• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky teda tady je nějak mrtvo :frowning2: to jste všechny na fc ne??
Jani kdyby ses tu objevila prosim tě jak douho se mohou brát ty homeo na kojení??díky
4. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj, já tu mam pořád mamku, tak se k počítači moc nedostanu.
Medi, homeopatika můžeš brát jakkoliv dlouho, dokud je potřeba
4. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Včera jsem konečně objednala ty látkovky, tak už se na ně těším
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky....
ardi tak to je fan že už si objednala :slight_smile:

já mám dneska takovou blbou náladu, takže nic moc :unamused: Přidávám fotku bříška a jak spinkal Koudíček...
4. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Medi: já bych je brala do doby, než se ta laktace zvýší, pokud máš pocit, že už mléka víc, tak klidně přestaň
4. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
jani:no právě že se laktace moc nezvišila tak asi budu pokračivat
4. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj, tak máma dneska odjela. Celý den jsme byli v Liberci, poprvé se Šímou na nákupech, byli jsme v Nise, skoro nikdo tam nebyl. Koupila jsem si džíny, protože mi všechny předtěhu byly velké :slight_smile: A pak ještě srandovní oblečky pro prcka v Lindexu.
Tak látkovky mi paní přiveze ve čtvrtek domů a vtipný je, že jsme zjistili, že zná Honzu i jeho rodiče, že s nima před lety absolvovala nějakou velkou cestu z Istambulu někam.. takže to rovnou spojí s návštěvou, ty se budou divit :slight_smile:
Medi, chtěla jsem se zeptat, odkud máš ty kojo trika? Nebo teda nevím, jestli jsou přímo na kojení, ale přišlo mi fajn to s tím překříženým výstřihem, co si měla teď na té prochajdě. Mam takovou noční košili a je príma, ale triko jsem nikde neviděla. A pak jsi měla nějaké žluté, když jsme byly u tebe, ale to už ani nevim, jak bylo řešené.. Kde se dají sehnat? Dík
Jo a psala jsem si s Ali, zítra už jedou zpátky. Pak musíme domluvit nějaký srazík, snad už bude i hezky, tak by to šlo někam na zahrádku s kočárkama.
4. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Semy, ty fotky s Koudíkem jsou super :grinning: A krásný bříško už máš. Taky přihodím nějaké fotky už 4týdenního prcka
4. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ardi: jaké látkovky jsi objednala? já jsem začla látkovat se čtvercovkama a malej má šílenej balík mezi nožičkama a neumí si prdnout :wink: , tak jsem dnes objednala jiné :wink:
4. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jani, já vzala od všeho něco, abych zjistila, co mi bude vyhovovat a pak podle toho dokoupím, příp. prodám. Vzala jsem jen pár čč, nějaké vv od popolini, pak hlavně kalhotkové - anavy bambusobalvněné a jedny bambusové, anavy všude hrozně vychvalují jako to nej, pak HD Pastelky, IV biofroté, Lotties cotton a soft, baby lucy bambus, tots organic a možná jsem na něco zapomněla. A svchní jsem vzala zatím jen PUL - IV soft, IV fox, Bummis brite a baby lucy. Tak uvidim. Jaké jsi objednala ty? A prosím tě, tu irmu stříháš na jaký rozměr na ty separačky? dík
4. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jo a vzala jsem i nočníček na bezplenkovku, chci to zkusit..
4. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dari: jj, irmu jsem rozstříhala na rozměr separačky, ale možná by stačila trošku užší
já jsem dnes také objednala IV biofroté, to jsem tu měla na zkoušku v té novorozenecké velikosti a vypadá to jako jednorázovka, IV bioflanel, BabyLucy organic a BabyLucy Color, svrchnáčky mám jen IV a jedny Kikko na zkoušku, tak uvidím, co nám sedne
děsně mě totiž děsí ten oooooobr balík použitých jednorázovek, který každý den vyhazujeme :frowning2:
objednala jsi to z toho ecoobchůdku?
4. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
o bezplenkovce jsem také uvažovala, ale myslím si, že bych ty signály stejně nepoznala, u nás stačí sundat plínku a máme pokaždé Křižíkovu fontánu :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
Já právě nevím, jaký je rozměr separačky :sweat_smile: Já nějaké mám, ale ty se taky musí nastříhat.
Většinu z ecoobchůdku, ale něco neměla, tak to jsem doobjenala z brány
4. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
No já to právě myslím docela poznám, jen teda nevím, jestli ho stihnu tak rychle svlíknout a šoupnout to pod něj, ale ten čínský nočník stojí asi 80 Kč, tak na zkoušku ok :slight_smile: Holčina, co jsem s ní byla na pokojí v porodnici to praktikuje a prý se divila, že to fakt funguje :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dari: já mám tyto separačky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11428583&tab=7
velikost 16x28cm
nebylo by jednodušší si psát přes skype nebo přes facebook? :wink:
4. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
ardi to zelene co jsem mela na prochajdě mam pujčene od segry!jinak to žlute a pak mam i další zelene jsem kupovala v LBC u pizerky u nemocnice jak je zastávka tramvaje
4. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz
Jani, přidala jsem si tě na fcb.
Medi a to je nějaká prodejna s věcma pro maminky nebo pro děti? Já našla pěkný kojo trika na netu, ale za šílený ceny a když si to ani nemůžu zkusit, tak to radši ne..
4. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz
ardi je to prodejna s těhu oblečením a kojo věcma :slight_smile: zkusim najit odkaz a pošlu ti ho do IP ale nevim kdy ted jedem do Tnv a pak na očkování tak nevim jak budu zvldat
5. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky...:slight_smile:
vy jste se tu včera rozjeli s plínkama :slight_smile:)
medi pošli mě prosím taky tenodkaz .-)moc dík .-) aky bych něco potřebovala a jak íše dari tak na netu ma všecko tak drahý....
5. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Medi, není to tohle? http://www.tveret.cz/
5. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Asi jo, vidím ta to žluté, ale že by to bylo zrovna levný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Ještě přidávám fotky jak jsme byli o víkendu na frdštejně....jsme se vyfotitli stejně jako svatební skoro před dvěma rokama .-)
5. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
ardi jj to je ono :slight_smile: ja ho tak drahe neměla stálo mě 500 byli tam nějake slevy
5. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Ahoooj kočky, musím vás taky zas přijít pozdravit.
Jéééé ardi, teda Šimonek je tak nádhernej, je to už kus chlapáka co? moc krásný fotky. :slight_smile:

Semy, ahojky. Máš už opravdu krásné těhu bříšánko, moc ti to sluší v té bílé tuničce co máš na fotce. :wink:
Tak červenec je tu co by dup a prďolka bude na světě. Všechny se moc holky opatrujte a maminkám přeji, ať jsou dětičky zdravé a ať krásně rostou. :wink:

Jani, i ty máš krásného Davídka, holky jsem z těch vašich dětiček - chlapečků fakt unešená,tak ráda se k vám už chci přidat a třeba s holčičkou :slight_smile: . Je to tady samej kluk. :slight_smile:

Jééé ali už přijede z dovči jo? to se těším, až napíše co a jak a hodí fotky.
5. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky tak mi po očkování hruza malej jen brouka a houka a ma 38,1 teplotu :frowning2: jsem hotova je mi ho tak lito!!!
6. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
ahoj medi..to je mě líto že je malému patně..tak doufám že se to brzo zlepší a bude mu dobře....
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
semy no snad to bude dobré ale ta bezmoc je hrozna :frowning2:
6. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
to věřím :frowning2: chuďátko malé....a dávš mu něco na teplotku?
6. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,
medi, to mě mrzí, ale po očkování to bývá a za 2 dny by to mělo být ok.
My jedem do Intersparu nakoupit, už je to nutný, teď tam snad nikdo moc nebude
6. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.