• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi to je super že je manžel tak ndšený :slight_smile:)))
ahojky ali :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
no já jdu zas pryč :slight_smile: chtěla jsem jet ráno na gyndu ale nějak jsem se tam nedostala :unamused:
12. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
ardi tak koukam že vše ok jaký maš pocit z dr??a Honza je s vama doma??
12. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Medi, dr. i sestřička mi přišly fajn, ale zas tak dlouho tu nebyly, uvidíme.. Jak si s ní spokojená?
Dneska musí Honza do zítřka do Berlína, ale pak zas doma bude, ještě týden. Už v práci nebyl skoro dva týdny :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ardi tak to je fajn že je takto s vama určo si to uživaš co??Take bych brala honzu ještě doma :slight_smile:
No jak jsem s sni spokojena??nevim no asi kdybych mohla tak jdu jinam přijde mi že občas noc moc nějak neřeší když jsem tam přišla s nějakejma dotazama tak je zodpovi ale řekne at to nehrotim a moc neřešim :frowning2: a pak kvuli kojeni jak sem tu psala mi museli kojit po 2 hod aby malej přibral a pak jsme šli na kontrolu a ona mi div nenadala že malej zase přibral hodně apod :frowning2: tak si vyber no :frowning2:
12. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tak to moc nechápu, že ti řekla, že přibírá moc.. já se právě ptala, jestli to mam nějak řešit, aby nějak moc nepřibíral a ona řekla, když kojim, tak neřešit a nechat na něm.. Tak teda doufám, že mi pak nevynadá :unamused:
12. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
No ja sem kojila jak mi řekla a ona pak že přibral zaten týden vic než by měl apod :frowning2: tak nevim no asi jak kdy ma naladu baba jedna :slight_smile: no ale fakt to nech na malem jak bude chtit hm?a na ni se vyprdni!!určo to bude v poho jooo a jen jedna rada!!!!
až budeš s malým chodit na kontorly tak je to vždy ve středu nebo mi to tak mame od 10-13 hod tak je lepší tam chodit až po obědě ne hned na tu desatou ale to take zaleži jak ho budeš kojit apod pže ja tam minule šla po desate hod a plna čekarna a mamin jak blázen a ke všemu polovina cikánek :frowning2:
12. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak uvidíme.. já si to budu dělat podle sebe, nechci mít cvalíka :slight_smile:
Přidávám foto po koupání před posráním :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ardi zase neblbni a fakt to nech na malém....take sem blba že nechcu cvalíka ale nema to smysl fakt z toho kojeni nejsou děti cvaldove a ted to potřebude aby přibral aby mohl rust!!!jak často ho kojiš??a jak dlouho ti saje při kojeni???jen ho nenechavej bez jidla dele jak 4 hod!!!a u tahle maleho jak je šimon bych si netroufla ani tři hodky ho nenechat bez jidla !!!! klidně ho přez den buď aby rostl jak ma!!!on to pak vyleze a vyběha!!!je roztomilej jak je po tom koupani!!a ty ho davaš do tehle osušky??
12. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
joo a kojiš z jednoho nebou z obou prsou při jednom kojeni?
12. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Medi, teď jsem koukla na kojeni.net a tam píšou, že kojené dítě tlusté být nemůže a nechat to na něm.. Takže to tak budu dělat. Kojím po 2-3 hod., toho i budim. V noci cca po 4, jak se vzbudí.. Kojila jsem z obou, ale budu asi jen z jednoho, je to prý lepší kvůli bolení bříška..
12. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Medi, můžeš mi prosím popsat, jak se dělá to široké balení? dík
12. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
ardi dělaš dobře koj jak si malej řekne!!! a bud ho fakt aby neměl dlouhe pauzy!!!a jinak na bolení bříška jestli kojit z jednoho nebo z obou si myslim nema vliv"!!ja kojim z obou a tuk tuk tuk dobrý bolení minimalní :wink: ale take zaleži jak vam to vyhovuje!jooo a hodně pij fenyklový čaj a kojici !! teda od každeho dva denně alespon !!!ten fenyklový je užasněj a myslim že se nam vyplatil pit malej na to bolení moc netrpěl .-))
široke balení ja davam takto:daš normálně pampersku jestli davaš teda jednorázovky :wink: a pak si vemeš ty maš asi davat dvě pleny latkove že??tak ty dvě latkovky složíš tak že si ji vemeš a daš na třetiny a pak ji daš ještě na pulku nevim zda ti to vysvětluju dobře radši by to bylo lepši ukázat :slight_smile: daš mu to mezi nožky a ja to ještě balim do jedne pleny jako uchyceni tu si dam jako na trojuhelník a dam to pod ty pleny a cipem mezi nožky a pak koncema přebalit okolo tělíčka a krásně to drží :slight_smile: a kam chodiš na ortopedii do jbc nebí šír??
12. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
kdybys něco potřebovala tak klido napisej ju?rada bych vas taKE viděla tak až budeš mit naladu na návštěvy tak bych se stavila snad jsem ti to baleni popsala dobře :slight_smile:
12. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Na třetiny myslíš jako do takový úzký nudle nebo do čtverce?
12. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Už jsem to nějak zamotala, tak mi to kdyžtak pak zkoukneš :slight_smile:
12. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Tak Šimon usnul, jdu to využít a zdřímnu si taky. Na tu návštěvu se určitě dohodnem. Teď tu ještě budem mít Honzu, tak třeba začátkem příštího týdne? Určitě se dohodnem a můžem i vyrazit s kočárama.. Na kyčle jsme objednaný do Jbc k Podzimkovi, ale prý můžem klidně k Šírovi.. Tak nevim, asi to je jedno, ne? Kam chodíš ty?
12. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
jak maš tu plínku tak na ty dluhy nudle !ja nejsem moc vysvětlovaci typ :slight_smile: jak je ta plena tak si ji dej před sebe rozloženou jak ji maš tak vem spodní kus z o´bou stran a dej do polovičky a to same z horni stranou tu přelož přez tu spodnia vznikne ti ta nudle a pak jak to maš tak to vem a dej si to před sebe tak aby jsi tu nudli měla před sebou na delku a vem to u sebe a přelož to tak do polovičky a vznikne ti na dejne straně jakoby širší kus a ten malemu daš mezi ty nožky! a to same udělej sdruhou plenou ale dej ji opačně na tu první aby to neměl moc široke mezi nožkama a pak to cele přebal tim jakoby šatkem :slight_smile: snad mě chapeš
12. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
j je to jedno kam pujdeš na kyšle podzimka neznam ja měla v porodnici Němečka a k tomu take chodime tak jdi odpočivat a neaber silu :slight_smile: určo se nějak dohodnem jak budeš ty chtit na tu navštěvu ju abych neotravovala :slight_smile: a s kočárkama určo rada take vyrazim
12. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já už bych taky kočárkovala :grinning: no nic, ještě si chvíli počkám :slight_smile:
dneska jsem byla na cvičení v nemocnici, tak ná zas dala :slight_smile: asi zítra nebudu chodit, s denska nějak zaměřila na nohy :grinning:
a Davídek cvičil poctivě se mnou, se tam celou hodinu mlel :grinning:
12. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
semy ahojik však neboj take brzy budeš vozit :slight_smile: a sejdem se někde a pujdem vozit společně :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahoj medi .-) já vím, už se taky brzo dočkám :slight_smile:
bych třeba mohla přijet ještě teď někdy až bude hezky, že by jsme s ei s Ardilkou domluvili až bude mít sílu :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme za sebou první procházku. Sice jsme chtěli jít až zítra, až bude Honza doma, ale to krásný počasí nás vylákalo. Hodinku jsme pochodili po Smržovce a pak ještě hodinu chrněl na zahradě. Teď jsem ho zamotala do šátku a zdá se, že se mu to líbí :slight_smile:
Na procházku se určitě domluvíme, jen teda do příštího úterý bude ještě Honza s náma, tak to si budeme užívat ve třech a pak už budu k dispozici. Budu tu mít teda od středy mámu, ale to neva :slight_smile:
Ali, tak co, už máš cestovní horečku? :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
ardi tak to je fajn že jste si to tak užili :slight_smile: určo se mu to libilo :slight_smile:
tak se pak nějak domluvime na prochajdu až budeš sama ju??nebo jak tu budeš mit mamku jestli ti to neva :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: tak jste zvládli první procházku :slight_smile:)
a jak ti šlo motání do šátku?

já te´d přidala do alba fotky nové...bříško a ve výbavičce je taky nové...byla jsem dnes u švagrové tak jsem si přivezla hromadu věcí, tak mám radost..včera jsem ještě něco objednávala...no už nám toho moc nechybí :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Máma vlastně dorazí nejdřív ve středu večer, takže celou příští středu jsem doma sama, tak kdyby se vám to hodilo.. Ale byla bych radši, kdybyste dorazili na Smržovku, do auta se mi ještě samotné nějak nechce.
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
tak super Ardi, ak se pak ještě domluvíme....mám teda od 1 cvičení, tak uvidíme jak se to bude hodit vám :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
Semy, no až jsem se divila, jak bylo jednoduchý ho do toho šátku šoupnout. Myslela jsem, že se bude bránit, ale v pohodě a teď pochrupuje :slight_smile: Nemam to teda ještě asi uplně 100% správně, ale budeme trénovat a myslim, že se nám nošení bude líbit oboum :slight_smile: A Honza už hlásil, že chce taky vlastní šátek.. já mam moc krátkej.
Jdu s ním trochu pochodit :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
Semy, bříško už máš krásný, asi jsem tě dlouho neviděla a pěkně poporostlo. Ty jo, už 28tt, strašně to letí, co?
13. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
tak to je paráda že vám vázání jde a líbí se mu to....to je hezký že chce i manžel nosit :slight_smile:

No bříško roste pořádně :D letí to šíleně..nějak se mě to už taky blíží :confused: :grinning: :wink:
13. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.