• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj neboj pojedem opatrně! :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
a jojo na tom parkovišti :wink:
10. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Tak ju těšime se doufam že bude pěkně a ne jak dnes :frowning2:
10. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
taky se těším....
o hlásej hezky, tak doufám že jim to vyjde.....:slight_smile:
tady taky te´d prší.....
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
jj snad to bude v poho a bude pěkně!
10. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Nemam moc čas, ale přečetla jsem si, že v jednu, to se mi hodí. Kde přesně dočtu později, jdu kojit.
Stáni, na Souši už sníh není, bruslí se, tak se někdy dohodnem
10. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Zdar holky, letím vás pozdravit. A Ali přivítat zpět doma.
Ali ani se ti nedivim, že se ti nechtělo domů, taková dovča, to je jasný, že se nechce. Hlavně ale, že jste si to užili a máte krásné vzpomínky a kupu fotek. Těším se, až nějaké hodíš na prohlídku. Nebo pokud písneš do IP tvoje jméno na facebooku, tak si tě tam najdu a číhla bych tam :wink:

Koukám holky, že plánujete na zítra srazík kolem přehrady. To mě mrzí, že nemůžu, jsem v práci. Já se s vámi snad nikdy nesetkám :frowning2: . Budu moct jedině až budu těhu a doma, jinak to nevidim.
Ty jo semy, ty už 33.týden jo? to je síla jak to letí, no krásný. Už se určo nemůžeš malého dočkat viď?

Holky vy se máte, v práci na vás vzpomínám, jaké máte krásné starosti :wink: . No snad nám teď to Ketko v květnu konečně vyjde a budem úspěšní. Musím věřit, že jo. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
ardi tak asi přije´d k tý baště teda, my tam se stáńou dojedeme ju :slight_smile: odtamtad se půjde nejlíp...:slight_smile:

ahojky sluni .-) no letí to letí..už ecelé dva měsíce a bude davídek s náma .-) těšíme se strašně moc...čím víc se to blíží tím víc se těším .-)
škoda že nemůže taky no....tak určitě budeš brzo taky těhulka tak budeš chodit s náma :slight_smile:
tak držím pěsti aby vám to u tentokrát vyšlo .-)
10. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
no tak bohužel se srazu nezúčastním, časově mi to nevyjde, asi taky budu muset otěhotnět abych na vás měla víc času :grinning:
10. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
ali určitě se sejdeme i s tebou, až budeš mít volno tak se domluvíme .-)
klidně příští týden...nebo tak....:slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
no c o koukám do rozpisu takl příští týden mám do tří celej týden a 24.5. mám volný pondělí
10. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
tak ujá 24 nemůžu, dopoledne mám poradnu a po obědě jdu na oční..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
tak ještě 31.5 mám volno celý den
10. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
tak ten má volný..tak uvidíe co holky :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak 31.5 bych mohla mit event take volno!jen musim ano na krev a kdyby jste se chtely sejit někde v jbc byla bych třeba radši že bych si zašla jestě před posezenim s vama na kontrolu na štit žlazu!
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
no klidně můžeme v liberci....tak přeběžně s tím budu počítat..uvidme co drča ještě jestli bude mít taky volno....
10. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
31. jdem v jednu na kyčle, tak bych mohla až tak ve dvě, klidně v Lb
10. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
teeeda to se to pěkne domlouvá :wink:
10. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
tak super :slight_smile:
tak si to píšu do diáře .-)
10. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
sluni a co ty toho 31.5.? nešlo by to nějak?
10. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
mě by Lbc take nevadil
10. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak to se pak ještě domluvíme jestli lbc nebo jbc :slight_smile: to stačí až pak .-)
hlavně že jsme se domluvlili na dnu :slight_smile:
Sluni no bylo by fajn kdyby jsi mohla taky....:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
jee vy jste hodné že přijedete až sem :slight_smile: :wink:
10. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale No holky, toho 31.5. bych měla mít nějak krátce po KET, tak uvidím, jak to vše nakonec bude a jestli budu doma a ne v práci. Ale jinak bych se s vámi moc ráda sešla. Zatím takhle dopředu nevím, ale když mě nebude nic bolet po KET, jela bych taky, abych vás viděla. Jen teda nemám řidičák, takže bych musela asi busem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nebudu předbíhat situaci. Ale ráda bych viděla ty vaše mrňousky malinký :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky tak počasko nic moc :frowning2:
11. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ranko...
no počasá zatím akový neurčitý....ale skoro to vypadá že se začíná vyjasňovat, tak snad se to vybee úplně do poledne a začne i svítit sluníčko :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
sluni tak to by bylo paráda kdyby jsi mohla taky....a na cestě se určitě domluvíme, můžeme jet spolu, já bych jea autem.... :wink:
11. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
semy ahoj no snad ano ale nějak pěkně to nevypada :frowning2:
semy prosim napiš mi do ip tvuj tel diky
11. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
tak tu vysvitlo sluníčko.tak snad budeme mít hezky na procházku :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla. Nějak jsem moc nestíhala. Ale teď už jsem si snad vytvořila nějaký řád v tom všem a mám i víc času, takže tu za vámi budu chodit :grinning: Tak se omlouvám, že jsem na vás kašlala :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.