• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a co je na bublině ošklivýho? :slight_smile: tě škádlím a ty se vždycky chytíš :wink: :sunglasses:
no a je mi uplně jasný že to uteče jako voda, to bude něco teprve :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
neni na ni nic oškliveho :slight_smile: no jo jsem takova chytlavka :slight_smile:
to ted vidim doma jak to letí ma už 4 měsíce a přijde mi to jako nedavno co jsem zjistila že ho čekam :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
no tak já jdu pracovati, musím přecenit zboží
3. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
tak jsem vyprovodila manžela na bus...a jsem do pondělka opuštěná..je mě smutno už teď :unamused: :frowning2:
3. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
semy....ale no tak, to zvládneš,si velká holka a navíc sama tam přeci nejsi :wink:
3. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
však já vím...mám Davídka a Koudíčka..Davídek spinká a Koudy sedí u balkonových dveří a čumí ven.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
jéje se mě to njak odentrovalo :grinning:
3. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
:slight_smile: no koukám teda
3. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
Ali: sice pozdě, ale přece, také gratuluji, máš to stejné jako já, já jsem u ní byla poprvé a viděla projasněnou dělohu, vysokou sliznici a někde v té změti našla cosi, co na monitoru vypadalo asi jako jádro z jablka a pravila, že se tam něco klube...takže super zprávička
3. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak fotky z pokojíčku
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/NaseMaleVBrisku#
posledních 5 fotek

tady část obýváku po vymalování, akorát ještě není nalepená bordura
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/lTVpd0LrH65VkDv7Tndg1g?feat=directlink
4. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@semy.cz ahojik teda mate to moooc pěkne :slight_smile: pokojíček je nádhernej to se Davídkovi bude hezky spinkat :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ten muj lumpik spinká tedkon snad jestě chvilu bude,dala jsem si chleba s maslem a pažitkou měla jsem n to už jakou dobu cht tak snad nebude mit po tom bolení bříška .-( jinak dnes je venku nádherně :slight_smile:hned bych šla ven ale jěště dnes budem doma :frowning2: doufam že počasko vydrží i prez vikend pěkne
4. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
děkuju Medi :slight_smile:
ještě jsem přidala košík
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/semy-cz/album/vybavicka-pro-davidka/5262735/

A už je lepší po tom očkování?
Dneska je tam fakt krásně....škoda že jsem přes víkend sama....se mě určitě samotný nebude chtít na procházku.....už aby byl davídek, s kočárkem to bude jiné :slight_smile:
nepůjdete se někdo projít ?..o víkendu?....ale určitě máte doma manželata, tak si budeteužívat s nima :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
semy jj už je to lepší o očku snad to už bude dobré
4. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím z práce, dneska jsem toho měla moc

semy...pokojíček je parádní :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak to je fajn....:slight_smile:aspoˇto máte a sebou a bude zdravoučký .-)

já jdu za chvíli na prohlídku porodnice...jde se mnou nakonec mamka .-)
4. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj Ali..díky .-)
copak jsi dělala?
4. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
no na nákup jsem musela, pak jsem uklízela doma, najedla jsem se a pak jsem na půl hodiny vytuhla na gauči
4. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
hezký..jojo jen odpočívej......to je te´d moc důležitý :wink:
4. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj,
semy a dneska by ses projít nešla? Já pojedu na nákup do Jbc tak za hodinu, tak potom se chystám asi zas k přehradě
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
aoj ardi..já bych sice šla..ale jdu a 15,30 do nemocnce na prolídku sálu......
to je škoda....nevíém jak to dlouho trvá...povezu pa ještě mamku domů.....
tak jedině že b jsme si pak zavolali....:slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
No tak se pak ozvi, já počítám, že tam tak do 6ti budu. Ta prohlídka byla myslím tak na 45 minut
4. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak jo, tak já ti zavolám až budu hotová a domluvíme se jestli jo nebo ne :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak zatím papá....
4. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahojky holky..jak si užíváte víkend?
já "trošku" pracovně..ale aspoň mě to utíká když jsem sama..dneska jsem vyprala záclony a umyla okna..včera jsem to tu dávla do kupy ještě věci uklízela po malování jsme neměli ještě vše na místě..kytičky jsem trošku zpacifikovala, vyčistila obrala suchý a tak....:slight_smile:
odpoeldne ještě chci začít rovnat Davídkovi věci do skříně..musím to roztřídit pdole velikostí a nějak porovnat....

jinak jak jsme byli s darčou v pátek na procházce, tak jsme se domlouvali že kdyby se vám chtělo tak by jsme semohli sejít v úterý..Ali ty jedeš do jbc k doktorce vi´d.....tak že by jsme s epak mohli sejít..jsme vymýšleli že by jsme se mohli projít okolo druhé přehrady a pak si tam sednout na baště.....
tak písněte jak se vám to hodí :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky tak u nas vikend super manža děla venku malej ted venku spinká a jinak jsme včera byli na pouti ve Bzí bylo to hezke a dnes asi nějaka prochajda
jinak to uterý by mi vyhovovalo :slight_smile:
6. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
ahoj Medi...ak to je fajn že jste si užili pouť :slight_smile:
dneska je fakt krásně na procházku..:slight_smile: tak si to užijte :slight_smile:
tak uvidíme ještě jak Ali..snad bude moct a sejdeme se :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj, my si víkend užili. Včera jsme byli na keškách na severní straně Jizerek s Honzou a s kamarádkou. Stavili jsme se i na Obřím sudu a v Libverdě. No a dneska jsme byli na Jizerce, ale jen se Šímou, Honza slíbil rodičům nějakou pomoc kolem baráku, tak makal a my se procházeli, občas jsme zastavili někde ve stínu, rozložili deku a váleli se u potůčku, paráda :slight_smile: Jen teda bylo šílený vedro, kojila jsem každou chvíli, jak měl Šíma žízeň. A pak už byl docela protivnej. Jak teď mají být ta vedra ve středu a čtvrtek, tak budem doma nebo max. pod stromem na zahradě. Měla jsem jet na sraz s dubnovkama do Prahy, ale nejsem blázen tahat mimino do Prahy v 30 st. vedru.
Medi, jak si říkala, že ti dr. na štípance od komárů řekla, že je to nesvědí, tak ono to tak je, píše to i Karp, že miminka nic nesvědí, že jim tělo nedává signály nebo co.. Takže nekecala :slight_smile:
Nevíte, kde se dají v Jbc nebo Lbc sehnat pidi černý kalhoty? Potřebuju pro Šímu na vítání občánků a byla jsem v Nise a tam nic nemají. Jakoby společenský, košili máme.. Neviděla jste některá někde? dík
A úterý se mi hodí, tak uvidíme co Ali až se ukáže, jestli by nemohla před nebo po dr. A třeba i Sluni
6. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ještě přidávám fotky z dnešní procházku.. foceno telefonem
6. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz
dobré ránko holky
no já s tím úterkem moc nevím páč musim do práce :frowning2: jdu od dvou, takže se vyspim, pojedu k jorgový a zase zpět abych stihla vyvenčit čokla a do práce
7. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.