• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no budem pravidelně podávat info na facebooku :wink:
15. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
to je dobře :slight_smile:)
15. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky, tak já se s váma jdu už raději rozloučit, mám toho dneska ještě dost tak nevím jak budu stíhat, tak se mějte krásně, dávejte na sebe pozor a užívejte si miminek :wink:
16. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky semy ardi lerak nevim kdo nenapada mě další z vás možná jani....mam na prodej plínky pampersky sleep and play 2 balíky 3-6 kg a 2 balíky 4-9 kg nemate někdo zajem??Cena by byla 250 kč za balik
16. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Nebo za 220 kč nějak nam nevyhovujou ja sem asi rozmlsana na ty druhe :frowning2:ale jinak jsou super akurád malej se v nich nějak neciti
16. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky...
ali tak přeju moc štastnou cestu, ať se vám vše vydaří a nenastanou žádné problém a hlavně ať se vám líbí :slight_smile: a v pořádku se vraťte domů :slight_smile:
medi já asi ne, jednorázovky chceme koupit z DM ty jejich, ale stejně chci hlavně lákovat..už máme docela pěknou látkovou výbavičku :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
já jsem teď zase škábala omítku v pokojíčku..je t hnus, ale docela to pokračuje....tu spodní část co já dělám už moc nechybí, zbytek, horní část a trop už musí udělat manžel...:slight_smile:
venku se nám zas udělalo hezky, tak je to fajn....šla bych na procházku, ale nechce se mě samotný....tak asi půjdu asi jen na balkon....
16. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Medi, ja jeste vubec nevim, co nam sedne. Ja koupila jen maly baleni Pampers Newborn a maly baleni Babylove z DM a pak teprv budem nakupovat az podle toho co bude vyhovovat. Ale hlavne s pohon.hmotama by ses mi snad ani nevyplatila :slight_smile: Tim nechci urazet!!! Tak treba Darca... V noci me strasne tvrdlo bricho, mrnous se snazil 3hodiny intenzivne prokopat ven, i me to pobolivalo, ale pak se unavil a nic!!! Tak zas cekam. Je to nekonecny :slight_smile: Ale na tu uterni kontrolu uz nechci!!! Ali stastnou cestu a jestli jsi 2v1 tak bud opatrna!!!
16. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli u dr., za 4 dny přibral 80 g, říkala, že ok, když minule přibral tolik.. Já nevim, kolik je tak optimální, aby přibírali? Medi, nevíš?
Pak jsme byli na procházce a na zahrádce na obědě. A teď si jdu na chvíli zdřímnout, v noci jsme moc nespali.
Medi, o ty plíny taky nemam zájem, spíš bych nabídla 3 balení Huggies classic :sweat_smile: Jsem taky namlsaná těma premium.. Zkus to hodit tady na bazar. Já si teda látkování zatím neumím moc představit. Přebaluju tolikrát, že bych musela mít výbavu snad za 20 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale časem na to přejít chci, jen teď jsem ráda, že zvládám s jednorázovkama..
16. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahoj ardi..to jste měli nabytý den dneska :slight_smile:

já jsem teď spala, tak tu zívám na celé kolo :sweat_smile:
16. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
Hoky v poho nevadi nějak je snad udame :slight_smile:
Ardi mě by přibrat 20 g denně a vypit po 10 tem dni 100 ml mlička
Semy tak to držím pěsti s latkovanim ja do toho nejdu a neumim si to představim do toho jit později a Dari chci vidět tebe později jestli do toho pujdeš!!pže mě malej posere latkovou plenu třeba i přes peprsky a vubec to z nich nejde dolu!"
16. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
Medi, tak paráda, to nám ty gramy sedí přesně. No 100 ml nepoznám, ale třeba teď jsem ho před 4tou musela budit a po 10 min. u prsa zas usnul. Ale jindy pije hodně.. Prostě přes den chrní a musí se budit a v noci chce jíst a chovat se.. paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
No s těma látkovkama uvidim, já myslím, že časem do toho půjdu, ale teď si to fakt představit neumim. Ale nedokážu říct, co bude pak..
Přidala jsem do alba nějaký fotky
16. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ardi fotečky pěknýý..Šimonek je fakt krásné mimi .-) a co rýma? už je to lepší?
medi dík....já sena látkování těším, tak uvidíme jak to půjde....ale už jich mám hodněa ještě pak dokoupím, takže začneme asi od začátku....:slight_smile:
tak ali už nám někde cestuje..ta se máááá .-)))
17. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj
Semy, bohužel rýma je pořád horší, přidal se i kašel, Šíma jen spí a nechce moc pít.. takže jsem volala dr., ta mi to nebrala, tak jsem zavolala do Jbc na pohotovost a tam řekli, ať přijedeme, že mu na to radši něco dají, aby se to nedostalo dál.. Achjo, chudinka malej, snad se mu aspoň uleví.
17. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
ardi chudák, tak přeju ať se to brzo zlepší, takhle malinkej a už takový bolístky....
17. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ardi drzime palce, at se Simonkovi ulevi. Hl.at nekde nechytnete tu strevni chripku co ted radi :frowning2: My furt 2v1, uz me vsechno tlaci, ale to dobre znate. Chjo.
17. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
holky tak mě teď psala darina, že jeli s malým na pohoovost a že si je nechali v nemocnici, protože se jim něk nezdálo dýchání. tak, že mu dělali odběry tak čekajna výsledek, jestli je to jen rýma ebo nco horšího.....-((
Jsou prý normálně na dětskéa je to hozný, že nadstadart nebyl volbný tak jsou sice sami na pokoji s přistýlkou pro darču, le jsou to prosklený pokoje takže prý šílen a že vedle pořád řve nějkaý kluk, že je tamvšechno hrozě slyšet..tak že už chce domů....
tak na ně myslím, a´t je Šimonkovi brzy dobe mžou být zase doma.....
17. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
Ahoj semy, zdravím.
Ardi, moc mě mrzí, že Šimonek chuděrka takhle trpí, přeji ať je mu co nejdříve líp a aby vás pustili brzo domů.Drž se ardi, myslíme tady na vás.
Lerak, tobě držím palce, ať to máš už taky za sebou a těšíš se už s miminkem :wink:
Jinak všem krásný víkend, jdeme ven, je krásně. Pa
17. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak mám nové zprávy od Ardi...testy prý vyšli dobře, je to jen nachlazení, takže maí kapačky a že snad za pár dní půjdou domů....
17. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
tak Darča psala že tam je dnes nějaký jiný dr a tomu se zas dýchání nezdálo, tak že čekají na velkou vizitu a že by je pak případně poslali na rentgen....
tak snad to nebude potřeba a půjdou brzo domů.

Jakpak se má asi Ali na tom sopkovatém Islandu....:slight_smile:
19. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se velmi krátce a hážu pár foteček. Doma je to šílený fofr. Davídka už trápí bříško, takže někdy po kojení krásně na 3h usne a někdy třeba i dvě hodiny probrečí. Manžel je s námi zatím doma, tak to je jedno dítě, jeden dospělý, potom se budu muset převtělit na chobotnici :grinning:
19. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
Jani ještě jednou moc a moc gratuluju. Váš davídek je krásný :slight_smile:))
20. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky! dlouho jsem tady nebyla :unamused: Nějak nebyl čas...Porod už mám taky za sebou a malá bude mít zítra 2 týdny!
http://www.samalovi.estranky.cz/ Tady jsou fotečky
A co Ardi už je doma z nemocnice?
20. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky, moc drzime Ardi palce at uz jdou brzo domu a maji trochu klidu v domacim. Jani Davidek je krasavec, je uplne videt, ze je to kluk. Ja jdu ted na kontrolu, a to jsem na ni uz taaaak nechtela. Uz druha probdela noc, hrozne me furt tlaci a boli panev. Uz je to tehotenstvi hnusny a vubec si to neuzivam a podle toho se odviji moje nalada. Tak snad tu doktorku neposlu nekam. A jsem alergicka na "hehe, vy snad budete jeste prenaset". To si predstavuju jen v tech nejhorsich snech. Ze me datum porodu nekdo urci chemii. Chjo. A obdivuju Ardi, ktera to tak statecne zvladla a ma to za sebou. Semy pekne Ti to utika.
20. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
ahoj scai a lerak...
scai malá je krásná..a jak jsem četla popis porodu, tak docela pohodička co :slight_smile:
lerak tak snad už se taky brzo dočkáš..ta tvoje doktorka e teda "vtipná"..takový srandičky si dělat....

máš pravdu..utíká mě to hrozně...:slight_smile:
20. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
jinak od Ardi zatím nové zprávy nemám....ale snad u je brzo pustí domů....
20. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
tak psala darča, že je nakonec na ten rentgen plic poslali, ale je to v pořádku :slight_smile:
tak že se ptala doktora tak že by je snad zítra už měli pustit....:slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky, tak dnesni kontrola dopadla optimisticky. Prej budu drzet pohromade max. tri dny. Miminko je hodne dole, cipek zmiznul a kreslilo me to vysoky kontrakce po 3min. Je na case, uz to fakt hooodne tlaci. Doktorka me vysetrovala, mimochodem, uz to dost bolelo, a rika "jeee, vy snad rodite, moment, ja si jeste sahnu" :slight_smile: No ze prej uz je to na spadnuti. Napsala me zpravu do por.ambulance (kam mam v pripade ze neporodim v po zavolat) a tam jsou vypsany priznaky porodu na spadnuti. Tak drzte palce at to do toho patku zvladnem. Uz druha probdela noc, nejde mi spat. Scai, Tys mela hooodne rychlej porod, tise zavidim :slight_smile: Me hned pri prijmu cekaji kapacky s antibiotiky, ale to neni nic neobvykleho, tak to beru "sportovne" :slight_smile:
To je dobre, ze Ardi brzo pusti, bude v domaci "pohodicce" a to je vzdycky lepsi.
Kdyby neco, tak vam sem da urcite nekdo vedet az se "rozdvojim".
20. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
ahoj lerak..tak to gratuluju e to takle pěkně pokračuje :slight_smile: to už zní opravdu nadějně..tak držím pěsti aˇje malé bzy venku a máš to pokud možno bez problémů :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme konečně doma :slight_smile: Šimonkovi už je docela dobře, jen ráno má trochu ucpanej nos. Naštěstí všechna vyšetření dopadla dobře. No ale dneska mi řekla máma, že jí napadlo, jestli to nemůže být alergie na psy a tak se teď děsim, aby to tak nebylo. :frowning2: Nevim, co bych dělala, tak doufám, že to tak nebude. No ale pro změnu mam teď já teplotu a je mi nějak divně, tak doufám, že z toho nebude nějaká nemoc..
21. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.