• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jani, u koho si byla na a kyčlích? My jdeme ve středu, přeobjednávala jsem to kvůli té nemocnici. Nabízeli i dnešek, to jsme se možná mohli potkat..
26. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
byli jsme na poliklinice u Němečka
26. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
a v pohodě, bylo nás tam v čekárně asi jen 5 mamin a šlo to hrozně rychle
26. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj jani jak se mate??ja take chodim k Němečkoj a vždy je tam spusty mamin :frowning2: ale světe div se jak pišeš ty tak vždy než ja svleču appod tak jdem na řadu je to tam super :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sakra, že já nešla dneska.. viděla bych tě s Davídkem a ještě by to šlo rychle.. Ale já byla dneska líná, po dnešní noci jsem neměla na nic sílu a doufala, že si pospím přes den, ale nějak to nevyšlo.. a nějak to nevypadá ani že se vyspím dneska v noci..
Já moc nechápu, proč se má dávat to široký balení, když je to ok.. to jsem od nikoho jinýho mimo Jbc neslyšela. Já to dávám, ale ne pravidelně.
26. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
ardi jakto že ses nevyspala??široke baleni se dava proto že se vyvíji jaderka v kyčlich a kdyby se to nedalo muže se to vyvíjet špatně!!!
26. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Protože pořád kojim, pořád řve hlady.. přes den spal celkem tak dvě hodiny a teď se zas vzteká.. Já už nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
a stačí mu mlíčko??mi ted take nějak bojujem s jidlem :frowning2: zitra zajdu k kdr na ko mam jit až příští týden ale to bych nevydržela tak zajdu na převažení nějak se mi to nezda sice je tam jen sestřička ale zvažit ho snad bude moct :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Já myslím, že je to ten růstovej spurt, za poslední dny, co je takovej divnej, dost vyrostl, mlíka mam až dost řekla bych..
26. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Semy, ty znáš Petru Žádníkovou? Koukala jsem na fcb, že jsi společný přítel. Ona čeká mimi? Chodila jsem s ní na VŠ..
26. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Jani tak to davídek pěkně roste .) tak jen tak dál....

ardi petru znám dva roky z naší svatební diskuze na beremku .-) čeká stejně jako já, má termín v červenci a bude rodit v jbc .-)
27. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
ardi no to take muže být ten sprut no uvidiš :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
No vzhledem k tomu, že najednou mu je 56 malá a 62 akorát, tak asi jo :slight_smile: Jdeme nachvíli ven
27. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Medi: máme se fajn, jen Davídka trápí bříško, ale už dostal dudlík, tak je to trochu lepší, chtěla jsem vydržet pár týdnů, ale to bych si asi vůbec neodpočinula a měla ho jen na ruce
27. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky...
Jani Davídek je krásný .-)

Tak m máme babičku v nemocnici :frowning2: Prodělala slabý infarkt...tak doufáme že bude brzo v pořádku.....:frowning2:
28. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
semy tak to mě s babičkou mrzí snad bude vše brzy v pořádku uvidiš hlavně bud v klidu ju? :wink:
28. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
medi díky...no se uklidňujuže to byl jen slabý...snažím se být v klidu.....

hele medi na kterém oddělení že ty jsi to pracovala v nemocnici?.
28. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
semy dělala jsem na chirurgii pročpak??neboj určo to bude ok :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
jo tak...no já jen tak....jsem s neím proč myslela že jsi dělalana interně :slight_smile:
jsem se právě nedávno dozvděla že tam dělá kamarádka z dětsví...
28. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
dneska jsme chtěli e do liberce pro kočárek ale asi nebudeme moct protože mě ořád nepřišla nemocenská :angry:
28. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
aha tak to ju :slight_smile: no uvidiš snad nemocenska přijde brzy!
28. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
no už mě štvou...je už 28 a peníze nikde....minulý měsíc přišli 29tého a měsíc předtím 15tého.....
dneska se nám to nejlíp hodilo aby jsme tam jeli tak mě to docela štve....
28. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
tak mě teď volala máma, že babičku už pouštějí domů, tak to jsem ráda.....
28. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jen na skok, jdem z poradny a hned zas jedem na kyčle.. Šíma má 4360 g, za týden přibral 320 g, tak nás dr. moc chválila. Hlava 38 cm, měl 36 cm. Délku neměřili, ale já doma naměřila cca 58 cm, on se hrozně vrtí.. Každopádně potvrdila, že to na spurt vypadá
28. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
ahoj ardi..tak gratuluju ke kontrole :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Tak i kyčle má Š. v naprostém pořádku :slight_smile: A teď už se přes dvě hodiny nedožadoval jídla a je hodnej, tak snad bude po spurtu a vrátí se nám to naše hodné miminko :slight_smile:
Těším se za zítra, vypadá to, že bude krásně. Můžem se stavit na zmrzlinu, mají tu výbornou točenou. Půjdu i dneska. Vzhledem k tomu, že už jsem skoro 3 kg pod před těhu váhou, tak si to můžu dovolit :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Přidávám fotečku našeho broučka :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky, tak dnes nas pustili domu. Porod rychly, od prijezdu do porodnice hodina. Az bude vic casu tak vas doctu a sepisu nejak prubeh porodu. Narychlo vkladam foto. Vaha 3,6kg a 52cm, dnes pri propousteni jsme na por.vaze. Mejte se krasne, jdu spat :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Lerak: velká gratulace k Rudánkovi, tak ať vám roste jako z vody a dělá vám jen radost :slight_smile:
nás trápí bříško, ale fakt děsně, řve jako tur a já už někdy nevím co...Ale snad se to brzo srovná.
Ardi: super, že máte kyčle v pořádku, doporučil vám ještě jednu plínu navíc nebo ne?, my máme na té pozvánce napsáno, klinický nález normál a máme mít jednu plínu navíc, tak jsem z toho jelen, asi to úplně normál nebude :wink:
Semy: fajn, že je babička už zase doma
28. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj ardi gratulace ke ko a ke kyčlim zato mi nic moc nezdal se mi malej s vahou a jezenim tak sem včera byla jen u sestřičky a za 3 týdny nic nepřibral a ještě zhubl 20 g :frowning2: tak je to asi tim že ja od 6 ti nedělí špinim a tak mu asi nechutna moje mlíko :frowning2: tak mi vypije stuha 100 ml :frowning2: tak nevim ak to bude zitra s nama pže musim mu davat do lahe nuttráč jsem na prášky :frowning2:
jinak semy super ohledně babí
lerakmalej je užasnej gratulace
28. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.