• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak pořád nic nevíme?
Jinak kyčle ok a byl tam jediný miminko, který nebrečelo :slight_smile: Naopak, když mu dr. dělal ten utz, tak se smál :grinning: A dneska přišla hrazdička, vydržel do ní bušit třičtvrtě hodiny a hrozně ho to bavilo :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
TEda tak ali nas pěkně napína :frowning2: doufam že je vše v pořádku!!!
31. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj, tak jsem tu nešel nám net a já pak usnula
takže mám narostlou sliznici je tam prý nějaký náznak ale je brzo na to aby něco viděla, takže ve čtvrtek mám přijet znova a prej už by to tam mělo bejt :wink:
31. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Teda ali vidíš jsem ti to říkala že vše bude v poho tak tichounka gratulace a držíme ja a Honzik pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
no uvidíme ve čtvrtek, ale bude to dobrý, prostě musí a basta
31. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
ali tak to zní hoodně nadějně.....tak moc moc moc držím pěsti a věřím že je mimísek tam :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Ali: paráda, také ji tam vidím, určitě to vyjde, držíme všechno, co máme :wink:
já vás holky děsně zanedbávám a fakt nestíhám, dnes jsme byli na šestinedělní kontrole a máme už 5,54kg a dozvěděla jsem se,že spíš vypadáme na tříměsíční miminko :wink:
31. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
dobré ránko cácorky :slight_smile:
kuk do alba
1. čer 2010 v 07:13  • Odpověz
autor
Ahoj ali, no téééééda to je už ale dálnice, supééér, tak to už je víc než jasný :slight_smile: , huráááá,moc ještě potichounku gratuluji, ale určo už není o čem doufat.
1. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
ahoj sluni....pěkná viď? povedla se mi :sunglasses: :grinning:
1. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
ali tak to je sto pro jasne!!!!!!!!!! :slight_smile: hele ja myslim nšla // take kolem 1.6. :slight_smile:
jinak dari vše nej šimovi a jani tojim klukum a os´tatnim prckum vše nej k svátku :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
ali krásná, daLa sis na ní hezky záležet :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
taky mi trvalo než sem našla správnej odstín fixy :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
:slight_smile: no to teda ale snaha se cení :slight_smile: držim nadále pěsti nam se asi klube zoubek jen řveme i ted před poledním spanim :frowning2: a včer je to take na prd
1. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
no a že těch zoubků ještě bude co?
1. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ali, nádherná čára :slight_smile: Mam z tebe velkou radost :slight_smile: My se chystáme do Harrachova za prababičkou, snad nebude pršet.
Medi, to si užíváte.. na zuby se taky "těšim", s tím jeho ječákem to bude zážitek pro půl Smržovky :grinning:
1. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
no jo snad se brzy vyklube :slight_smile: je mi ho lito
1. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj Dari :slight_smile: no já se taky majinko raduju a hlavně mám dobrej pocit takže to bude ok :wink:
1. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ali, ten dobrej pocit je dobrý znamení, já ho poprvé neměla a nevyšlo to a podruhé jo a máme Šímu :slight_smile: Sluni má taky dobrej pocit, takže to určitě taky vyjde a v únoru budeme komplet :slight_smile: A chtělo by to nějakou holčičku :slight_smile:
Jani, to je teda macek, to dokonce i Šimonka předhonil :slight_smile:
Tak jdu kojit a jedem, paa
1. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
ardi....já se o holku dobrovolně hlásím :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky .-)
Ali to je krááásná dálnice..mám z tebe fakt velkou radost .)))))
1. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj Ali :slight_smile:
tak jsem volala na sociálku a mateřskou maj v pořádku ahlšenou od zaměsnavatele a že dnes vyřídili za květen..teda za ty 4 dny.....tak sem ráda.......:slight_smile:
jinak dneska uklízí, jak manžel maloval obývák tak už dal nábytek na místo..tak jsem vsávala a všechen nábytek utíala a napoušěla prontem..ještě chci dá věci nazpět do poliček a ak..a ještě potřebuju vyžehlit pár věcí manželovi ab se mohl zagbalit..jede ve čtvtek po práci do Košic a vrátí se až v pondělí ráno a to půjde rovnou do prce..tak tu budu opuštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bude mě smutno....no snad to uteče..jede svýmu nejlepšímu kamarádovi na svatbu.....docela mě mrzí že taky nemůžu et...aleco se dá dělat....
1. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ali: také se přidávám s gratulací, to je paráda, ten dobrý pocit je moc důležitý pro psychiku
Medi: teda zoubky, chudák Honzíček, my jsme si také užili, ale Filipovi se první klubaly až na 7 měsících, myslím a pomohla nám chamommila vulgaris, homeo, je to na zklidnění
Semy: teda, to to letí, ty už budeš za chvíli také chovat :slight_smile:
Sluni: super, už jsem napnutá jako struna, určitě to také vyjde a ze všech snažilek už budou brzo maminky :wink:
1. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem trošku schrupla. jsem jak mátoha.
Jani,díky za povzbuzení i ardilce, doufám a věřím, že doplním naši skupinu těhulek a maminek. :wink:

Už jsem měla v ruce testy, ale je brzo, nebudu to pokoušet.
Semy, opuštěná nebudeš, jsme tady přece ještě my. :wink:
1. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jani to jo..letí to.....už to sama tak nějak cítím jak se to blíží :slight_smile: a už se nemůžu dočkat :slight_smile:

Sluni díky.....já vím že tu budete...:slight_smile: jen doma bude smutno..aspoň že tu mám kocoura :slight_smile:

no ve čtvrtek jdu do poradny...a v pátek jdu na prohlídku sálu do nemocnice..tak aspoň nějaký program mám......o víkendu ale budu asi doma.....
1. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
sluni...určitě to dobře dopadne a budem tady těhulit spolu :wink:
1. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
holky to bude parádní, to by vám vyšlo fakt nastejno :slight_smile: to je kráásný -)
hele už to vidíte, až uděláme mega kočárkový sraz :D:D to už se asi do žádné restauračky nevejdeme :D
1. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak jsem dala do kupy fotky co jsem se dnes nafotila..tak mrkněte :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/semy-cz/album/mabe-tobe-dabe/
1. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.