• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
medi...byli jsme v akureyri pár dní ubytovaný u kamarádky co tam studuje, ale objeli jsme celej island a od ní jsme jezdili na výlety na severu :wink:
17. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Ali fotky paráda....:slight_smile: je vidět že jste si to užívali co to šlo :slight_smile:))
Ardi to je aráda že je šíma takový hodný..to by byla paráda kdyby mu to vydrželo :slight_smile:
jinak my máme naštukovanou půlku pokojíčku..tak bude manžel pokračovat dnes a zítra po práci a do konce týdne by mohlo být vymalováno..tak pak už jen položit podlahu a hurá můžeme stavět nábytek .-)))) já se tak těším :slight_smile: že si tam už budu moct věci začít srovnávat a tak :slight_smile: a že se poslední bordel místnost dá dokupy...
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Alienko super fotky! Fakt krásný! Island je taky můj sen a vidím, že se fakt mám na co těšit! Jen teda teď s malou máme smolíka, ale snad někdy v budoucnu.... :wink:
Na jak dlouho jste tam byli?
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj scai...na tři týdny jsme jeli, z toho ale 5dní cesta takže 16dní na islandu
17. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
No tak tak dlouho asi co,chce? To už vidím, že bude problém v práci :unamused: NO klasika....
Ale Island je fakt nádherný. A vy jste tam jeli trajektem? neletěli jste?
17. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
jeli jsme trajektem kdybychom měli letět tak jsme se tam ani nedostali páč se nelítalo kvůli sopce a hlavně jsme s sebou měli vlastní auto, na islandu je půjčování děsně drahý, no a jestli tam pojedeme znova tak zase trajektem a mín jak deset dní nemá moc smysl na ten island, pokud ho teda chce člověk objet celej
17. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
A kolik stál ten trajekt?
To je dobrý nápad, mít vlastní auto. Vlastně kolik tam stojí půjčovné auta?
17. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
My jsme byli takhle v Norsku, taky trajektem a byla to pohoda!
Mylsím, že jedno auto stálo 6 tisíc, obousměrná jízdenka
17. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
no my jsme byli v kajutě pro 4 osoby a auto a platili jsme 10000kč osoba

a půjčení auta tam vychaází tak na 20-30tis na týden
17. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak to půjčovné je drsné...to je fakt lepší tam jet svým autem!
17. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
no ono totiž na islandu ti půjčí jedině čtyřkolku a hlavně je tam drahé pojištění kdyby se něco stalo, a to že se něco stane se nedá vyloučit páč ty cestz tam občas nejsou moc ok, zvlášt ve vnitrozemí
17. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj holky,
nestíhám, nesvačím, já to prostě nestačím :grinning:
máme se fajn, když se zrovna sejde den bez prdíků a záchvatů období vzdoru, tak jen jedna fotečka
17. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj holky tak mi jsme dnes byli na plavču v té vaničce malemu se to moc libilo a bylo to super, jen doufam že nebude mit nějake exemy z toho !!!
ale snad ne je tam pitná voda a mění se pro každe mimi :slight_smile: bylo to srandovní příště budu s nim manipulovat už i ja dnes jen ta pani s nim plavala
jani:malej je šikula a hezky pase jak zvádáš??je to asi zahul dva raubíře že? chtěla jsem se zeptat jak Filípek snášel plavání pak v tom velkom bazeně??
18. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Medi: Filip začal chodit plavat asi až na 9 měsících a hrozně moc se mu to líbilo, na vaničky jsme nikdy nechodili
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma od dr., Šíma váží 5200 g :sweat_smile: Za 3 týdny skoro o kilo víc.. Jinak je v pořádku, kdyby měl zácpu nebo nějaký větší problém, tak by prý nepil a zvracel, prý ho jen bolí bříško. No a už 3tí noc moc nespí, hrozně řve,má trochu kýlu. Snad se to brzo zlepší,protože jinak brzo ohluchnu :frowning2:
19. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj Dari...kýlu? a kdepa k tomu přišel chudínek malej :frowning2: no a snad se to zlepší at se taky vyspíš
19. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj ardi..tedato malej važi pomalu to co ten naš :frowning2: mi jak jsme zhubli tak to ted dohanime :frowning2: víš jestli ho neboli bříško z toho co jiš ty!!řikala jsi že se v jidle nehlidaš a myslim si že je to chyba ale to je muj nazor!a nezlob se za něj ale hlidat by ses měla
a s tou kýlou mě to mrzí ale je to tim že buli tak si ji vyřve! a neboj chce to aby moc nebrečel! jinak se da i zalepit kdyby vystoupila hodně!
19. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Ali, prý je to normální, má to jen malinko.. jak píše Stáňa, ou řveje to z toho, jak poslední dobou řve. Možná to je spurt teď, protože po jídle je v klidu, jen se hlásí častěji, ten minulý týden řval i po jídle..
Medi, od minulého týdne se hlídám dost, předtím to bylo ok a teď je to hrůza, tak myslim, že o jídle to není..
19. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
ardi a o čem mysliš že to je?že by to byl ten sprut??nebo stačí mu to mlíčko??slyšela jsem že muže být i malo vyživne
19. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Medi, já vůbec netuším. Ale když řve tak hystericky, to nebude kvůli bříško, to se kroutí a brečí míň, ten řev nevim kvůli čemu je. A např. po tom květáku byl uplně v pohodě. Já se i předtím hlídala, ale ne nějak moc, vynechávala jsem takový ty jídla, co jsou vyloženě nadýmavý, ale třeba pečivo ne. A mlíko mu asi stačí, to by tak hodně nepřibíral.
19. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
A o málo výživném mlíku píšou všude na kojeni.net, že to je nesmysl.
19. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak nevim no tak to bude asi ten sprut :frowning2: uvidiš určo se to upraví
19. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
No kéž by byl a byl by zas za pár dní klid. Ale co by zas byl ten minulý týden, to byl taky vzteklej. Ale zase ten minulý týden neměl tak často hlad, teď jo. Uvidíme, budu doufat, že to přejde brzo. Ale ono je to u těch mrňousů asi normální, co tak čtu, to u nás je to ještě dobrý. Aspoň že v šátkz je klid, teď už tam je pár hodin v pohodě, jen jsem ho vyndala na kojení, pak si trochu zařval a v šátku zas dobrý.
19. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Uvidiš snad to bude ok neboj :slight_smile: malej mi ted spi venku je tam sice kosa ale alespo je na čerstvem vzduchu,odpol jedem do Lbc na nakup tak se těšim
19. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj, tak máme za sebou díky bohu pohodovou noc a od rána je v pohodě, teď spí, tak snad zas bude klid. Včera jsem zjistila, že ze dne na den vyrostl o víc než cenťák, tak to fakt asi byl spurtík. Už jsem na něj dneska nedostala jedny dupačky 62 :sweat_smile:
Kde se nám toulá semy?
20. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
kuk já jsem tu .-) ahojky .-)

to je dobře že máte zase pohodičku....to ale pěkně poskočil že najednou o cen´ták vyrostl .-)
20. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Semy, jak se daří? Ty jo, už 34tt, zachvíli tu bude Davídek :slight_smile: Šimon je dneska fakt hodnej, jen teda po obědě jsem ho chtěla dát spát a nějak se mu nechtělo, ležel v postýlce a tlemil se na mě :grinning: Ale jak jsem ho tam nechala a odešla, tak se začal vztekat, spal pak tak 20 minut a pak šel opět do šátku, abych si aspoň oběd uvařila. A teď ho budu budit, musíme využít počasí a vyrazíme s hafanama ven.
Jo a sousedům v noci shořel barák :frowning2: Nad náma taková roubenka, chytlo to od televize a je na odpis, chudáci :frowning2:
20. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Dari...to je super že je 3imon už hodnej a nepláče :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
dari no daří se jako měsíc a půl před porodem :grinning: někdy je to už fakt náročný..psolední týden mě dost bolí spodek, jak na něj tlačí prcek a od hormonů jak jsem se dočetla....no spaní taky nic moc, protože mě tahá břicho...no však si to určitě ještě pamatuješ :grinning:
ale jinak to jde no....pomalu chystám výbavičku, už mám většinu vypráno a vyžehleno....
v pondělí Tomáš doštukoval pokojíček a do neděle ho vymaluje..pak už jen položit podlahu a můžeme stavět nábytek..hurá .-)
se tak těším e až se dodělá, že už tu nebude žádný bordel.....:slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
dari tak to je fajn ž je šima už vpoho teda sousedum shořel barak jo??to muselo byt veselo ne??hasiči tam byli??
semy už aby byl malej venku že??
20. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.