• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ardi :slight_smile:
tak dobře nakupte...to počasí je dneska šílený, jsem ráda že nikam nemusím.....jen doufám že se to do soboty vybere.jedeme na každoroční SAAB slet....
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
ardi:jj mělo by to byt dobré ale stejnak mi je ho lito hezky nakupte!
jinak počasi je fakt na draka :frowning2:
6. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Medi, ještě jsem se tě chtěla zeptat, když jedeš někam i s kočárek a se psem, jak to naskládáš do auta, když je pes v kufru? Vejde se ti to?
6. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Ardi :od te doby co je malej na světě chudák pes nikde nebyl :frowning2: bohužel!!!když bych jela sama tak by se to dalo!!Pes do kufru malej v autosedajdě vedle mě dopředu korba na kočár na zadní sedadlo a podvozek za sedačku na zem!!ale jinak se to neda a nebo kdyby chtěl jet i Honza tak celý kočár do kufru,malej a ja vzadu a pes vepředu na zemi!!ale ty maš větší autí tak je o myslim u tebe lepší.A hlavně Endy ted je jak z vajec :frowning2: tak ho moc neberu!!ani tady doma
6. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
Tak to musím zkusit, jestli se ten podvozek vejde za sedačku. Zatím jsme to řešili tak, že jsme vyndali jednu sedačku a podvozek byl částečně v kufru, ale psy se pak v pohodě dostanou do auta a to se mi nelíbí, když pojedu sama. A na přední sedačku Šímu dávat nechci.. stejně máme základnu na isofix a to dopředu nedám. No uvidíme, snad se to tam nějak vejde, ráda bych jezdila po výletech i s hafanama. Ale stejně budem muset koupit na střechu rakev, když pojedem na dýl.. Sice mam větší auto, ale taky víc psů :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak jsem zvědavá, jak dopadne usínání dneska, včera se to povedlo krásně, po koupání, masáži a kojení jsem Šímu v půl 9 položila do postýlky a on si tam sám usnul a spal až do půl 2. To jsem ho nakrmila, přebalila a ve 2 už zas chrupal v postýlce. Kéž by se tenhle režim podařilo udržet. Jen to teda chce ho přes den občas budit, aby tolik nechrněl. Ale když budem celej den venku, tak bude chrnět v kočárku a pak stejně neusne..
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jo medi a už bych chtěla brzo zkusit na Souš na ty brusle, přidáte se? Teda až bude hezky a Honzík v pořádku..
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
ardi no jo je to těžke ale určo to nějak vymyslite!!
na Souš by to už chtelo se jit podivat radi se přidame mysliž že už tam nebude snih??Maalej ma snad to nejhorší už za sebou ted měl 37,7 tak to snad klesa jdu do hajan paaa
6. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
No jo, to je fakt, že tam možná ještě sníh bude, loni když jsem vyrazila poprvé, tak byl.. Ale to myslím Tak uvidíme.
To je dobře, že teplota klesá, zítra už to určitě bude lepší :slight_smile:
Jdu si taky lehnout, usínání taky dneska klaplo před 9tou, tak jsem ráda. A hlavně jsem ráda, že se daří to, že usíná sám v postýlce. Tak dobrou.
A až se někdo někdy budete chtít projít, tak dejte vědět, klidně v Jbc, Lbc..
6. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem zpět z kontroly a poradny ..
tak všecko v pořádku, krev z minula taky úplně v pořádku :slight_smile:
říkala že se malý pěkně tlačí dolů, ale naštěstí se neotvírám, tak je to dobré....
Vypsala mě mateřskou, takže nastupuju 26.5. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
ardi já bych kldně na procházku šla :wink:
mám teda něaký náročnější týden, dost mě tvrdlo břicho i když beru magnezko.....tak jsem celý týden nide nebyla..akorát jednou na poště......ani na cvičení jsem nešla....
7. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
semy ahoj je dobře že kontrola dopadla dobře!!!
na prochajdu klido take pujdem už jsme bez teploty tuk tuk :slight_smile: ale řeknu vam ardilka to asi zná a jani take ta bezmoc když nemužu tomu diteti ulehčit je hozna :frowning2: raději bych tu teplotu měla sama
7. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
aho medi...to věřím že e to bezmoc.....:frowning2:tak hlavně že je mu už dobře :slight_smile:
tak kdy se vám to hodí na prochajdu?
7. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
jj snas už bude dobře :slight_smile:
na prochajdu mě je to celkem jedno někdy v přištím týdnu kromě pondělí
7. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak to jsem rád že už je dobře :slight_smile:
tak á příští týden můžu každý den, akorát ve středu musím být doma mezi 13-15 hodinou, přijdou nám natírat špalety u oken...takže jinak kdykoliv :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Já můžu příští týden kdykoliv. Tak nezkusíme počkat, až se ukáže Ali, jestli by se jí to taky nehodilo? A třeba i Jana by se mohla přidat?
Medi, jj, přesně vim, jakej to je pocit, jak jsme byli v tý nemocnici, tak to bylo šílený.
Holky, to je zvláštní, ale Šíma má najednou hrozně rád přebalování, koupání, převlíkání, masáže prostě všechno co se s ním dělá. Dřív u toho řval, teď jen ho položím na přebalovák, tak má blaženej výraz a je spokojenej. Teda nesmí mít hlad. Zatím jsem dělala jen masáž bříška a zbytek těla jen tak namazala, ale dneska začnem s celou masáží, mam knížku od J.Hašplové, prý je to super, hodně to doporučují..
7. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
ardi tak na ali mužem počkat mš je to jedno :slight_smile:
jee ta knížka muže byt pěkna :slight_smile: ja maleho take masiruju a take se mu to libi
7. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
tak zkusíme jestli bude mít Ali čas.....kdy se má vrátit? Vím že jsi psalaže snad včera odjížděli....ale nevím jak dlouho trvá ta cesta....
a jana se snad taky ukíže...ta asi chudák moc nestíhá když má ještě Filípka :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu a Semy má pravdu, že opravdu nestíhám, že nemám čas :wink:
u Filipa vypuklo období vzdoru v celé své kráse, teď mi tady vypomáhají babičky a on jen řve, s maminkou, takže já mám Davida na ruce a snažím se Filipa vyzvednout na záchod atp.
je to pro něj šok, probudí se, a máma kojí bráchu a přitom byl zvyklý, že máma ho hned vzala do náručí nebo že jsme se šli oba dva ještě natáhnout atp.
nevím, jak to řešit, ale nechci, aby zase všechno dělal jen s babičkami, to by měl pocit, že na něj máme kašle
na procházku se zatím nepřidám, nějak ještě neumím zvládnout kočárek a Filipa najednou :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
a přidávám pár fotek
8. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky
jani:malej je moooc krásnej :slight_smile:
holky jak to vidite s tou prochajdou??kdy dorazí ta Ali??
9. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět :wink: snažím seč aklimatizovat ale nějak to moc nejde, připadám si uplně mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
ahoj ali vitej doma :slight_smile: zrovna jsem se tu holek ptala kdy doraziš!!jak si se měla??musela to být nádhera že??ohledně aklimatizace ani se nedivim muselo to byt krásně!
9. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
bylo to úžasný, fakt je to nádherná země, zpátky se mi vůbec nechtěla a asi bych tam chtěla jet znovu, prostě fakt srdcovka :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
jeee tak to jsem mooc rada že se Vam tam libilo!!jak to vidiš chtěly jsme se s holkama sejit přidaš se??
9. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
hezké pondělní ranko .-)
Ali vítám tě zpátky :slight_smile:) tak jsem zvědavá na zážitky .-)))
Tak ali písni estli se chceš taky sejít....a pak se nějak asi domluvíme.....
já máj pořád volno kromě tý středy od 13-15hodin jak jsem už psala.....jinak kdykoliv :slight_smile:

Včera jsme vymalovali jídelnu..hurá.....teda Tom vymaloval :grinning:
a odpoedne jsme byli u našich a dobrousili jsme a natřeli kolíbku pro davídka....tak mám radost že je hotová..a vypadá krááásně :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
ahojky, no a kdy plánujete sraz? já se tenhle týden asi moc nechytám, musim se nějak zaklimatizovat a navíc mám odpolední od 14h
10. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
ahojky Ali...no říkali jsme tento tden...ale klidně to necháme třeba na příští, jesli budeš mít nějak volno a budeš už trošku aklimatzovaná :slight_smile: je jasný že to je šok se vrátit po takový době :slight_smile:
jak se cítíš?...
10. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Jsem tuhle říkala jestli jste nebyli v televizi..jak mluvili o sopce tak tam byl takový záběr na sopku z dáli a v popředí velký černý auto, o něj opřená osoba v bledě modré bundě a vedle človíček v červeé a ještě jedenv černé bundě..tak jsem si říkala jestli to nebyli vy jak jste tam byli poblíž.....:slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
no cejtím se už dobře, těhotná nejsem, dostala jsem to tam asi 56den v rejkjavíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a den předtím mi teda bylo děsně
a my jeli na sopku modrým autem a jeli jsme tam kde je to zakázaný s průvodcem :sunglasses:
no a šok mám pěknej, nějak se mi nic nechce a moc lidí, moc aut, divný ceny v krámě, platila jsem penězma,,,a tak no :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.