• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak Darča už má Šimona, 54cm a 3900g, narodil se ve 20:01. Je prý nádhernej a všichni jsou v pořádku. Ale už to asi víte.
6. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
jeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER MOC GRATULUJI ARDILKO!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahojky holky.
Jéééé taky stále čekám od ardilky na sms a stále nic a tady se dozvídám, že je malej už na světě.Tak ardilko, moc moc gratuluji k Šimonkovi a přeji hlavně zdravíčko, štěstíčko a ať vám Šimonek dělá jen samou radost a roste jako z vody.Je to určo kluk jako buk :wink: . Hodně štěstí. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
teda tak já jsem jak na trní a smska mi taky nedošla, no ale tak sláva že je šimonek venku a jsou v pořádku :slight_smile:

MOOOOOC gratuluju a vítám dalšího /žasnýho človíčka na světě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
ted jsme si zkontrolovala mobil a take mi psala sms :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja zrovna nemela zapnuty zvuky :grinning:
6. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
tak už mi taky došla smska :wink:
6. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
tak už i mě přišla sms,je určo šťastná, že má malého už konečně u sebe :wink:
6. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
sluni...holt má hodně kamarádů a my jsme v abecedě až naspod :wink:
6. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
to je pravda, než je všechny obepíše :slight_smile:
6. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
holky, ja to rozesilala silene dlouho, potom tedy i muj manzilek, pac slo najednou poslat asi 20-ti lidem a stejne mi asi 2 mesice po porodu prisla sms ze asi 25-ti lidem smska nebyla poslana :grinning:
6. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak mě taky večer dorazila sms od Adilky .-) no měla to asi náročné, celý den, ale dočkala se a má to za sebou holka statečná :slight_smile:)
a na facebooku jsem už viděla foky co dával manžel její...Šimonek je fakt krááásný :dizzy_face:
7. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
semy ahoj kde jsi to našla na facebooku??ja ho nemam nemužeš sem hodit odkaz něak??rada bych maleho take viděla :slight_smile:a ještě jednou ardilce gratulace
7. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
medi...pošli mi emaiovou adresu a já ti pošlu email s fotečkama
7. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, ali, můžu tě taky poprosit poslat ten mail s fotečkama od ardilky?Písnu ti do IP mail.
7. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
jj pošli mi to a přepošlu
7. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Tak jsem se číhla a teda musim říct, že ardi vypadá úplně v pohodě, žádná únava na ní není vidět. Radost z malého to vše předčilo.A malej je kouzelnej. :slight_smile:
Tak holky, která je teď na řadě? :wink:
7. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
sluni...jo malej je kouzelnej a darča vypadá spokojeně a docela v pohodě :slight_smile:

no a já čekám na mrchu.... :confused:
7. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky..:slight_smile: tak ali vám to poslala tak fajn .-) Taky jsem hned koukala jak je v pohodě :slight_smile:))
sluni a co ty?...jak to pokračuje?..moc džím pstičky aby hcg stoupalo a stoupalo :wink:
Na řadě je teď asi Jana tuším, pak lerak....pak asi jáááá :confused: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak já za chvíli vyrážím na cvičení, to bude zajímavý po tom jídle co jsem teď snědla :D
a pak jdu procházkou do města koupit lístky do divadla na irskou show a pak pro manžela do práce a půjdeme procházkou domů...když je tak nádherně tak a´t to využijeme .-)
7. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
ali maš to v ip diky :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky .-)
Jak se všechny máte?..je tu nějaký mrtvo poslední dobou :slight_smile:
Já teď dost dělám doma, doděláváme předsíň pomalu, tak snad do neděle bude hotová .-)No a pak se vrhneme na další....
Tento týden byli krásné dny, jsem si užívala venku nebo na balkoně sluníka, tak to bylo fajn.....
Medi jak roste Honzík?
Sluni jak to pokračuje?
9. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj semy...nojo je to tu ted nějaký mrtvý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ted přišla z práce
9. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj Ali :slight_smile:
Tk si udeš užívat volného odpoledne :slight_smile:
Já si jdu konečně udělat nějaký oběd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nějak zapoměla, vždycky se do něčeho pustím a zapomenu na jídlo :grinning:
9. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
to já ted žeru furt :grinning:
9. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
9. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
njn mám asi pms :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: tady nikdo koukám, jsem zvědavá kdy pustí Darinku se Šimonem :wink:
10. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
tak jsem psala Darině a zrovna odcházejí z porodnice :dizzy_face: :wink:
10. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
aho ALi :slight_smile:
tak to je super že už je pouští dom :slight_smile:))
10. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
no já jsem si tak říkala že by je mohli dneska pouštět :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.