• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj scai tak vitej zpět :slight_smile: co mala jak si to uživate??
12. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj, tak jsem byla na inlinech a paráda.. teda až na to, že mi nedošlo, že když chci jet rychle z kopce, měla bych zaaretovat přední kolo, to jsem neudělala, najednou se celej kočár začal třást a jak jsem rychle zastavila, tak jsem spadla a narazila si kostrč, auuu, teď sotva sedim :stuck_out_tongue_closed_eyes: No aspoň jsem poučená pro příště a spíš radši kopce a vyšší rychlost vynechám.
Scai, nechceš se přidat na srazík 31.5. v Liberci?
12. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
A přišla nám pozvánka na vítání občánků 14.6. Ale Honza je zrovna v Londýně, tak tam budu volat, jestli už vědí, kdy bude další, že bysme šli později.
12. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
ahoj Dari, no bolavá kostrč je hnus, a bolí to dlouho tak at to co nejdřív přejde a at Honza pofouká večer :wink:
12. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
No je to hnus a k tomu modřina přes celou levou půlku.. nemůžu sedět ani na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak sedim na tý levý.
Tak Šimon byl dneska v pohodě, o proti včerejšku teda zlatej. I když včera jsem ho ještě v garáži dala do šátku a dvě hodiny chrněl, večerní procedury taky zvládl v klidu, jen jsme zas trochu bojovali u kojení a v půl 9 usnul. Dneska chrněl do 10, pak od 12 do 14 v kočáře, pak zas celý odpol. v šátku a teď jsem ho uložila a spí. Včera jsem odsávala a mam pocit, že problém byl, že to nějak neteklo. Ale tou odsávačkou se to nějak rozjelo a teče to až moc, dneska se pouštěl a trochu vztekal zas, ale proto, že to nestíhal pít a to je ta lepší varianta :slight_smile: Tak snad zas bude klid.
12. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
teda Dari, ty jsi sebevrah, ne?
mně se stávalo to samé na rovině kolem přehrady, že se to kolečko rozkmitalo, ale nenapadlo mě, čím to bylo, až jsem to jednou říkala manželovi a ten se mě ptal, jestli jsem ho měla zaaretované :wink:
hlavně, že to dobře dopadlo, tak už jen pomalu a v klidu :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Medvide dík za uvítání. Baruška je většinou hodá a je to fajn. První měsíc jí dost trápily prdíky, ale už je to lepší.
Jen ted už nespíme od třičtvrtě na dvě, rozsvítila ty své oči a furt čumákuje! Houpu jak blb v lehátku a ona furt kouká. Za chvíli jí teda asi už dám do postýlky, ale to bude řev :angry:
Většinou zabere takhle vnoci, když jí vezmu k nám do postele. To spí...dnes ale nepomohlo.
13. kvě 2010 ve 03:07  • Odpověz
Dari dík za pozvání, jen já bohužl tenhle datum nemůžu :unamused: škoda, jinak bych šla moc ráda. V neděli 30 jedeme na Moravu. Manžel má týdenní školení s horksou službou a já nechci být sama doma, tak jedu k rodičům
13. kvě 2010 ve 03:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
dari ty jsi číslo teda :grinning: to je boelstivý ta kostrč, to znám..tak a´t to brzo poleví aby jsi si mohla normálně sednout .-)
13. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
tak jsem se na víken objednala na trampošky a příští týden prubnu nový cvičení co tam mají ..zumbu :grinning: :wink:
13. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj al ico to je zumba?? :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj,
ali, tu zumbu všichni chválí, tak snad se ti to bude líbit. Možná to taky časem zkusim. Ale ty trampošky asi ještě příští týden nedám, ještě počkám.
Medi, tak Honza objel elektra v Lbc, byl v Chiccu a váhu nikde neměli. Ale našla jsem na MMB inzerát na použitou od paní z Liberce, tak bych si pro ní zítra zajela, když to půjde. Aspoň budu mít klid, i když teď večer jsem odsávala a šlo to v pohodě, tak to snad bylo jen chvilkový. Nebyli jste dneska i v Globusu? Honza říkal, že tě asi zahlídnul.
U nás byl šílenej večer, Šíma hrozně řval, uplně hystericky, já myslela, že má hlad, u prsa se vždycky uklidnil, pak zas řev, zkoušela jsem mu dát i odsátý, nechtěl. Tak už jsem fakt byla zoufalá, nevěděla co s ním. Pak mě napadlo zkusit ho dát do postýlky a během vteřiny spal a chrní pořád. Takže byl chudáček jen unavenej a chtěl, abych mu dala pokoj a já debil mu pořád cpala nějaký blbý prso :sweat_smile: To mě vůbec nenapadlo, no jo, člověk na to přichází postupně.. Jdu si taky lehnout, ráno musim na krev.
13. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
ardi:ahoj jj byli myslim že jsem ho take potkala asi šel z toho elektra ja se tam byla take ptát :slight_smile: nějak mě asi moc nepoznal ani nezdravil ja si take nebyla jista zda to byl on :frowning2: tak že se omlouvam že jsem nepozdravila
tak snad to bude v poho a tu vahu kup ale pak zase až to bude v poho ještě vice tak se na važeni vyprdni nebo budeš z toho magor jako sem ja :frowning2: ted jen važim a nedělam nic jineho :frowning2:ale zase alespon něco sni meho a pak nutráč tak jsem rada za tu moji trochu :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
Medi, on si taky nebyl jistý, tak proto nezdravil :slight_smile: Já budu vážit, jen když se mi to nebude zdát. V nemocnici jsem vážila jeden den a uklidnilo mě to a pak už jsem nevážila. Honza ten Nutráč taky koupil, jen ať je doma jako pojistka. Na kojeni.net psali, že když je problém, tak si ho klidně koupit, člověk je pak klidnější, že dítě nebude trpět hlady a jak se uklidní, tak se kojení spravý a nakonec ho ani nepoužije. No a Honza ho donesl a já odsála za chviličku 50 ml po kojení z toho "rozbitýho" prsa, tak na tom asi něco je :sweat_smile: A už jdu konečně chrnět nebo se ráno nevykopu.
13. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dari: už je stejně asi pozdě, ale zkoušela jsi Dětský ráj v Liberci, tam váhy většinou mají a dají se tam i půjčit
http://www.detskyraj.cz/oddeleni/121-vahy-kojenecke
http://www.detskyraj.cz/zbozi/9412-pujcovna---kojenecka-vaha-soehnle
Medi má pravdu, já váhu doma mám a važím teda jednou týdně, ale vidím na něm, že krásně přibírá. Na měsíci měl o kilo víc než porodní váhu. Ale když nepřibíral, tak to vážení bylo fakt na budku, zvážit před kojením, po kojení, zjistit kolik vypil, když vypil málo, tak mu ještě zkusit dát, on to totiž děsně flákal než se to pořádně naučil :wink:
14. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj,
Jani, díky, na dětský ráj jsem koukala. Ta paní z MMB psala, že už jí má prodanou. No ale do Liberce už dneska asi nepojedu, Šíma je zas nějakej šílenej a řve. Říkám si, že to snad bude ten další spurt, protože to je dost podobný tomu, co bylo před 3 týdny a v 6.týdnu má být, tak by to odpovídalo. Včera a dneska jsem odsávala a zdá se, že se to srovnalo a už to zas teče normálně, dneska i kojení docela v klidu, jen teda potom řve. Ale v kočárku spal a teď spí už hodinu a půl v šátku. Tak počkám do pondělí a když se to nesrovná a nebude se mi to zdát, tak pro tu váhu sjedu, ale zdá se mi, že dneska toho vypil dost a podle počůranejch plen by málo mlíka určitě mít neměl.
Teda ale je to šílený, když uplně hystericky řve a já nevim, co s ním, snad se to brzo uklidní. Je mi ho líto, tak pak řvu taky a to nejspíš on vycítí, že jsem v hajzlu a řve o to víc.. ale ono to prostě nejde bejt v pohodě, i když se snažim.
Tak už se asi probírá, tak ho nakrmim a půjdem zas ven, abych se tu nezbláznila :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
jj, to znám, ale pořád Ti řve jen jeden :grinning: já jsem dnes byla v koupelně a přebalovala Davida, který už začínal řvát hlady, do toho se probudil Filip se šíleným lítostivým řevem, doběhl do koupelny a natahoval ruce, že ho mám vzít, ale nemohla jsem, tak řval čím dál tím víc, nakonec jsem ho přesvědčila, ať jde se mnou za ruku do pokojíčku, že ještě asi není vyspalej, tak mi to prošlo, ale musela jsem tam sedět u jeho postele, aby na mě viděl a do toho jsem kojila Davida, fakt mazec :wink:
jak látkujete? u nás celkem na pohodu, ale jak on je šťastnej, když mu to plenu sundám a může kopat nohama, používáš už ty HD pastelky? nemá Šíma moc veliký balík mezi nohama?
14. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Dari: kdybys chtěla tak Ti můžu váhu třeba na týden půjčit..já ho budu vážit zítra a potom ho budu zase vážit až příští sobotu, tak jestli chceš pro klid duše, není problém
14. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Jé Jani, to jsi hodná, dík za nabídku. Já ještě uvidim, jak se mi to bude zdát a kdyby se mi to nezdálo, tak bych jí asi využila :slight_smile: Ale dneska se mi zdálo, že pil hezky a dost, tak snad to bude ok. A dneska na večer už byl zase docela v pohodě, sice ho bolelo bříško, tak si zařval, ale taky koukal na hračky, usmíval se, výskal, já měla takovou radost :slight_smile: Několik dní nic takovýho nedělal, buď spal, jedl nebo řval :frowning2:
No látkujeme zatím pozvolna, ještě mi nepřišel balík z brány, takže těch plen mam pár. Ty pastelky se mi zdají ok, zas tak veliký nejsou, mam ještě IV biofroté vel. S a to mi teda přijde větší. Pastelky ještě určitě dokoupím, jsou fajn. Zatím jsou mi nejsympatičtější tots organic. A jsem zvědavá na Anavy, přijdou v pondělí, všude je hrozně vychvalujou.
14. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Dari: tak dej když tak vědět :wink:
my látkujeme přes den, ale na noc má jednorázovky, já jsem nejspokojenější s IV biofroté, ale mám velikost Newborn a ty jsou skoro jako jednorázovky a PUL IV jsou také super, ještě jsem si koupila Bummis Brite, ale přijdou mi děsně igelitové, to se s těmi IV nedá srovnat, tak já zkusím i ty pastelky, když píšeš, že moc velké nejsou :wink:
14. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Já taky začínám pomalu látkovat...
jen teda nedávno mě naštvalo, že se mi asi zničily Bitti d´lish snap in one . Prala jsem na 60 a po vyprání šustily a jakoby tam bylo něco zadrhlé...viděla jsem nějaké diskuze a fotky, komu se to už stalo a asi teda je to zničená plena! Naštestí se to stalo u té, co jsem koupila na bráně, pak mám ještě další 3 koupené už po někom....Takže to zkusím dát, je to S velikost, stejně z toho brzo vyroste a pak to asi budu reklamovat.
jen nevím jeslti tam můžu napsat že jsem prala na 60...ale to je normální teplota na to,ne? Tam jsou jen dvě tečky a jak mám vědět co to znamená...
Na kolik perete pleny a máte někdo tyhlety?
16. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj,
Jani, tak od včera už je to zase pěknej žrout, tak asi váhu nebudem potřebovat. Ve středu jdem do poradny, tak uvidím, kolik přibral. No ale včera jsme ho měřili a má už nějakých 61 cm, tak to asi byl spurt, protože to probíhalo podobně jako v tom 3.týdnu a po týdnu je klid, už mam zase zlatíčko, brečí jen kvůli bříšku, toho zas víc zlobí.
Scai, to bych určitě reklamovala, já je peru na 60, na všech to je psané, určitě to je normální teplota. A chtěla jsem se tě zeptat, jestli bys nechtěla zítra nebo v úterý odpoledne vyrazit někam v Lbc na procházku? Mam tam nějaké vyřizování, tak když už tam budu, tak se půjdem někam projít.
Já jdu rychle vařit, dokud je spokojenej v šátku
16. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky :wink: přeju pěkný víkend
16. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Ardi no kdyby bylo zítra nějak solidně, nepšelo, tak bych šla! A v kolik a kde tady budeš?
16. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Scai, já to ještě musim naplánovat, dopoledne jdu na endokrinologii, tak pak bych jela domu a chtěla bych ho nechat chvilku spát přes oběd, aby si zvykal. Takže v Lbc bych byla tak ve tři a za půl hodiny mam vyřízeno, jedu k Aréně a do centra, ale můžu pak přijet kamkoliv..
16. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak holky, fotky nahrány, takže tady je protříděná verze Islandu

http://picasaweb.google.com/matej.plasil/Island2010#
16. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj, tak dneska byl Šíma uplně super, kdyby byly všechny dny jako dnešní, to by byl sen :slight_smile: Spali jsme do půl 10, pak byl chvilku v šátku, po obědě usnul skoro na 3 hodiny, pak asi půl hodiny koukal, smál se, šli jsme ven a chrněl, pak zase večer koukal, chechtal se, sledoval hračky, psy a teď už spinká :slight_smile: No ale nebudu se radovat, včera taky usnul brzo a za hodinu byl vzhůru a usnul o půlnoci..
Ali, na fotky se těším, ale nechám to na zítra, jdu si užít snad klidný večer :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj ali teda fotky nádherné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ty místa a zvířátka být tak blízko nich musela být nádhera :slight_smile: závidim ti!!muselo to tam být super
17. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, medi děkuju a opravdu to bylo úžasný :wink:
17. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
ali věřim :slight_smile: hned bych se tam jela podívat ale vy jste tam byli u nějakých známých ne??co tam žijí tak to tam znají ne?
17. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.