• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
taky jsem si to říkala :slight_smile: tak je dobře že jsou v pořádku a opravdu je pouští :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
já myslím že se darča ozve až bude moct :wink:
10. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma :slight_smile: Šimonek je zlatíčko, dneska ještě nezabrečel, krásně spinká, kojení jde parádně, no prostě samá pozitiva. Je to úžasnej pocit :slight_smile: Porod byl dost náročnej, ale zvládli jsme to. Teď se jdu vrhnout na fotky a jestli se sem ještě večer dostanu, tak napíšu víc a zkusím dočíst.
10. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ty smsky jsem posílala podle abecedy asi na 100 kontaktů, tak proto to někomu přišlo později.. tak abyste si to nebraly osobně :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
ardi....tak vítejte doma, to je dobře že jen samá pozitiva, no hlavně at je to tak i dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to přeju
10. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj Ardi, taky tě vítám doma, i Šimonka...no měla jsi to nároné, ale je vidět že to stálo za to. je super že je malý takový zlatíčko :slight_smile:))
Tak se těším na alší fotečky .-)
10. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Dobrý večer Fotky jsou v albu, psát už dneska nestíhám..
10. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
Ahoj ardilko, taky tě vítám zpět doma i s mrňouskem. Je opravdu úžasnej, tak hezoučkej a spokojenej a ty taky.
Máš toho asi za poslední dny dost co?ale Šimonek ti to krásně vynahradí. Moc ještě jednou gratuluji oboum, tobě i taťkovi :wink: .Synek se vám opravdu povedl. :wink: . Tak se opatrujte rodinko. Pa a dobrou noc.
10. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
autor
Krásnou neděli přeji :slight_smile:
Ardi, tak už jste se Šimonkem i v deníku Jablonecka vyfocený na nettu. :wink:
11. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj ardi take tě vitam doma malej je užasnej a určo ti dava samou radost :slight_smile: tak si to hezky uživej a odpočivej :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj ardi take tě vitam doma malej je užasnej a určo ti dava samou radost :slight_smile: tak si to hezky uživej a odpočivej :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
11. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
no pěkný teda, užila sis dost, no ale výsledek stojí za to :wink: :wink: jsi statečná holka :wink:
11. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
Teda ardi,koukám teda, že sis opravdu porod užila se vším všudy, ale máte krásného chlapečka a na bolest už určo brzo zapomeneš :wink: . Smekám před tebou. Já jsem jednou zvědavá na sebe, to budou galeje :grinning: A Dr. je dobrá, že se s odhadem váhy a výšky trefila, to se jen tak nestává.
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
ahoj sluni :wink:
11. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Teda Ardi v rychlosti sem pročetla tvuj popis porodu a musim čici že jsi musela teda trpět jak pes ale určo to stálo za to a Šimonek je toho dukazem a ted bude už jen lepe :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
ahoj ali a medvide....
ali, tak co, už máš sbaleno? se to teda pěkně rychle přiblížilo ten váš odjezd co? :slight_smile:
a medi, co tvůj chlapeček, jakpak roste?asi jako z vody že? :wink:
11. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
sluni...no od zítra začnu balit :wink: a uteklo to hrozně :wink:
co ty sluni jakpak se máš?
11. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
a co nějakej černej pasažér, nepojede s vámi náhodou? jsem četla, že je to i možný, že budeš někoho pašovat....zatím nevíš nic? :wink:
jinak u mě je to, že jsem po ET a.......
11. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
ali IP :wink:
11. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ranko....
ardi teda jsi s epěkně rozepsala :slight_smile: ale krásný popis..jsem se utoho na konci normálně rozbrečela.....fakt jsi si užila svý, ale Šimonek je nádherný a určitě ti to mnohonásobně vynahradí :slight_smile:)))
Jsem od včera nějaká divná, nějakou depku nebo co mám, asi zas hormony trošku řáděj nebo co....tak je mě často tak nějak do breku.....navíc dnes manžel odjel do německa na služebku a vrátí se až zítra pozdě večer..tak je mě o to smutněji....:frowning2:
Kdyby aspoň to počasí se chtělo umoudřit...
12. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj ali kdy že to odjiždite??Určo už se těšiš co??
Sluni ahoj :slight_smile: mame se s mylým fajn roste jak z vody strášně to utíka to by člověk ani neřekl :slight_smile: a co ty? jak to vypada??
12. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky,
u nás nic nového, na porod to zatím nevypadá :wink: však máme ještě čas, ale už se na toho druhého broučka moc těším
Semy: nechce se Ti s námi na procházku?, jdeme jen na chvíli, mohly bychom se sejít třeba dole u hřiště u Penny a projít se kolem kačenek než začne pršet, abys přišla na jinou náladu
12. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
ahoj Jani..a víš že bych docela šla?...se to tam docela vybralo a i sluníčko vypadá že vykoukne...:slight_smile:
tak jo, sejdeme se tam na u hřiště.....za jak dlouho?
12. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
jdeme se oblékat, tak za 15-20min, ju? kdyby něco, tady je mobil 776757810
12. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
super, budu tam :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Čekáme na paní doktorku, tak mam jen chviličku. Včera jsme poprvé doma koupali.. při mydlení řev, v teplý vodě pohodička, pak ještě olejíček a masáž, to taky docela v klídku. Tak jsme si to krásný, čistý miminko zabalili do osušky.. a ono se posralo :grinning:
No a jinak je hodňoučkej, krásně spí, až na noc - od půlnoci do 4 do rána je vždycky vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak jsem včera spala 7 hodin, dneska 6 a můžu ještě spát během dne, takže pohoda. Kojení jde čím dál líp, i když občas se mnou trochu bojuje :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Jo a v porodce jsem nechala 8 kg, takže mám jen 1 kg navíc oproti původní váze :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj ardi....se tu směju, jak se vám po koupání posral :grinning: no už se na to těším :wink:
je vidět že to pěkně zvládáte, to je super :slight_smile:))
a kila paráda :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Tak paní doktorka nás chválila T :slight_smile: en náš žrout přibral za 2 dny 200 g N :sweat_smile: o má takový buclatý tvářičky, ale říkala, že ho mám nechat, ať si sám určí, kolik bude pít.. no ale to bude mít brzo 10 kilo :grinning:
No a Honza je z něj uplně hotovej, to jsem ani nečekala. Pořád by ho jen choval, sám se hned vrhnul i na přebalování.. Kdyby mohl, tak snad i kojí :grinning:
12. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, ardi to je super jak to pěkně zvládáte :wink: :wink:
12. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.