• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj semy, už jsem jukala na fb...a to si se fotila sama?
1. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
ahoj ali..jojo..sama jsem se fotila....:slight_smile:
1. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
na samospoušť jo?
1. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
jojo přesně tak..mám sice k foťáku i dálkové ovládání, ale došla v něm aterka a nějak sme jí zapoměli koupit :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
semy teda to nevim jak se vejdem do nějaký restauračky až budem všechny vozit
ali moooc děkujem za knížky a slevičku!! :slight_smile: jsi moc hodna a vypadala jsi moooc spokojeně!!nechtěla jsem ti nic řikat!!ale držím stále pěsti
1. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
medi... jee to je milé :slight_smile: a za slevu neděkuj, rádo se stalo :wink:
1. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
a co v práci to vědí nebo je tajemství?? a co manžel na to??
1. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
jo v práci sem to řekla, mám se šetřit tak tady nemůžu tahat bedny s knížkama že jo :wink:
a mates je takovej mimo ještě, myslím že se vyjeví až to bude potvrzený
1. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
no právě jsem si to řikala žes to musela řici aby si nic netahala!!a co kdyby še bylo jak ma být chodila bys dale do práce dokud by to šlo?
1. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
asi jo, pokud mi bude dobře tak bych chtěla chodit :wink:
1. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
Tak když ti vyhoví a umožní aby jsi tam byla jen jakoby do počtu tak proč ne!
1. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
dobré ránko
2. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojky Ali,
krásná čárečka, už se asi nemůžeš dočkat zítřka :wink: jen jedna rada, testuj pořád stejnou značkou testu, já jsem testovala jedním a potom jsem si koupila jinou značku a ta čárka měla úplně jinou tloušťku, tak jsem na dovolené sháněla tu původní značku, abych byla v klidu :grinning:
2. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
no já už asi testovat nebudu, počkám co mi zejtra dr. řekne
2. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
@alienka24 ahojik budu na zitra držet pěsti aby tam mimoušek byl !!!
jinak mi byli dnes na očkování chudák dostal 3 bodadýlka :frowning2: maminka je pako a roozhodla se oočkovat ho i proti meningokoku a dr řekla že je to bud v jednom roce jen jedno očkováni ale do toho roka nema ochranu a muže to chy\tit i jako malý a nebo ted jedna davka za měsic druha a pak po roce očkovaní znovu tak sem m uto dala ted jenže on měl dnes druhou davku hexy a symflorixu tak řekla že mu da i toho M aby to měl najednou že nerada očkuje postupně tak je chudák zase hotovej a asi už ma zase teplotu tak uvidime jak to bude :frowning2:
2. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ali, v kolik tam zítra jdeš? A jestli to vydržíš, tak bude lepší netestovat, já se tím hrozně nervovala, pořád zkoumala čárky, když se mi zdála slabší, tak jsem se hroutila, ale vše bylo ok.
Medi, zrovna o očkování přemýšlím, řeší to holky dubnovky a toho meningokoka chci dát, ale spíš až později, pak nevím, jestli prevenar, ale spíš ne nebo později. No nevím, spíš zatím jen to povinné, já moc nejsem zastáncem očkování, spíš mi přijde, že to může nadělat víc škody než užitku.
2. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahoj ardi...test už nemám takže už netestuju :wink:
2. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@ardila ahojik proč mysliš že muže nadělat očkování více škody?? :frowning2: nevim no ale meningokok neni prča a ja se neodvažuji nedat ho blbě řečeno a nechci nioc přivolávat ale přijít o dítě když by to chytlo tak byych si vyčítala že nebyl naočkovanej a mohl být v poho!!!
2. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@ardila jinak co se týče toho meningokoka tak ho mužeš dat až v jednom roce života šimůnka prostě až mu bude jjeden rok!a je to jen jedna dávka a je to na celý život ale do toho jednoho roku nebude chráněnej!
a jestě sem se dr ptala na očkování proti klíštatum a to mu řekla až v 5 ti letech!!Ale to se mi zdá stráááášně pozdě!!!
2. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
dobré ranko .-)

Ali myslím na tebe dnes až půjdeš k dr.....a dej pak hned vědět .-)
Já jdu te´d taky k dr na kotrolu a poradnu a chci jí teeda říct že už chci chodit do nemocnice..tak jsem zvědavá na reakci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím papáá.....hezký den .-)
3. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
Ali take na tebe myslim bude to ok neboj :slight_smile:
semy držím pěsti at je kontrola v pořádku a snad se dr nebude moc rozčilovat :slight_smile: ale vydupej si to!!!!!!!!§
Mi mame opět teplotu po očkování :frowning2: ak bojujem :frowning2: chudák malej
3. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tu
3. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
no takže, sliznice přes 18mm( v pondělí byla 12) projasněná děloha a prý v tý sliznici vidí nějakou černou tečku :sweat_smile: říkala jsem jí že jsem ovu měla asi až 20DC tak říkala že to v tom případě vypadá mooc dobře, no a prej abych měla klid tak mi vzala krev na hcg a podle toho mi kdyžtak zvýší dávku utroše, ale prej mi pomalu gratuluje :sweat_smile: :sweat_smile:
tak já nevim, snad je to dobrý :sweat_smile:
3. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
@alienka24 teeeeda mooooc i když radši potichounku gratuluju!!!!!!!!!No vidiš bude to v poho malej se tam ukáže nebo že by mala?? :dizzy_face:
3. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@alienka24 a kdy budeš mit vysledky hcg?
3. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
no vezla sem si to do nemocnice takže nějak kolem druhý hodiny
3. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
a mač si tam volat?
3. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
3. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
tak to držím pěsti :slight_smile:
3. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
děkuju, já jsem nějak mimo, vůbec nevim co si mám myslet jestli to bude dobrý nebo ne
3. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.