_smile:
2. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
ardi tak jsem četla že jste se do kina nedostali....no už ve čtvrtek ylo docela plno...film je pěkný, je to taková oddychovka..pěkná komedie :slight_smile:
dík za gratulace všem :slight_smile:
ardi tak to je super že tě ten hamilton nebolel, taky jsem četla od jiných holek popisování jaký to bylo šílený.....tak hlavně aby to pomohlo a Šimonek se už začal vypravovat ven :slight_smile:
my jsme včera byli v liberci v bauhausu a podívat se v nové Kice..a dost nás zklamala, jsme bylinamlsaný tou velkou v praze a ještě větší v košicích..tohle je taková "vzorková" prodejna nám to přišlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak hezký velikonoční víkend všem .-)
3. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem ještě doma.. a to už to večer vypadalo nadějně, že by se to mohlo samo rozjet, ale nějak nic.. Nebo teda něco se děje, bolesti mam, odešla zátka, ale nic moc na porod asi.. No ve 12 tam jedu, tak uvidim, jen se modlim, ať je to dneska odbitý, kdybych tam měla ležet třeba jen do zítra nebo mě poslali ještě domů, tak už se asi fakt zbláznim..
Ale dneska jsem se kupodivu výborně vyspala, čekala jsem, že budu mít nervy a neusnu, ale spala jsem jak mimino :slight_smile: Tak držte palce, ať 4.4. vyjde!!
4. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Ardi,tak drzime palce! Teda, me je jak kdyby me nekdo nakopnul. V noci takovy prevraty v brise, boli me snad uplne vsechno. Skoro denne poslicci. Ale rikala jsem si, ze jeste minimalne dnes musim vydrzet, pac maji prijet nasi :slight_smile: A to sem tata jede po 4 letech podruhy :slight_smile: Uzivejte pocasi, meteorologum to nejak nevyslo :slight_smile:
4. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky, tak vyrážíme, snad se dneska domů nevrátím :slight_smile: Ale zdá se, že se fakt něco děje, zátka pořád odchází, bolesti jsou docela slabý, ale jsou.. Tak pa a krásný velikonoce :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak jsem zase doma :grinning: Já to tak nějak tušila..
No na monitoru teda děloha skoro pořád na nule, ale jinak nález dobrej, říkala, že to vypadá, že se to co nevidět rozjede samo, jsem otevřená na dva prsty, udělala ještě jednou Hamiltona. Říkala, že je tam dost vody, tak si myslí, že by mohla brzo prdnout.. No ale dneska v Jablonci narváno, poslední místo a pak stop stav, tak mi doporučila nechat porod na zítra :sweat_smile:
Jo a kdyby nic, tak v úterý 7:15 vyvolání už určitě. A ani se nehroutim, jak jsem čekala, přece jen budu radši, kdyby to začlo samo a když to vypadá nadějně, tak teda ještě vydržim. A vyšetřovala mě dneska Zuzka Jorgová..
4. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
ardi teda ty se snad nedočkáš :D tak já čekala sms že už a ty jsi zas doma :grinning:
tak jestli to má eště naději že se to rozjede normálně tak je to určitě lepší, tak držím pěstí a´t se to teda rozjede .-)
Nám včera psala kamarádka, porodila o 14dní dříve a od prvních bolestí za 4 !!! hodiny byla malá venku...taky bych chtěla takový úžasně rychlý porod .-) ještě má krásné míry, 3,050kg a 50cm. takže na to že dřív tak krásná .-)
4. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Semy, dřív, rychle a 3 kila, to je sen.. Já budu rodit pozdě 4 kila, tak snad ťo aspoň bude rychlý, když už nic :slight_smile:
4. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
no přesně, to si každá můžeme jen tiše přát :slight_smile: tak jak říkáš, a´t je to aspoň rychlé :slight_smile:
4. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
Přejeme všem krásné velikonoční svátky :slight_smile:))
4. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
4Hodiny a 3kg? Nema na tu moji znamou, 2,9kg a 2,5hod od prvnich bolesti :slight_smile: A jeste v patek, aby se to mohlo zapit :slight_smile: Ardi to uz by me kleplo se zas vratit domu :slight_smile: Ale tak treba vyleze zitra, velikonocni beranek :slight_smile:
4. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
kuk holky, přeju hezké velikonoční pondělí, přes víkend jsem na vás neměla čas, ale dnes jsem v práci tak tady budu viset asi celej den, a teda musím říct že mi to ani nevadí, je tady klídek, žádný opilý koledníci a vyhla jsem se rodinné návštěvě :sweat_smile: :grinning:
5. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Kuk Ali :slight_smile: To se ani nedivim, já se taky vždycky těm blbejm Velikonocům ráda vyhnu.. Dneska si naštěstí nikdo nedovolil mě přijít zmrskat a Honza mě pomlázkou jen pohladil a já mu za odměnu sežeru, co vykoledoval :grinning:
5. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
no mě vyšlehal matěj ráno a on jew hodnej takže to je fakt jen tak abych mu neuschla a tím to haslo, já velikonoce taky moc nemusim a letos ani žádný vajca ani výzdoba, prostě pohodička :slight_smile:
v sobotu jsme byli v zoo a v kině a včera přijela mamka se štěnětem, si pořídili westíka :sweat_smile: no ale roztomilá bílá kulička to je :wink:
5. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Mně hlavně štve, že se ti do baráku cpou uplně cizí lidi.. Já vejce ani výzdobu nedělám nikdy a nikoho nepouštim, max. kamarády na panáka a mrňouse od sousedů :slight_smile:
Na čem jste byli v kině? My pořád chtěli, ale nějak jsme to nezvládli. Včera jsme byli do večera v Harrachově u babičky dělat plot a okapy, aspoň jsem na chvíli vypadla a odreagovala se.
Jo a v noci nám někdo z auta před barákem ukradl SPZtky :angry:
5. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
hmm tak to je nějakej dobrák teda s těma značkama :angry: zmetek

no a my jsme byli na Jak vycvičit draka na 3D...moc pěkný to bylo :wink:
5. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Holky, tak se loučím a ráno jdu na to.. Ale jsem z toho nějaká přepadená, pořád jsem doufala, že to půjde přirozeně, už min. 3 dny to vypadalo nadějně a tak jsem věřila, že vyvolání se vyhnu a ono ne.. No ale hlavně, že už to bude, jen je mi to nějak líto, že k nám nechce :unamused: Až to bude, tak písnu sms, pa
5. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.