• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dbré ranko :slight_smile:

ardi tak to jste si užili hezky víkend .-)
fotky krásné .-)))
Ali tak to je škoda že musíš pak do práce.....ale to se nedá nic dělat....tak nevím kdy se sejít..kdy máš zase volno nebo čas třeba dopoledne......ale Ardi říkala že tu pak bude mít mamku snad týden tak to že nebude moct.....tak se kdyžtak domluvíme potom..jestli už nebudu rodit :grinning:
7. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
nojo no, já ted ten červen budu mít náročnej v práci :unamused:
7. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@ardila ahojik no ja nevim no ale myslim si že je to svědí pže když maji exem třeba tak proč se škrábou??!!!To je muj nazo r no!!
7. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Medi, takhle malý děti se škrábou? Vždyť nedokážou koordinovat pohyby a pomalu nevědí, že mají ruce :sweat_smile:
7. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
ahoj ardi
7. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
@ardila tak to by ses divila viděla jsem 5 ti měsíčního kluka jak měl nějaký exem pod krkem a škrábal si to dřel si to !!!Tak to asi možné je!!
7. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj Ali :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
ali tak tio se nedá nic dělat.....tak kdyby jsi nějaké volníčko měla tak písni....třeba se to pak nějak "vyvrbí" :grinning:
7. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Ardi: jedny kalhoty mam doma, hodim Ti vecer fotku, muzu Ti je pujcit
7. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
Ardi: tak jsem to popletla, jsou sice černé, ale až na roční dítě :grinning:
zkus mrknout sem na Brumlu secondhand
http://www.brumla.cz/search.aspx?orderby=DESC&page=4&kat=1013&velikost=62&IdVyrobce=&novinky=0&sleva=0&pohlavi=1&outlet=&
nebo mám jedny modré a jedny hnědé manžestráky, ale v tom by se Šíma asi upekl :slight_smile:

7. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Jani, díky. Nakonec jsem koupila ve slevě v Takku takový béžový. Sice je to velikost 74, ale nějaká divná, protože mu v pohodě jsou.. Ale na brumlovi nějaký věci objednám.
8. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si dneska zasloužila i průkajdu :sweat_smile: :sunglasses:
8. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahoj ali, no tak to je super. Takže byla vidět už dutinka? a co fotečku, máš?
Gratuluji ali, mám z tebe radost. :slight_smile:

Já zítra ráno jedu do gennetu na krev, tak jsem zvědavá. Dnes jsem jen tak udělala ten test co mi dali v gennetu, aby neřekli, že jsem ho nepoužila no a je tam druhá čárka opět, i když ten jejich test je prý dost nekvalitní, slyším to ,od holek,co ho použili a říkali testit radši jedině mamatestem. No je fakt, že ta čárka není tak pěkná jako na mamatestu, ale hlavní je, že tam je. :wink:
8. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
sluni no tak to je prima že tam furt je, určitě v krvi bude dost hcg :slight_smile:

no a fotečku nemám páč sem si o ní neřekla, no a je tam dutinka a v ní je vidět i embryo ale ještě netlouklo srdíčko ale prej že to je uplně super :wink:
8. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
jééééé ali, mám takovou radost, že je to v pořádku a že už jsi dutinku viděla. Musí to být krásný pocit. A neboj, příště už srdíčko uvidíš. Kdy máš přijít opět na UZ?
8. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Jinak jo je tam pořád, tak se budu modlit a věřit, že přes noc nezeslábne potvůrka jedna, ale snad to bude naopak. A jsem na to hcg zvědavá.
8. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
no 23.6. jdu na svou první těhu prohlídku :slight_smile: budou mi brát krev, moč a utz :slight_smile: mám přijet na ráno na lačno
8. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
sluni...no a ty hlavně nepanikař kdyby to číslo bylo nějaký nízký ju? čárku máš takže to je určitě dobrý a hcg poroste :wink:
8. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
O.k. ali, nebudu panikařit, ač jsem od přírody hroznej nerv. Ale budu se snažit. Tys měla hcg ale moc pěkný, co bych za něj dala. :wink:
8. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
hele když to bude přes 100 tak je to uplná paráda, a to bude, tam je to rozmezí strašně veliký a u každýho to roste jinak :wink:
8. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
domluveno?
8. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
Ali, gratuluju ke kontrole a k průkazce :slight_smile: To je paráda, že to tu budeme prožívat zase od začátku :slight_smile:
Sluni, čárka tam je a bude sílit. Držím moc pěsti. Určitě to bude ok a budeme tu mít dvě těhulky :slight_smile:
Šimon usnul v postýlce. Dneska měl šílenej den, v Globusu měl takovej hysterák, že mi nějaká maminka přišla "poradit", že ho musím nakrmit, že má hlad. Kojila jsem půl hodiny před tím.. Ale možná, že řve, že má žízeň, jak je vedro, kojím snad každých 45 minut. Ale řval i dopoledne a to tu vedro nebylo, tak nevím. On má takový stavy vždycky několik dní každé tři týdny a mezi tím víc než dva týdny je uplně zlatej. Předtím v 3. a 6. týdnu jsem si říkala, že to bude spurt, ale teď žádný být nemá a opět často pije a řve. Tak nevim, jestli může být nějaký navíc. No ale po kojení je vždycky v pohodě, chechtá se, hraje si, jen mu to dlouho nevydrží. Ale věřím, že zas za pár dní se to uklidní.
S tím srazem, naši tu budou od čtvrtka do úterý, tak to bych si je chtěla užít a hlavně využít, že jim nacpu kočár a budu mít chvilku klid. Ale pak můžu kdykoliv.
8. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
no já příští tejden můžu 17.6. to mám celej den volno
8. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
ardi no a snad se šimon zas brzo uklidní :wink:
8. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
O.k., tak to snad přes tu 100 bude, věřím tomu a prostě to tak bude,musí.

Ardi, Šimonek bude zas brzo v pohodičce,neboj. Držím palce :wink: A děkuju za palce. Zítra jich budu ppotřebovat opravdu hodně. :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
Ali, to taky můžu :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
a v kolik tam jdeš sluni?
8. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
ali jedu ráno mezi 7 a 8hodinou. Ale výsledky budou až zas tak kolem té třetí odpolko. Se zbláznim do té doby.
8. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
no já byla taky nervozní co ti budu povídat, ale prostě musíš věřit že to bude dobrý :wink:
8. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.