• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to je mazec s tím barákem...to jsou fakt chudáci.....

medi o jo.strašně se těším....:slight_smile:)))
21. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
to je mazec s tím barákem...to jsou fakt chudáci.....

medi to jo.strašně se těším....:slight_smile:)))
21. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
to je teda "krásné jarní" počasí :angry:
21. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj semy....počasí je tady fakt parádní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj Ali...:slight_smile: no si určitě říkáš že jsi radši nezůstala a Islandu viď :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
přesně....to kontinentální počasí je humus :grinning:
21. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
21. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
no mě to moc legrační nepřijde :wink:
21. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
a jinak zumba byla prima, taková menší diskotéka a brišní tance :wink: a sranda
21. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
no mě přišlo srandovní ak jsi to napsala :grinning:
tak to je dobře že se ti to líbilo :slight_smile: zní to zajímavě .-)
21. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
:grinning: chápu
no a líbilo moc :sunglasses:
21. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Ali, tak zumba dobrá jo? V Jablonci je taky, chceme to s kamarádkou vyzkoušet. Ale dr. mi řekla, že mam se sportováním počkat aspoň 3-4 měsíce po porodu, s trampoškama klidně i dýl. Tak jsem zatím objednala knihu do formy po porodu a budu cvičit doma a chodit na Smržovce na powerjogu, když mi někdo bude jezdit s kočárem.
My včera odpoledne byli na procházce na mariánskohoskejch boudách, konečně bylo hezky, tak jsme se pořádně prošli, hafani utahaný a dítě mi usnulo hned v 8, vytuhnul mi na rameni místo, aby si odříhnul :grinning: A teď chrní, na ruce mi usínal a vždycky, když jsem ho dala do postýlky, tak řev. No ale přišla mi dneska knížka Spi děťátko, jen jsem to tak prolítla a přečetla si, jak tatínek hodil na řvoucí dítě deku a byl klid. Tak jsem na Šímu hodila deku a okamžitě spal :grinning: Teda samozřejmě jí měl jen přes oči, aby mohl dýchat a jak usnul, tak jsem jí dala pryč.
A odpoledne jedem do Liberce, už mu fakt musím nakoupit nějaké oblečení, všechno je mu malý. V Nise jsem nic nesehnala.
21. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj ardi ...v jbc je take zumba??Tam kde je jumping jo??to ani nevim..a proč ti dr řekla že maš s trampoškama počkat??a ktera na gyndě??
21. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
ardi o tý přehozený dece už jsem taky slyšela :grinning: tak je vidět že to fakt funguje :slight_smile:
tak dobře nakupte :slight_smile: já jak jsem tuhle zas žehlila výbavičku tak jsem říkala že snad čekáme dvojčata kolik toho je :D
ale je fakt že od švagrové mám ve všech možných velikostech....:slight_smile:

no on je ten jumping docela záhul na tělo..tak se ani nedivým že to dr říká.....:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj,
medi, zumba je někde v centru tance, nevím kde to je, ale taky někdy v centru myslím. No ono by se nějak intenzivně cvičit tak brzo po porodu asi nemělo, třeba už proto, že je povolený pánevní dno a mohla bych se na těch trampoškách počůrat :slight_smile: Ale jí od porodu posiluju, tak snad to bude ok. Ale prostě řekla, že radši začít něčím klidnějším. Jj, na gyndě.
No dnešní výprava do Liberce se fakt "povedla". Přijela jsem do Lbc a zjistila, že jsem doma nechala peněženku, tak jsem jela zpátky a zas do Lb. Ale nic pořádnýho jsem nesehnala, tak jsem koupila jen dvě bodýčka a jedny dupačky. Takže zas budu objednávat na netu.
21. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ardi s tou dekou to je zajímavé...já jsem dnes koupila takového toho ňuchňáčka, tak to jí taky můžu zkusit dát přes očička.
Teď jsem jí uspala až na potřetí...
Dneska jsem byla v hypernově a teda musím říct, že se fakt na malou nedá nic koupit!
Všude mají bodýčka s krátkým rukávem, s dlouhým skoro nevedou. Což nechápu! Vždyť tak malým dětem se dávají s dlouhým i v létě!
No pak jsem chtěla nějäké kalhoty, ale aby to mělo i nožičku dole...taky nic...jen po kotníky! Což mi taky příjde pro tak malé mimi na prd...ponožka jí sjede a punčocháčky pod to dávat nechci, to by se doma upekla :frowning2:
Takže kde nakupujete hadříky?
21. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ardi já bych se počůrala určitě :grinning: To ses teda projela :grinning:
21. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj scai :slight_smile: No Šíma má auto rád, tak jsem mu dopřála :slight_smile: Já dneska uspávala snad na 10krát, přijeli jsme až v půl 8 a hned jsem ho vykoupala, nakrmila a chtěla uložit, ale on chrnět celej den, tak usnul až po 22, ale občas se zbudí, vyprdí a zas usne :slight_smile:
Já byla v Nise minulý týden a nekoupila jsem nic, sháněla jsem taky bodýčka s dlouhým rukávem a nic. Mam v 62 z C&A a jsou super, tak jsem chtěla další a větší, ale jsou kupovaný někdy v zimě, teď tam mají jen bez rukávů a dl.rukávem fakt nikde nic. Dneska jsem koupila jedno v Globusu a jedno v Tescu, ale fakt nebylo na výběr, vzala jsem to jediné co v té velikosti s dl.rukávěm bylo. V Tescu jsem chtěla tu sadu, jak je tam třeba 5 těch bodýček, ale v 68 nebylo nic. Já mam něco z kojenecke-obleceni.eu, dupačky jsou fajn, ale bodýčka nic moc, jsou takový hodně úzký a maj hrozně malou díru na hlavu. Mně nejvíc ze všech vyhovují ty z C&A, škoda, že je nemají.
21. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ardi, tak vidím, že stejný problém....nechápu! takže do podzimu asi nekoupíme bodýčka s dlouhým rukávem,co? děs...
Já teď teprve nakupuji 62 ku :grinning:
21. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz
ahoj holky .-)
Ardi to jsi měla teda cestování :D a nakonec z nákupu skoro nic viď.....
Já mám spoustu zásob od švagrové ve všech možných velikostech..tak uvidíme jak nám to bude stačit.....
včera jsme byli na Muzejní noci tady v jablonci..bylo to fajn, hezký výstava.....akorát jsem pak byla kaput, šli jsme i do ěmsta pěšky a když jsme vylezli z muzea tak mě neskutečně chytli záda že jsem se tam málem složila...ale když jsem si pak sedla tak už to bylo dobrý.....
manžel dneska maluje pokojíček :dizzy_face: a zítra bude pokládat podlahu...se tak těšíme jak to bude krásný :slight_smile:))
22. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj semy, přeju pěknej víkend :wink:
22. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj, jaký byl víkend? U nás paráda. Šimonek je pořád zlatíčko, snad ještě větší než byl předtím. Co se naučil smát, tak se směje skoro pořád :slight_smile: Měla jsem tu na víkend kamarádku, tak to bylo fajn, byli jsme na jarmarku, včera večer byla grilovačka a Š. byl zlatej, usnul v 8 a spal do 1né, tak já jsem v pohodě mohla být venku. A dneska usnul už v půl 8mé. Tak já se jdu vrhnout na nádobí ze včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj ardi, no tak to je paráda že je šimonek takovej brouček, no já mám pracovní víkend takže sem si toho moc neužila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky,
neviem či si ešte na mňa spomeniete, dlho som tu nebola ani vás nepozdravila......u nás už je veselo, kým vy si užívate krásne malinkaté miminká, my už začíname loziť a vyvádzať :confounded: A to ani nehovorím ešte o tehulkách, normálne vám už to bruško závidím -) Ak vám to nevadí, občas sem nakuknem a pozriem ako sa máte :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ardi tak vidím, že Šimonmek se rapidně zlepšil. Tak to jste fakt asi měli nějaký spurt!
24. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky .-)
tak jsem po kontrole a vše v pořádku, čípek se zkracuje, hlavička naléhá a neotvírám se.....všecko přesně tak jak má být :dizzy_face:

my jsme měli iopět pracovní víkend...dělali jsme pokojíček..jsme si pěkně mákli..ale je nádherný....akorát nám nevšla barva, měli špatně napsanou vydatnost, tak ještě dnes musíme dokoupit a domalovat asi 2m :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je i podlaha položená a vpadá fakr krásně..tak až domalujeme a nalepíme borduru tak to nafotím -)
24. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
semy....tak to je dobře že je vše tak jak má být :wink:
24. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj, dneska potřebuju zajet do Jbc do Intersparu, tak se pak půjdu asi projít kolem přehrady.. Já jen kdyby se náhodou chtěl někdo přidat. Cca kolem čtvrté..
25. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: jádnes nemůžu, manžel přijde už předčtvrtou tak budeme pokračovat na pokojíčku a pak navečer jdeme na večeři s jedním kamarádem....:slight_smile:

jinak jak to vidíte s tím pondělkem?.....doufám že to pořád platí :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky
ardi ja dnes take nemužu...
jinak pondělí stále beru ale čas bych potřebovala nějak vědit!!!mame jit v pondělí na plavčo tak by se mi hodilo spiše dopoledne!!!
25. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
To plavčo sice neni na sto pro ale kdyby bylo tak bych o něj nerada přišla !!!
25. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.