• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
lerak moc gratuluju, malý je krásný :slight_smile:
jani chudák malý,l tak snad to brzo přejde...
medi to je ěm líto že máte problémy s papáním...a máš dost mlíka? myslíš že je fakt možný že by mu nechutnalo kvůli tomuhle jo? toje zvláštní....
a půjdeš teda zítra na prochajdu? jak ti vychází krmení?
28. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Medi: to mě mrzí, ale třeba se to zase srovná a ten nutrilon bude jen na chvíli
mrkla jsem na kojeni.net, ale moc tam toho neradí
Při MS se mění složení mléka, mléko se stává kyselým a dětem moc nechutná. Také ho může být méně. Tento stav trvá od začátku MS asi 2-4 dny, poté se vše vrátí do normálu (až hladina hormonů zase poklesne). Takže se opravdu může stát, že dítě může mléko dočasně odmítat. Pokud se to stane, tak tedy udržuj laktaci odstříkáváním a zkus prso nabídnou za 2-3 dny. V tomto případě je lepší pár dnů počkat, než dítěti nabízet stále, z jeho pohledu, divné mléko. Je lepší kojení na pár dnů přerušit, pokud dítě jeví velký odpor, aby mu člověk kojení opravdu neznechutil. A dočasně dítěti dávat buď zásoby MM z mrazáku nebo UM. Netrap se, drtivá většina dětí překoná i MS u matky, jen vzácně se dítě odstaví.
Tak držím pěsti :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
holky diky no nasadila jsem antikoncepci a odsavam i mlíčko ale nějak ho je i malo :frowning2: asi tim jak malo pil pže jsem měla to špinění vesměs v kuse tak se mlíčko netvořilo jak by mělo pe pil malo
semy nevim zda pujdu na prochajdu vychazí to asi tak že bych měla pak kojit kolem třetí hodky :frowning2: uvidim ale musim mu dat i UM
28. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Medi: asi to znáš, ale zkus homeo ricinus communis 5ch, mě to nastartovalo laktaci do 24h po porodu, třeba Ti to pomůže
28. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
jani to neznam ale ja mam problem asi ten že toho mlíka je malo :_( pže jak mu asi nechutnalo nebo nechutna ted teda nepije 50 ale alespon 70 -80 ml tak jak pil malo tak se ho asi malo tvořilo a ted ho mam malo a tim to nastartuju těma homeo??A nevadí že beru antikoncepci a leky na štítnou žlazu? a mysliš že kdyby zabrali ty prášky tak byc mu pak UM nemusela davat kdyby mi pil kolem těch 140 ml?
28. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Lerak moc gratuluju ke krásnému chlapečkovi :slight_smile:
Medi, to mě mrzí, že máš takový problémy. Homeo můžeš brát, ať bereš jakýkoliv léky, dost to prý pomáhá, tak to zkus. Tím odsáváním by se to mělo taky zlepšit, prý je nejlepší hlavně v noci. Tak jestli na to máš sílu, tak v noci po každém koju odsávej co půjde a taky by to mělo pomoct, aby toho mlíčka bylo víc.
Tak dejte vědět, jak s tou prochajdou, já většinou kojím taky kolem té třetí. Tak klidně můžem i později? Jak chcete, my se přizpůsobíme.
28. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
ardi a už je malej zdravej?? jj budu se snažit aby se to rozjelo znova no holt posrana MS vše zkazila krásně baštil přez 100-150 ml během kojeni a ted skoro nic :frowning2: holt mu to nejelo a tak baštil malo a prsa si zvykla na malo...jinak ja bych to mohla take nějak přizpusobit rada bych vas viděla :slight_smile:
28. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky, pardon,ze sem zas lezu,koukam,ze Lerak pridala uz fotecky krasavecka :slight_smile:
Jinak Medvidku-ja jsem dostala MS hned po sestinedeli,kolem 2mesice jsem musela dokrmovat UM,pac mi mala brecela a bylo videt ze ma malo,ale nevzdala jsem to a porad ji prikladala k prsu a ono se to srovnalo a ja od 3.mes opet jenom plne kojila az do 5,5m kdy jsem zacla davat prikrm-kasi.A celkem jsem kojila 8mesicu :wink: Tak drzim palce,zkus odsavat tim stimulujes take tvorbu mlicka.
28. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
andara:a to si odsavala po kojení??ja ho kojim vždy vypije 70 ml a ted jsem odsala 10 ml a po koju mu davam 60 UM!mysliš že ho mam přikládat i mezi dalším kojenim a UM ?pže když se dava UM tak musí byt 3 hod pauza meui kojenim...a v noci že bych mu dala třeba jen kojení a odsála a UM mu v noci nedavala?
28. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jj po kojeni jsem odsavala a prave porad prikladala, proste se napila a za hodku jsme ji treba dala zase a zase neco vypila a tak porad dokola az se to upravilo, mlicko se dotvorilo podle potreby a kojila jsme po tech 3hodinach.A prave jsem to UM nedavala,ale vic od sebe treba tu kazdou hodku.
Muzes zkusit ty homeo, slysela jsem samou chvalu a pak taky hodne pit caje pro kojici a nebo Gravimilk,Meltu.
29. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Medi: to homeo pochopitelně můžeš, není to jen na nastartování laktace, ale i na zvýšení tvorby mléka, jen dej pozor a kup si 5ch, musí to být tohle ředění, nic jiného neber
http://www.rodina.cz/dotaz15005.htm
29. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:tak jak to teda dnes vidíte? ....ardi a medi.....
my tea pokud mě ještě dnes řijdou peníze by jsme pak chtěli jet ještě do liberce, takže bych potřebovala tak nejpozději o čtvrté odjíždět ze smržovky.....
29. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Semy, já můžu kdykoliv, jen bych ráda věděla tak hodinku předem v koli k máme být připravený, abych to stihla..
29. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
notak jestli to nebude vadit medi tak bych to nechala na tu druhou hodinu :slight_smile:
už se těším, je tam nádherně .-)
29. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Mně to vyhovuje, tak snad i Stáňa bude moct.
29. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky no ja budu kolem druhe teprve kojit :frowning2: takže by jsme se tam dostali tak kolem pul třetí při dobré vuli :frowning2: mame to ted trochu složitější tak nevim jestli na nas chcete čekat??možna spiše až kolem třetí hodky
29. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
aha, no tak nevím....dari a co kdybych teda přijela aposeděli by jsme řeba zatím u vás na zahradě?...mě se necche už pak vrace z nemocice zase domů....ale zas nechci otravovat :wink:
29. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
holky ja to nějak udělam prostě budem kolem druhe u Darči ju?vyhovuje to tak??nebo semy v kolik tam budeš ty??
29. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
a jestli se tu objevi Janča janí prosim tě jak se berou ty homeo??2x denně 5 pilulek??díky za radu
29. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
medi jojo ve dvě tam budu...tak v klidu a kdyžtak tam počkáme než dorazíš :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak já se jdu doonléknout a mažu do té nemocnice...
takže ve dvě budu u dariny a stáni ty doraž jak ti to vyjde :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jasný, kdyžtak budem na zahradě..
29. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
oki budu tam take na druhou těšime se :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Já taky :slight_smile: Ale Šimon je dneska teda protivnej od rána, snad se v kočáře uklidní.. Už nevim, co s nim.
29. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Medi: jj, 5kuliček 2xdenně, tak budu držet pěsti, ať vám to pomůže, ale neber to moc dlouho, aby to nemělo opačný účinek
a také je dobré si před cumláním vypláchnout ústa vodou, aby to mělo nejlepší účinek a potom alespoň 15min nic nejíst :wink: ale to asi víš
29. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahojky .-)
tak máme kočárek doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám fotky v albu s výbavičkou :slight_smile:
jsem z něj nadšená, je perfktní, jsem s ním tady jezdila po bytě :grinning:
30. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj Semy: kočárek fakt krásnej, ani se nedivím, že jsi neodolala pokušení povozit ho v bytě, také jsem to dělala a babičky trnuly hrůzou :grinning:
30. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj, já tu mam mamku, tak tu moc nejsem. Ale musim se pochlubit, že už druhý den máme zase uplně zlaté miminko, tak snad to byl fakt ten spurt a je za náma. Včera se teda ještě trochu vztekal dopoledne, ale pak v 11 na 3 hodiny usnul, pak zas chrněl odpoledne v kočáře a večer jsme grilovali, tak byl venku s náma a koukal, vypadal spokojeně. Dneska jsme se byli projít kolem přehrady a ještě jsem zajela nakoupit a to spal přes 4 hodiny a kdybych ho nevzbudila, tak snad i dýl. Zítra ho jedeme ukázat prababičce.
Semy, kočárek vypadá moc dobře, těším se, až s ním společně vyrazíme :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
ardi tak to je dobře že máte zase zlaté miminko :slight_smile: tak jen tak dál :slight_smile:
taky už se těším až vyjedeme společně :wink:
3. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.