• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj Ardi..tak hurá jste doma...:slight_smile:
věřím že to bylo jen nachlazení a alergie to není.....taky se toho děsím, že máme Koudyho, aby na něj malý pak nebyl alergický..ale ani jeden nejsme ak snad nebude ani malý.....
tak si heky užívejte domácího pohodlíčka :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj Ardi, a pouzivate tu odsavacku hlenu na vysavac? Ja ji koupila ale jeste jsem to nezkoumala. Vsichni si to hrozne chvalej. Sestrenky mrnousek ma na psy alergii. A to je sestrenka milovnik zvirat. Takze kdyz jedou na navstevu k jeji mamce na vesnici, tak to tam malej nak "pretrpi". A to zadnej z dospelaku alergii nema. Taky se desime toho, ze bude mit miminko treba alergii na nasi nahotinku. To nevim, co bychom si pocali. Drzim palce aby to byla jen ryma z nachlazeni!!! A jestli mel Simonek tu rymu i ve spitale, kde psi nejsou, tak to alergie asi nebude. Protoze treba ja jak jsem tehotna, tak s nasi nahatkou kejcham (pred tehotenstvim zadny problem nebyl) a jak jsem byla ve spitale, tak to bylo bez kejchani.
21. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Lerak, jj, tu na vysavač, je super. V nemocnici jsme měli tu, co se odsává pusou a ta je na nic.
Já doufám, že to ta alergie není, už jsme doma od odpoledne a je normálně se psama a žádný zhoršení nepozoruju, dýchá už krásně, takže to fakt byla jen rýma.. A já už nemam teplotu, takže pohoda :slight_smile: Taťka chová, tak jdu do sprchy, nakrmit a spát. Už se stěhuju do ložnice a Š. bude sám v pokojíčku.
21. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
dobré ranko .-)

Ardi tak to je paráda že už krásně dýchá a je mu dobře :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky
ardi vitam tě se šimonkem doma je dobře že je mu lepe a tobě take :slight_smile: mate ještě Honzu doma aby vam pomohl??
lerak:tobě držim pěsti at už porodiš a jde to rychle :wink:
semy co ty jake bylo cvičo??a nevite někdo něco o ali??jak se ma?
22. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj Medi....-)
cvičení bylo takový, že jsem tam byla sama :D tak mě ta sestřička udělala masáž zad a mezitím přišla ta druhá co chodí cvičit se mnou, tak pak udělala masž i jí....byla jsem docela ráda, měla jsem náročnou neděli, tak ta masáž místo cvičení bodla :slight_smile:

Ali psala na facebooku...už doazili na místo, plavili se 4 dny na trajektu a říkala že jí nějak chybí to houpání :D
jinak že paráda a večer psala toto:
ak zítra celodenní výlet na Mývatn a na Kraflu a na závěr koupání v modré laguně severu :slight_smile:) no těším se. zítra už přidám i nějaké ty fotečky...

takže si to tam hezky užívají .-))
22. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
semy tak to je super masaž že?a ali zavidim musi tam byt nadherně
22. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
medi jojo, parádní masáž..jsem to teda cítila ještě druhý den, ale bylo to příjemný :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak v nemocnici jsme měli takovej krásnej režim a jen co přijdem domů, tak Šíma zas strašil do 1 do rána. V nemocnici usínal kolem 7mé a spal až do 8mi, vždycky se budil jen na kojo a pak hned usnul. Tak nevim, proč to doma má naopak, ve dne spí a v noci bdí :slight_smile: Ale ráno jsem si ho vzala do postele a dospala skoro do 11 :slight_smile: A spim teda v ložnici a on v pokojíku a myslím, že to půjde. A ani přes noc žádné zhoršení, tak snad brzo bude jako rybička. O víkendu bych zas ráda začla chodit ven.
Medi, Honza už doma není, už musel do práce, měl dovolenou asi 3 týdny, jen je škoda, že si malýho moc neužil :frowning2: Dneska zůstává v Praze i přes noc, tak už to musím zvládat i s venčením psů, ale to zvládnu, když malej spí. Tchýně mi zatím vaří (dneska bude koprovka, mňam), tak to mi hodně pomůže..
Medi a co u vás? Jak se má Honzík? Pořád je hodňoučkej? Nebylo by nějaký foto, jak vyrostl?
22. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
ardi neboj to se ustálí a malej si zase da režim do porádku -.)
malej je tuk tuk tuk hodnej foto nějak dodam :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
ahojk holky .-)
ta hlásím návrat od doktorky
Všecko je naprosto v pořádku :slight_smile:
Neotvírám se a Davídek už je pěkně otočený hlavičkou dolů a tlačí se tam kam má ))
Podle utz má 32cm a váží 1160g....takže cvalda..i doktorka říkala že to vypadá že to bude kus chlapa
na dlší kontrolu jdeme už za 14 dní a to už se pý domluvíme na mateřskou...a mám si ještě dojít na oční na kontrolu kvůli té operaci co jsem byla....
23. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
semy ahoj tak to je super že je vše ok :slight_smile: no uvidiš třeba to cvalda nebude a bude tak akorát..ja včera maleho měřila a ma tak podle toho jak sebou mrskal 59-60 cm tak pěkně take roste a určo už na kontrole kam jdeme za necelé 3 týdny bude mít určo přez 5 kg :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Semy, gratuluju ke kontrole :slight_smile: Šimon měl ve 31tt odhad váhy 1850 g, tak mi nepřijde, že by to měl být nějaký obr.. Možná na dýlku má dost, to nevim, to mi nikdy neříkala..
23. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Medi, tak to mam pocit, že za ty 3 týdny bude mít i Šíma před 5 kg. už teď má dost přes 4 kg a je teď nějak rozežranej, ale to oni píšou, že ve 3 týdnou víc pijou a hodně rostu, tak aby i do dýlky Honzíka nedohnal :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
dík holky :slight_smile: no asi to vypadá hlavně podle té délky...že je větší možná..no uvidíme, stejně je to jen odhad, kolikrát se o dost seknou...tak se necháme překvapit :slight_smile:
Ardi co malý? už e v pořádku?
Medi to malý pěkně roste .-)
Příští týden bysme mohly na nějakou tu prochajdu, co vy na to?
Semy, snad už jo, dýchá už krásně, jen ráno mívá trochu ucpaný nos, ale nic hroznýho..
23. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
ardi já jsem pro, už se tším že vás zase uvidím a taky kloučky :slight_smile:))
23. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile:)) jsem ráda že to dopadlo nakonec dobře a nebylo to nic vážnějšího :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky,
absolutně nic nestíhám, na net mám čas tak hoďku denně, když zrovna oba dva spí a to se snažím jen přečíst maily a jít také spát
dnes jsem šla spát až v půl třetí, Davida po kojení bolelo bříško
a už je vzhůru, tak běžím, pa
23. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
ardi teda tak to ti malej pěkně baští :slight_smile: no aby ti Pazourova neřekla že jí hodně jak mojí kamošce a to ma kluka o dva měsice staršího jak ja a ma 7 kg :slight_smile:
jinak pro prochajdu sem určo pro :slight_smile: těšim se ale aby Šima hlavně byl ok !!!
23. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ale jinak ardi myslim si že se to jezení u maleho take ustálí a bude pak přibírat postupně a ne tolik ...ted si tak řikam podle toho jak to pišeš že bude mit take kolem 5 kg jestli ten muj šmudla přibíra jak ma :frowning2: ale Šima měl skoro 4 kg už při narození tak je to asi ok
23. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj, přihazuju pár fotek.. napřed jedna rodinná :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Medi, já si dělala srandu, tolik snad mít nebude :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
A ještě spokojené mimi v lehátku..
23. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
ardi malej je užasnej :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
dobre ranko holky, tak Lerak uz je taky maminka.Dnes v 5rano se ji narodil Rudanek, 3,6kg a 52cm :slight_smile: .Psala mi v noci,ze ma od 1:48 kontra po 4-5min, ve 4 dorazili do porodky a v 5byl malej venku.Zavidim rychlovku a ten pocit po narozeni mininka :dizzy_face:
24. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
andara:děkujem za zprávičku o lerak a mooooc mamině gratulujem a malemu take jsou to šikulky jak to zvládli tak rychle :slight_smile: vyřid pozdravy a at si to pořádně užívá :slight_smile:
24. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Jé, tak další chlap :slight_smile: Lerak, moc gratuluju. Těším se na fotky :slight_smile:
My se chystáme ven, nejlépe na celý odpoledne. Jen nevím, jak s kojením venku, ale je tam krásně, tak by to snad neměl být problém.. vezmu deku a kdyby foukalo, hodim jí přes nás..
Přišlo mi porodný, tak utrácim.. objednala jsem do auta isofix základnu, manducu a nový šátek a je skoro po porodném :sweat_smile: Ještě chci ty látkovky, ale tomu dám ještě tak měsíc, dva..
24. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
ardi teda ty ses rozšoupla :slight_smile:
užijte si prochajdu jen nevim zda teda jit na tak dlouho dkyž malje byl nemocnej!!!a ke všemu tam fouka a krmit ho venku no nevim !!!ja bych se asi bala!!ale je tam jinak moc pěkně tak pujdem ted ven ted spinka doma pak nabaštit a do kočárku!
24. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.