• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, nám řekli i s rýmou hodně chodit ven, že když nemá teploty, tak ok.. Kojit budu asi v autě, ta prochajda je cca na 2 hodiny. A na kočár hodíme plínu, aby na něj nefoukalo. Jedeme do Č.ráje, tam bude snad tepleji..
24. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj, tak jsme byli od cca jedné do 21ti venku, paráda.. Napřed oběd na zahrádce, pak procházka v Českém ráji (Šíma má první nalezenou kešku :slight_smile: ) a pak chlapy počkali v autě a já šla na velkej nákup, no uplná paráda dneska, taková změna proti tomu stereotypu.. A kojila jsem v autě radši, venku docela foukalo. Jo a taky Šimon spal v noci víc než 5 hodin v kuse. A dneska snad taky bude chrnět, protože přes den toho moc nenaspal.
24. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ardi tak to jste si to pěkně užili co??A co jsi měla dobrého k obědu??
25. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
Nazdárek holky .-) všem krásnou neděli :slight_smile:
tak jsme měli krásnou, dlouhou a náročnou sobotu .-)
ráno jsme jeli do leteckého muzea v Praze v Kbelích, tam byl SAAB slet a zahájení sezony muzea, tam jsme byli asi do půl dvanáctý..pak sme jeli do zoo tam jsme si to prošli, ne teda celou ale dost velký kus..bylo tam neskutečně moc lidí..mají tam počítadlo a ve 14,30 tam bylo že te den je v zoo 10 000 návštěvníků...ale pěkný, jsme si to tam užili .-) no pak jsme jli na Smíchov pro vaničku co jsem koupila na aukru od jedný paní.
no pak jsme pokračovali do Ikey, tam jsme koupili dvě slabý deky pro davídka, matraci do kolíbky a poličku do pokojíčku a pak jsme jeli už do Jablonce na oslavu bratránkových narozenin..domů jsme přijeli asi v 22,30 naprosto zničený...byl to fak náročný den....ale moc jsme si ho užili.
pak dodám nějaký fotky :slight_smile:

jinak ardi Šimonek je krásný a jak jsem koukala jak už zvedá hlavičku a udrží se na rukách tak fakt šikovný :slight_smile:)) asi ho dobře krmíš :D
Jani tak se drž, věřím že toho máš dost s dvěma dětičkama .-)

tak pak holky písněte jak s tou procházkou, už se těším .-)
25. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj, tak tu prochajdu si řekněte vy, jak se vám to hodí. Mně akorát v úterý dorazí sestřenice a nevim kdy, tak úterý radši ne. A ve středu jdeme cca na půl 12 k dr., takže třeba až tak po třetí. Nebo kdykoliv zítra a ve čtvrtek. V pátek by měla přijet máma. A jak tak koukám na předpověď, tak zítra a pozítří má pršet, ve středu přeháňky a zataženo, tak asi ideálně ve čtvrtek, má být 19-21 st.
25. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Dobře, tak jestli bude i Stáňa moct tak ten čtvrtek by šel..asi jestli neva tak až odpoledne, já mám být v 12,50 v nemocnici na sepsání porodopisu, tak klidně bych pak rovnou mohla přijet :slight_smile:
Jak dlouho trvá to sepisování? asi chvíli co?
25. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky tak mě ten čtv take vyhovuje...klido i odpol!
25. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
Ok, taky se mi to hodí a je mi jedno kdy. Budu počítat teda kolem půl druhé až druhé? Ten porodopis je na chviličku, ale já tam docela dlouho čekala..
25. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
tak super, počítám se čtvrtkem..tak jestli vám to neva tak bych vám hnapsala až budu hotová a přijela bych :slight_smile:
akoát Stáni na tebe nemám telefon....
a ardi přijet teda k tobě ju, jakjsme se domlouvali předtím?....připomeneš mě kde bydlíš?
25. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Semy, byla bych ráda, když byste dorazily ke mně, ale klidně můžu dojet i do Albrechtic, jak chcete. Popis cesty pošlu do IP, aby tady někdo nešpehovat, kde bydlím :slight_smile:
Jo a Honza má horečku.. tak snad zas malej něco nechytne. Už jsem se odstěhovala z ložnice, ale odpoledne spolu kluci spali v posteli.. no snad to bude ok. Stáni, tvůj Honza byl taky nemocnej a měl horečku, když byl Honzík takhle malej, ne? Jestli to není nějaká otcovská nemoc :grinning:
25. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
aArdi ja vim vde bydliš mě to pisolat nemusiš :slight_smile:
Jinak jj Honza byl take nemocnej a malej byl vp oho!
semy muj tel budeš mit v IP ju?
jinak tedy počitam take se čtvrtkem kolem 14 te hod ju?Sice nevim zda malej nebude protiva pže chodime ven dřive ale snad ne?Ardi kam pujdem na prochajdu a na jak dlouho to tak vidite??
25. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Poslala jsem to jen semy :slight_smile:
No mi zas chodíme později, ale já to nějak přizpůsobim a Šímovi je to stejně fuk. No můžem jít jen malý okruh po Smržovce, to je tak na necelou hodinku nebo větší tak na hodinku a kousek a nebo na pořádnou procházku na dvě hodinky. A nebo pak ještě posedět na zahradě, jak budete chtít. Snad ta předpověď vyjde a bude hezky.
Dneska jsem se se Šímou byla projít v šátku a teď mi taky chrní v šátku :slight_smile: Moc se mu tam líbí a já se aspoň můžu najíst a něco udělat
25. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
No nějak se domluvime ještě stejnak asi domluvime čas ale asi na tu druhou aby to semy stihala že??ja akurád pak kvuli baště maleho aby jsme nějak byli někde kde mu dam nabaštit!
25. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
dobré ranko .-)

ardi dík za popis cesty, už je ě to jasný kde to je :slight_smile:

na délce se asi domluvíme až se sejdeme, jak se budu cítit a i vy... já akorát musím chvílema si sednout :D
ale co mám teď ten podpůrný pás na břicho tak je to lepší..jinak mě to dost tahá až je to nepříjemný....ale tu náročnou sobotu jsem zvládla dobře .-) ale v zoo jsme taky hodně posedávali po lavičkách....

ardi tak snad to bude dobé když manžel dostal rmu..ale ta foka na fac jak spolu spali to bylo super :D

jinak to taky vydím na tu druhou hodinu :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj, tak Honza má střevní chřipku :frowning2:
26. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
jejda ardi tak hlavně aby jste to nechytli vy.......
26. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Ardi tak na sebe dsvejte pozor a snad to bude ok
semy co zprávy od Ali nemaš nějake?
26. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
medi psala na fac. že jedou zase na výlet, že jetam hzky a ž se budou posouvat směrem k vulkánu...:slight_smile:
jo a e byli na nějaké lodi a že 3x zvracela....ale jak jsem viděla fotky tak se ani nedivým, takový docela malá a vlny jak blážzen, takž to muselo pořádně houpat...:slight_smile:
26. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
semy tak si to parádně užívají co??ta bude plná dojmu až dorazí domu :slight_smile: na jak dlouho tam jeli?
26. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak Honza je doma od dr. a má penicilin.. nakonec to teda střevní chřipka nebude, zas takový průjem nemá.. Ale koukla mu do krku a ten je prej hnusnej.. tak nevim, jestli to je lepší varianta, ale snad jo, to bych tak snadno chytit neměla
Medi, myslím, že na 3 týdny
26. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
jela tuším na 4 ýdny.ale taky nevím přesně :slight_smile: určitě si to tam moc užívaí, jsem zvědavá na vyprávění..se pak musíme nějak všechny sejít až se vrátí :slight_smile:
ardi tak ať je brzo v pořádku, jak píšeš asi je to lepší varianta, tu střevní se chytne hned a i pro jmalého yb byla asi dost nebezpečná...tak se držte :slight_smile:
už se těším na procházku s vašema mimískama :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak to se mají už se těšim až bude vyprávět
ardi:neboj Honza bude ok snad to brzy poleví jinak se tak těšim na prochaju :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Taky se těšim :slight_smile: Medi, budeš brát hafana?
26. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Přišly nám dneska takový ty sady na odlévání nožiček a ručiček.. a píšou, že odlévanou končetinu je potřeba udržet minimálně minutu bez hnutí.. no to jsem zvědavá :grinning:
26. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
ardi hafana brat nebudu on ted nejak neposloucha tak se nechcu rozčilovat
26. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ok, já je taky radši nechám doma :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tak předpověď vyšla.. ale aspoň si snad zdřímnu na chvíli, v noci jsme toho moc nenaspali.
A rozhodla jsem se, že pomalu začnem přecházet na ty látkovky. Teda musíme počkat na Honzy výplatu a pak to nakoupím. Dneska jsem prala totálně posraný plíny a v pohodě se to vypralo. Ono to nějak půjde. A když mi nestihnou uschnout, tak budu zatím kombinovat s jednorázovkama..
26. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes byli na kyčlích, prý ok, jen máme ještě dávat jednu látkovku navíc. Doteď jsme měli preventivně dávat dvě a já jsem dávala jen občas jednu, tak to asi nebudu přehánět.
Také jsme byli dnes v poradně, David přibral za 12dnů 320g a má rovná 4kg, a už jsme vyrostli o 3cm, a MUDr. pravila, že vypadáme pěkně, tak jsem měla radost. Filip totiž zpočátku nepřibíral a hrozila nám dokrmem, ale David baští jako divej.
Ardi: snad nic nechytnete, ve Sparu se dají koupit roušky, najdeš je vedle plen v regálu, kde je dětská kosmetika, je jich 5 v krabičce, používala jsem je, když jsem byla já nemocná nebo manžel a Filip nikdy nic nechytnul
26. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
a k těm látkovkám, také jsem to zkoušela, dala jsem asi zatím 5 látkovek :grinning: a bylo to v poho, ale máme trošku opruzený zadeček, tak jsem to zatím odložila, protože když se počůral, tak byl hned v mokru a navíc, když leží, tak je trošku hlavou dolů, jak má velký zadek, ale zase se k nim chci vrátit, ale asi to nebudu hrotit a budu je používat především jen doma
26. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.