• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
neboj určitě to bude dobrý :slight_smile: když tam viděla tečku tak je to jasné!!!
3. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
no snad jo no
3. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
určitě!mysli pozitivně!!!
3. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
já ted nemyslim vůbec :grinning: fakt uplně prázdno
3. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
No alííííí, super, neboj se ničeho, když už to řekla Jörgová, že tam ta tečka je, tak tomu věř. Mimčo je tam. Já mám takovou radost za tebe. a ve dvě držím hrozně moc pěstičky, aby hcg vše jen potvrdilo a to si piš, že potvrdí. :wink:
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
:slight_smile: to je take řešeni nemyslet :slight_smile: a kdy jdeš zase k dr
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
nevim, to sme se nedomlouvali, asi se domluvíme podle toho hcg jaký bude, jsem říkal sestřičkám že chci slyšet nějaký vysoký číslo :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
Nazdárek .-)
tak kontrola dopadla dobře, čípek se zkracuje, hlvička je ještě níže.....ale neotvírám se....takže ideální..íkala že to vidí tak na druhou půlku června, a že si myslí že přenášet nebudu......jinak jsem se jí ptala na ten monitor, tak mě napsala doporučení, takže zítra jak jdu na prohlídku sálu tak se rovnou objednám...ale pořád budu chodit ještě i ke své..takže teď budu pořád u dr...ale je to lepší než zas málo, jsem ráda taky mě udělala ten stěr a k ní na další ko jdu 14.6......
stavila jsem se cestou u babičky, tak měla radost...Jsem jí vyprávěla o látkových plenkách a Davídek dostal 2000 na plínky ) tak jsme rádi...:slight_smile:

Jinak AAli super..vypadá to opravdu moc dobře...taky moc držím pěsti na druhou hodinu...ale když viděla tečku tak to tam určitě je..mám tááákovou radost :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
no ona jí viděla ale já viděla prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a prej projasněná ta děloha

no a mám cystu ještě vpravo
3. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
hlavně že jí tam viděla ona :slight_smile: neboj za chvíli tam uvidíš celýho človíčka :slight_smile:))

tak cysta se snad cvstřebá a zmizí.....:slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj semy, tak super,že kontrola dopadla dobře. Ještě ať se u tebe Davídek chvíli ohřeje, není kam spěchat, i když ono to uteče a bude na světě. Semy, je to jako včera, když jsi oznámila, že jsi těhu a už budeš rodit. Ten čas je tak šíleněn rychlej.
Já trošku včera zašpinila navečer, ale pak zas nic. Tak snad dobré znamení. Krev naštěstí žádná. Trošku ráno pobolíval podbřišek,ale po hodince to přešlo.

Ali, myslím na tebe a držím palce. jsem nedočkavější víc jak ty :wink: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
ahoj sluni .-)
no tak my espěcháme..ale když to přijde třeba o týden dřív tak se ani nebudu zlobit :D:D
tak to zní dobře, oc ti džím pěstí a určtě taky budeš ít akov krásn čárky .-))
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
Moc děkuji semy, věřím, že tam to jedno určitě vydrží.Teď už prostě musííííí.
Jinak věřím, že by ses vůbec nezlobila, taky bych se už nemohla dočkat. Hlavně,aby vše bylo co nejmíň bolestivé a rychlé :wink:
3. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
jasně že vydrží -)))
děkuju jseš hodná :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Aliiii, tak coooo? jsme napjaté jak struny..
3. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
tak už mám

hcg 922
3. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
No ali tak to je super číslo,co ti řekly sestřičky. Moc gratuluji.
3. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
tak to je tak 5.týden těhu ne?
3. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
no to ještě asi ne uplně, to by bylo vidět na utz
3. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
Hlavní ale je, že je to hcg pěkné, tak se hlavně opatruj a šetři se. To je skvělá zpráva, konečně další těhulka. :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se sem konečně dostala a hned super zprávy :slight_smile: Ali, to je úžasný, příště už tam bude vidět, uvidíš..
Šíma chrní v kočárku na balkoně, díky bohu. Spal v postýlce, ale tchýně tam vlítla a vzbudila mi ho a už to vypadalo, že neusne a že zas bude muset do šátku, ale moje záda taky potřebujou pauzu. Snad ještě hodinku vydrží, abych dovařila a najedla se.
3. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
mám radost, strašně se mi ulevilo :wink:
3. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
A kdy tam zase jdeš, už víš?
3. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
v úterý mám přijet na utz aby fakt viděla z tečky nějakou bublinu asi :wink:
3. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ali to je kráááááásnáý :slight_smile: moc gratuluju :slight_smile: a v úterý tam bude už určitě krásně vidět .-)
3. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@alienka24 moooc gratuluju tak neboj bude příště videt na UZ i prdolka :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
no to nevim, myslím že spíš nějaká bublina černá :sunglasses:
3. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
@alienka24 no at je to bublina nebo něco jineho ale je to mimisek :slight_smile: a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
no dobře :slight_smile: se nebudu hádat, ale rozhodně nepoužíváš správnou terminologii :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
dobře no vím že to neni ještě miminko ale je to furt lepší říkat než bublina :frowning2: ale jak myslíš stejnak je to hezké a za chvíli z toho bude miminko které bude na světě a ty si řekneš jak to stráááášně rychle uteklo
3. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.