• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jejda tak to sis tam užila i takový radosti.....tak třeba jsi si přivezla nebo se připravila na malý islan´dátko :wink:

aha, tak to jste asi nebyli vy :grinning: to jste celý vy..do zakázanýho prostoru :grinning: :grinning: :grinning: .....aspoň jste s to pořádně užili :slight_smile:)
no věřím, všecko je tu jiné..chce to chvíli čas :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
njn celá já, furt musím bejt něco extra
a určitě jsem si islandátko nepřivezla...

no a užili jsme si to řádně, no fakt je mi líto že už jsme tady, jen zvířátka mi chyběla a táta :wink:
10. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
To bylo vidět podle fotk že si to užíváte...jsme prohlíželi s manželem všechny co jsi dávala na fac. a fak krásný.....
tak se ta třeba ještě někdy podíváte .-)
10. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
no asi jo, myslím že si to budem chtít zopakovat
a jinak máme teda 1500 fotek :wink:
10. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
ali teda to musela byt nadhera u te sopky ne??ja bych se teda bála ale zážitek to musel bejt nádhernej :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
no tak ono toho moc vidět nebylo, měli jsem přes to hrdlo mrak, ale stejně soptí jen kouř a popel, žádná láva, ale zážitek to byl úžasnej být na obřím ledovci, no a kdybychom jeli blíž tak jsme tam zůstali páč se dole rozbilo auto :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
no teda to je pěkny to bych se asi zbláznila :slight_smile: ale hlavní je že jste si to parádně užili :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
jéAli tak to by jte teda měli pěkný adenalin zůstat tam někde vyset na ledovci....ak ještě že to dopadlo dobře :slight_smile:
fíha 1500 fotek...budeš dávat na Picasu nebo někam?.....nebo necháš je ty co jsi dávala na fac, ?
10. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj, moc nestíhám, celej víkend jsme lítali venku, dneska jsem snad celý dopoledne kojila a teď spí, tak jdu vařit a uklízet.
Ali, vítej zpátky. Muselo to být super, já Island miluju už jen podle fotek a až Šíma bude schopnej zvládnout pár týdnů s babičkou, tak určitě jedem.
Já bych klidně byla pro sraz tenhle týden a pak třeba i další s Ali. Ale příští týden máme od pondělí do středy všechny 6N doktory, je toho dost. Tenhle týden kdykoliv.
Dneska jsme poprvé zkusili látkovky, přidávám fotky :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
A ještě pár fotek z víkendu. Šimon už krásně drží hlavu. To jsou pokroky ze dne na den. A usmívá se na mě, ale to ještě vyfocené nemam..
10. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahoj ardi...plínky paráda .-)) a fotk z víkendu taky....je krásnej .-))

já jsem taky chtěla navrhnout že se můžeme sejít tenhle týden apak i příští s Ali nebo jak se pak domluvíme :slight_smile:
tak bych to viděla bu´d zítra nebo ve čtvrtek :slight_smile: a kde se sejdeme?...přijedete do jbc nebo mám přijet tam někam k vám?
10. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Klidně do Jbc, pro mě to není problém. A je mi jedno kdy. Asi podle počasí, ale vůbec netuším, jak má kdy být
10. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
tak jak koukám na předpově´d tak zítra by mělo být lépe..jednak tepleji a jednak méně přeháněk.....
tak pokud jste pro tak se můžeme zítra sejít....:slight_smile:
tak kdyby jste přijeli sem tak můžeme třeba k přehradě.....
10. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Já jsem pro :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
tak paráda..tak ještě medi co řekne, ale psala že má čas, tak snad jo.:slight_smile:
čas si řekně asi vy podle prcků .-) j se přizpůsobím .-)
10. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
No mi zatim žádnej pořádnej režim nemáme, tak to necháme na Stáně
10. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
tak říkali te´d i v rádiu že má být zítra 18-22st tak to bude paráda :slight_smile:))
10. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
tak ju, tak počkáme až se tu stáňa ukáže :slight_smile:
jsem si říkala že můžete autem klidně zajet přímo k přehradě a nechat auta na parkovišti u rybářský bašty a já tam dorazím nahoru....
10. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky tak mě zitřek take vyhovuje!!Jen nevim kde je rybářská bašta :frowning2: A čas ....no mě by vyhovovalo spiše někdy po obědě!!bude i teplejc tak kolem baj oko jedne hodiny??vyhovuje??
10. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
ahoj medi...tak paráda když ti to taky vyhopvuje .-)
v ejdnu klidně :slight_smile:
tak víš co, když nevíš kde to je tak by jsi mě mohla vyzvednout někde dole ve mšeně a dojedem tam spolu..aspoyń nebudu muet šlapat ten kopec :D
třeba u alberta na parkovišti...ten víš kde je? tady ve mšeně....?
10. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
semy sem asi debil promin mšeno vim kde je ale albert??:frowning2: at přemyšlim jak přemyslim nevim :frowning2: zeptám se Honzi ten mi to kdyžtak vysvětli :wink:
10. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
medi v pohodě :slight_smile:
poslala jsem ti do ip odkaz na mapu s označeným alberta :wink:
10. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
jj díky juknu na to :slight_smile: to víš jsem holt hrozna :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
joo tak už vím diky tak se tam sejdem nějak kolem te jedne??snad to tak budu stíhat!
10. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
tak jo, sejdem se tam a popojedem pak o kousek k tý baště.....a nebo můžete nechat obě auta tady,jak chcete :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
tak ju na tu jednu hodku se budu snažit tam byt ju??
myslim si dobře ten albert je vedle kauflandu ne??pod nim jako ne?
10. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
tak tam na tom parkovišti se sejdem?
10. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
jojo přesně tak, hned pod kauflandem .-)
kdyby jsi nestíhala tak počkáme nebo případně zavoláš :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
Tak se sejdem na tom parkovišti tam ju??snad to stihem!!ono teda jet od nas je za trest ale vemu to zadem abych nejela přez semafory
10. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
no vem o přes Ves, to je pohoda :slight_smile:
a v klidu, vždyť počkáme když dorazíte později jedna nebo druhá....:slight_smile: hlavně opatrně :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.