• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ardi :slight_smile:
ak na tebe bud zítra mooocmyslet a´t to dobře dopadne...a nebuď smutná, je mu tam hold dobře no .-)
tak se drž a těším se na sms .-)
5. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj Ardi, drzime palce a at to trva max. 5hodin se vsim vsudy :slight_smile: Budem tlacit s Tebou at je to rychlejsi :slight_smile: Uzij si posledni noc s briskem!!!
5. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj ardi držim pěsti at to jde rychle a neboj zvladnete to!!
6. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
tak už má darina kontrakce po 3minutách :wink:
6. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojik holky, ardilka k nam chodi na unorovky, ale ted se tam neukazuje a koukam sem ze tedy nejspise kazdou chvilkou bude simonek na svete:slight_smile: Take jsem sem za vami chvilku v tehu chodila, tak jestli nevadi tak sem budu nakoukavat jak je Darca na tom :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
pipiiii....ahojky, určitě nevadí, psala mi smsku že už má po vyvolávací tabletě, že to bolí čím dál víc a že jí hlavně hodně bolí kříž :unamused: ale že snad to bude brzo :dizzy_face: myslím na ní
6. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
ahojik ali, nepsala na jakem je pokoji? Me zabrala hned 1. tableta, myslim ze u ni take to bude ok, hlavne at to oba zvladnou!
6. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
V Jablonci byl porod fakt uzasny, cely personal uzasny, doufam ze i ardi narazila na super lidi! :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
to nepsala, jen že teda má už po tý první tabletě a že snad bude šimonek brzo na světě :wink:
6. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
jeee, tak moc drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem silene napnuta :slight_smile: ja mela zavedenou tabletu v 8h a mala se narodila ve 12:04 :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
no mě psala v 10:30 že jí zavedli tabletu v 9:00 a že má kontrakce po 3minutách
6. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
ali díky za zpávy o Ardi..tak snad už to bude mít brzo za sebou .-) od rána na ní myslím jak to zvládá :slight_smile:
já se teď vrátila z povídání o plíkách, a čekáme mega úklid, máme všude strašně prachu ze škrábání stěn z předsíně co děláme...
6. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile: a jaký bylo povídání?
6. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: povídání bylo super, moc příjemná paní :slight_smile: byla tam kromě jen jedna mamina asi půl hodiny a jinakjsem byla sama, tak jsme si s paní hezky popovídali..no hned bych nakupovala :D
ale jsme domluvený že někdy začátekm června zajedu k ní do skladu, vyber si co budu chtít a ona mě to nechábokem a pak to koupím po porodu z porodného, takže úplně ideální
akorát teď přemýšlímo jedné sadě kterou tam má ještě zalevno a že falší už bude dražší protože výrobce podražil, tako ní dost uvažuju.... :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
no tak tos pěkně pořídila :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
to jo :slight_smile: je to super....
a cestou jsem si udělala v květinářství radost a koupila si jednu frézii, ať nám tu něco kvete :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
já si včera koupila růže co tady mají v akci, dvě balení po 18kč tak mám doma kztici jak hrom a za 36kč :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
teda toje super cena za růže .-) to jsi udělala dobrý kup :slight_smile:

a co už balíš?..jedete někdy za 14dní ne?
6. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
no vlastně za deset dní :confused: :sweat_smile: no a balím tak pomalu zatím
6. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
teda to letí :slight_smile: si budete za chvíli užívat .-)))
6. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
no letí to strašně, připadá mi jako by ten čas někam mizel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
6. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak jsem uklidila a a pak jsem si poseděla na balkoně na sluníčku..udělalo se teda nááádherně .-)

Tak co ta Ardi, jak asi bojuje .-)
6. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
ahojik holky, stale zadne info od ardilky?... mozna je na CS..ale ma jeste cas.
6. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
nene furt nic, ještě nenapsala :frowning2:
6. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
taky čekám kdy dorazí sms......jsem teď yla v kuchini a manžel na mě volá že mě přišla sms, tak k tomu letím a říkám Ardilka porodila..a ono nic...se mu něco zdálo, asi v televizi nějaký podobný zvuk :grinning:
no tak snad už rzo napíše.....snad už to má a sebou, jinak teda chudák, jestli ještě "heká".... :unamused:
6. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
jsem dost nervozni tedy za ni, ale jestli mela kontrakce rano po 3 minutach a byla otevrena, tak by to melo jit dobre(otevirani) tak treba byl uz Simonek opravdu vetsi..... a potom ten CS, ale tak moc ji preji klasiku
6. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
ahojky, letím jsem z procházky a čekám na nějaké info od naší Ardilky a stále nic, bojím se o ní, chudáka, ale snad už brzy dá vědět, že je Šimon na světě
6. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
u nás nic moc nového, jen mám pocit, že mi kleslo břicho a malej se dere na svět, ale třeba se mýlím
zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co se dozvím :wink:
6. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahoj, tak jsem taky napjata co Darca. Porad sem odbiham a cekam zpravu. Treba uz to ma za sebou a jen nejak odpociva. Kez by. Ja byla v poradne dnes, zda se me ze bricho kleslo a taky mi to potvrdila. Cipek se zkratil jeste vic nez byl, hlava je nacpana nizko, otevrena uz jsem dlouho. Rikam, jestli mysli ze prijdu pristi tyden, tak prej ze vubec nevi. Kez by ne :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj Lerak,
tak jsem opravdu zvědavá, kdo z nás toho svého mrňouska uvidí dřív :wink:
6. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.