• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi a medi jsem se chtěla zepat, od kdy jste chodili na prohlídky do nemocnice před porodem?
27. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
semy jee tak to jsi mě dostala :frowning2: jsem trotl nějak si to nepamatuju ale asi 2 měsíce před porodom myslim
27. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Semy, já chodila až do termínu ke své dr., ona dělá monitory až do konce. Až po termínu mě poslala do porodky. Záleží na tvém dr., to je různý.
27. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
Semy já to měla stejně jako Ardi, do termínu jsem chodila ke svýmu dokotrovi a pak říkal, že budu muset do porodnice. Nakonec jsem ale rodila ten den, co jsem od něho přišla z poslední kontroly :grinning: Tak jsem byla ráda. Já bych totiž měla problém se do Jablonce dostat. Sama bych autem nejela, manžel z práce nemohl, tchán taky nemohl, hlídal babičku...takže by to bylo blbý :frowning2:
28. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
dík holky a info....
přemýšlím jestli je normálí, když mě dr řekla že začnu do nemocice chodit až od 38tt..oje dr á jen obyč. utz, monior nemá.....tak snad se nic nezanedbá teda no....
28. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
SEmy, tak snad to nevadí, mě dělal mudr monitor od 36 týdne :wink:
28. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
no právě, že každý koho znám říká že chodí na monitor od 36tt
no jdu zase ve čtvrtek ke svojí dr, tak se jí zeptám znovu a proč ona posílá až ve 38tt
28. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
jee semy ja te nepochopila tys myslela na kontroly aha tak na monitor jsem chodila asi od 36 tt myslim :slight_smile: ten čas tak letí že š´člověk zapomina :frowning2: ale je to škoda :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
jinak semy teda nevim no ale na monitor by jsi chodit měla !!a jako 2 týdny před porodem je myslim si dost malo :frowning2: to mužeš už třeba rodit!ja myslim že je lepší od toho 36 tt klidně bych si to v nemocnici vyběhala
28. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
no medi jsi mě jen potvrdila co si mysím...
tak se ve čtvrtek znovu zeptám doktorky mojí a kdyžtak si sama zavbolám do nemocnice a domluvím si to....
28. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
no ja si myslim že to bude lepší!!hele je to jistější ale myslim že od toho36 tt jsem chodila!a co nezabije tě tam 20 min jen sedět!a pro klid že je malej ok to stoji a kdyby i řekla že to je zbytečné tak si zavolej do nem od kdy se na monitory chodi a popř si to tam domluv sama
28. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
no tak si právě myslm že je to lepší, a toho času mě líto určitě nebude.pro tu jistotu že je prcek v pořádku....
a kde to tam vlastně dělají? normálně nahoře v porodnici asi že jo?
28. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
jj ve 3 patře jak je porodka tak hned za dveřmi je monitor a vyšetřovna!Asi by si tě už vzali do péče oni si myslim když tam budeš chodit na monitor pže někdo ten monitor musi z dr vidět a zhodnotit jestli je ok!!!a asi by tě i vyšetřili apod
28. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
jinak ono na ty monitory neni slast chodit,,,,nevim jak to měly holky ale mě třeba malej spal a tak srdíčko tlouklo malo tak sem musela štouchat do břicha aby se probral!někdy to byli nervy že se nehýbe tak jsem měla strach!
28. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
o já bych byla radši kdyby si mě už pak převzali se vším všudy no.....
no to věřím...to probouzení mimi je těžký..si pamatuju ze 4D utz :grinning:
28. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
tak si tam zavolej už dnes abys byla v klidku přez víkend ne??a budeš vědit hned jak to je!!
jo jinak v pondělí na to plavčo nejdem
28. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
asi to nechám do toho čtvtka k dr....ono v tom 36tt budu podle utz příští neděli....a podle dr vo mě píše do průkazky dokonce až za 14 dní..takže to zatím nehoří...ale práv jsem si tomradši zjišťovala dopředu.....
tak fajn, už se těším na srazík..jsem i psala i se sluníčkem, tak říkala že dá ještě vědět, že je sice doma ale má ještě nějaký sraz s někým, tak že dá vědě jestli přijde taky :slight_smile:

a co malý? všecko v pohodě?
28. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
tak ju tak to ale nenechej jen tak přeci se nenecháš odbýt :slight_smile:
jee tak to by bylo super kdyby slunicko take dorazila :slight_smile:
malý musim zatukat je ok :slight_smile: je to pomalu raubíř lotroviny mu koukají z očí :slight_smile: jen nas čeka druheho června zase očkování tak už ted mam strach aby zase neměl teploty apod :frowning2: ale co se dá dělat no músí to být :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
no to právě nenechám, proto jsem hned začala zjišťovat, jak to kdo má....:slight_smile: nevím proč ta moje dokorka musí dělat všecko jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no taky ych jí ráda viděla no.....tak uvidíme jestli dorazí :slight_smile:
tak to je fajn že je malý v pohodě...o to víš, roste a je t kluk, tak musí trošku raubířiny ukázat :grinning:
eboj, určitě to zvládne :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
no jo ale je zlatej :slight_smile: snad to bude tak i nadále :slight_smile: ted spinká ale pujde za chvilu baštit a pak pujdem ven je tam jakš takš počásko tak vyrazíme na prochajdu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
to věřím :slight_smile:
no je to takový něco mezi viď to počasí....
já se taky půjdu odpoledne projít, půjdu odvolit, pak s koudíčkovou močí na veterinu na kontrolu a zpátky to vezmu přes albert koupit jablka, protože jsem dostala strašnou chuť na štrůdl .-) tak se aspoň nadýchám rošku vzduchu....manžel je dneska na veletrhu v Drážďanech, tak přijede až v noci..a přes víkend budeme pokračovat v malování v obýváku.....kdyby jsi viděla jak to u vypadá...v obýváku všecho vyklizené a nábytek na středu..včer už zadělal díry a připravil a zítra hned ráno začně malovat.....ale těšíme se..je to tu poslední nevymalovaná místnost....jako od nás...byla ještě od starých majitelů....tak už se to tu pmaličku blíží k tomužetu bude všecko ové, čisté a naše :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
jinak mě malý nespí :grinning: vrtí tam sebou a mele se z jedný strany na druhou....takový vlny :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
no koukala jsem na pokojíček moooc pěkny :slight_smile: a věřim že se těšiš aby už to bylo hotove :slight_smile: ale neboj bude to raz dva
no snad nezačne pršet jako včera :frowning2:
bud ráda že se malý vrtí a houpe se tam alespon víš že je vše v pořádku!
28. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
se oba s manželem těšíme že po roce rekonstrukcí to konečně bude vše hotové .-)
no jsem ráda že se vrtí..přesně jak říkáš, vím že je v pořádku .-)
ono to počasí je jak aprílový....staršný fakt někdy...a to včera říkali že možná je takový hnusný kvůli tý sopce a že by to mohlo ovlivnit počasí v létě, že by nebylo tak slunečné a teplé......takže nic moc....kdo ví jestli se vůbec ohřejem v létě....
28. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
no jo stojí to počasí za prd :frowning2:
no se nedivim že se těšite ale už to skorem bude :slight_smile: a pak bude pohodička a klidek a budete si užívat jen maleho :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
jojo přesně tak..stejně když to vezmu tak nám to vyšlo úplně akorát :slight_smile: že se akorát dodělá celý byt a pak už si budeme jen užívat .-)
sice tu budou různý dodělávky...ale to jsou takový drobnosti...nebo věci na který nejsu prašulky......třeba v kuchyni chybí rampa....a tak :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
no jo ale neni to rozbombardovaný celý byt že??ty dodělávky budou vždy a vždy se najde co vylapšit nebo změnit ale na to jak budou penízky jak pišeš a take postupně :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
no přesně..hlavně že jsme se zbavili už toho stavebního bodelu...ještě v sobotu dopoledne v pokojíčku byl stavební bordel, a samozřejě se nedalo zabránit aby se to dostalo všude do byu, i když pořád uklízím...takže je to už fakt pohoda že to už je pryč....:slight_smile:
a za měsíc oslavíme roční výročí našeho bytečku .-))
28. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj. Tak už se těším na pondělí. Ali, dej vědět, jestli dorazíš tou tramvají a pojedeš se mnou.
Dneska jsem byla zas na bruslích. Medi, kdyby si někdy chtěla vyrazit, dej vědět, já byla tenhle týden 2krát a budu chodit asi docela často dopoledne, to tam nikdo není. Asi v úterý půjdu, když nebude pršet.
Semy, na monitory jsem taky chodila od 36tt.
A dneska poprvé bylo v noci jen jedno kojení, Šíma chrněl 7 hodin v kuse, nemohla jsem tomu uvěřit :slight_smile: Ale moc jsem se nevyspala, pořád jsem se budila a koukala na hodinky a divila se. A usnul už v 8 sám v postýlce. Dneska ještě nespí, přišli jsme později domů kvůli volbám, ale je v postýlce a je klid, tak snad zas usne. Funguje nám nejlíp ta deka na hlavu, lepší než nějaký chování, to usne, ale v postýlce se vzbudí, lepší je ho dát ještě s otevřenýma očima do postýlky a pohoda.
28. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Holky, já se na týden loučím. Abyste si nemyslely, že tu zase nechodím :grinning:
Jedu k rodičům na Moravu, protože manžel jede taky na týden pryč (má školení s horskou službou, budou ho teď už konečně příjmat). Tak jsem nechtěla být sama doma.
jen bohužel rodiče nemají doma internet, jen v práci...ale tam asi moc dlouho bych sedět nemohla...takže se mějte!
Semy ty buď ještě celá :grinning:
Dari až pak bude hezky (jeslti bude) tak bysme se mohly na nějaký srazík domluvit,ne? nebo bych se přidala i k vám všem, pokud nějaký bude :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.