• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojky, tak koukam jak to Ardi krasne zvlada s Simonkem. Zadna poporodni depka a kojeni jde, to jsem rada. Jinak jsem cetla Tvuj porod a smekam. Statecna. Semy Tobe se to taky hrozne krati, poradne si to uzivej. My byli dnes na kontrole. Tak prej to zas od minule pokrocilo, ale vic poradne nevim. Objednala me jeste na 20.4. (3dny pred terminem) a pak ze bych uz chodila do porodnice. Doufam, ze se uz toho 20.4. neuvidime. Kez by. Kocarkovani zavidim, ja uz ani nevim, jak ten nas kocarek vypada :slight_smile: Dari, chtela jsem se zeptat, jestli Simonek oblece vel. 56? A jsem zvedava, kdo porodi driv, jestli ja nebo Janula :slight_smile: Tak uzivejte pekny jarni dny, mohly by bejt teda ale jeste teplejsi :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Lerak, co není může být :grinning: Ona ta poporodní deprese ještě přijít může, holčina, co jsem s ní byla v porodce na pokoji jí u prvního měla až ve 3.měsíci. Já zatim pořád jen řvu, když na něj koukám, když mi jako dojde, že ten krásnej tvoreček je můj.. jsem jak blázen, ale nejde to zastavit.. no už zas řvu :grinning:
Velikost 56 je mu uplně akorát, takže na dlouho to nebude..
Tak držím palce, ať se mrňousovi chce na svět co nejdřív a nečekáš jak já, to už bylo dost na nervy.. Ale to čekání za to stálo, i ten porod :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Dobré ránko, máme další mimi :slight_smile: Přišla mi sms od Janule:

U MAMINKY V BŘÍŠKU UŽ MI TĚSNO BYLO A PRANIC SE MI TAM NELÍBILO :slight_smile: UŽ JSEM NA SVĚTĚ, HURÁ :slight_smile: JSEM DAVID, 3750 G A 50 CM. VŠICHNI JSME V POŘÁDKU.

Ve 23 psala, že je v porodce, že jí prdla voda, ale kontra nic moc. Po půlnoci to prý byl nářez, že myslela, že snad porodí :grinning: A ve 2:38 byl Davídek na světě, takže fofr.
14. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
teeda tak to je fofr :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Jééééééé :slight_smile:)))) to je super, taková rychlovka.a to jsme vbyli splu ještě v pondělí na pocházce...:-

Tak moooc gratuluju :slight_smile:)))
14. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Tak taky moc gratuluju. Jsme na dobre diskusi, rodi se tu celkem bez komplikaci a prirozene. To jsem rada :slight_smile: Takovej rychlej porod, no a to jsem vcera psala, ze kdo vi, kdo porodi driv. No nic. Tak dalsi co me predbehla :slight_smile: Ale moc ji to preju.
Dari jj, to ta znama taky breci kdyz na malou kouka. Ale pak taky breci i proto, ze mala breci, tak proste rvou spolu :slight_smile: A ja budu jak na potvoru rodit 17., pac chcem Rudanka :slight_smile: Nebo porodim 17.4.holcicku :slight_smile:
Tak maminkam preju krasne chvile se svistema :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Lerak, tak si to zakřikla, dneska na mě nějaká depka dolehla a já celej den řvu, malej nespí, já v noci skoro nespala, tak jsem utahaná, uřvaná, když břečí, tak já taky místo, abych se mu snažila nějak pomoct s tím co ho trápí.. no horzný
14. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj hoky tedatak to Janince moooc velka gratulace to vzali hopem ale hlavně že je vše ok :slight_smile:
Tak lerak je řada na tobě :slight_smile: už to maš take za pár ne?
14. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Pěkné odpoledne holky :wink:
Teda, tady už se opět rodí :slight_smile: , to je krásná zpráva. Tak Jani i ode mne letí veeeeelkááá gratulace. To jsi to vzala teda hopem :wink: . Tak hlavně, že jste v pořádku a těšíme se na fotečky. :slight_smile:
a co naše ali, ta už zítra frčí ńa dovču. Hned bych odsud taky odjela, ale bohužel, z práce mě nepustí :frowning2:
14. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky, u mě vrcholí přípravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a zejtra ráno jedu na gyndu furt jsem to nedostala tak mi asi bude muset píchnout vyvolávačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
ali, tak zítra budu držet palce, aby ti řekli, že pojedete ve třech na dovču :wink:
14. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
sluni mysli že asi ne, předevčírem jsem si dělala test odpo a byl negativní
14. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
ali, tak ještě neházej flintu do žita, třeba je ještě brzo :wink:
14. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
no jsem dneska 41DC takže myslím že asi nee :wink:
14. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Dobré ranko .-)
Ali o by byla teda sranda kdyby jste jeli už ve třech:slight_smile: a odjíždíte teda dneska?
15. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky...semy odjíždíme zítra večer v osm, ted jsem přijela z gyndy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Ali, už se sem možná nedostanu, tak přeju šťastnou cestu, ať vám vyjde počasí a pořádně si to užijte.
Chudák Šimonek má rýmu, nemůže pořádně dejchat, ach jo :frowning2:
15. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj Dari, jeje tak to mě mrzí že má rýmu, chudák malá :frowning2: tak hlavně at se z toho brzy dostane :wink: a držte se
15. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
ali tak zítra.....a hurá na cesty :slight_smile:)
ardi to je mě líto Šimonka, tak ať je brzy v pořádku.....šmudla malej...
15. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
jj hurá na cesty, ted snídám a krapet relaxuju, rozbolelo mě břuch akorát po tý gyndě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
a už máš dneska volno v práci?....tak to už se asi blíží mrcha co..dali ti vyvolávačku teda ju?
já teď dělala megaobjednávku, objednávala jsem kočárek, autosedačku anějaký další věci......takže už nám toho moc nechybí pro Davídka :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
nemám, mám odpolední a zejtra ještě ranní, jo vyvolávačku mi píchla a vzala krev na hcg
15. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
a na ms to zatím nevypadá
15. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
jé tak budeš ještě do poslední chvíle makat....:slight_smile:
no vidíš, tak třeba tam fakt mimi máš :slight_smile: to by bylo krásnýýýýýý
15. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
nojo třeba jo,a le když tam nebude tak se taky zlobit nebudu :grinning:
http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/sopka-na-islandu-odklonila-letovy-provoz/462942
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
jasný no :slight_smile:
teda to nic moc s tou sopkou....jak dalůeko on jste to měli být?
15. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
no my jedem na sever, a nějak na konci dubnma bychom se měli dostat na jih, tak uvidíme jaká bude situace
15. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
no tak se to snad do té doby uklidní.....
no ještě že se plavíte, jak píšeš na fac.
15. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
ono to bude dobrý :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
jojo, určitě :slight_smile: stejně to budete mít suprovou dovolenou :slight_smile: už se těším na fotky :slight_smile:))
15. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.