• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Teda ali velka gratulace :slight_smile: jsem rada že je vše v pořádku a srdíčko bude přístě už na světě :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
medi....no určitě bude :slight_smile: a děkuju :wink:
8. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
@alienka24 ja v to pevně věřim a držim pěsti :slight_smile: jsem moooc rada že se to povedlo :slight_smile: ještě slni a bude to super
8. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
tojo aspon budu mít taky těhulinku k sobě :wink:
8. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Aohjky.Ali moc gratuluju :slight_smile:))))))
Ardi co t bylo za praštěnou ženskou..bych jí asi poslala někam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsme byli v Globosu, ale až později..před chvíli jsme se vrátili...taky v bauhausu a Mobellixu.....máme garnyž a sětlo do pokíčku a pno dalších věcí, tak jsme rádi žejsme obře pořídili :slight_smile:
Sluni tak na tee taky budu zítra myslet :slight_smile:

jinak toho 17tého mám taky volno celý den :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Semy, děkuju, jsi hodná,je to milé a věřím, že to dopadne dobře.Pa a dobrou
8. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj, tak po včerejším šíleném dnu byla noc za odměnu. Šíma spal 9 hodin v kuse a pak ještě další 3 Já už se bála, jestli mu něco není, ale vypadá v pohodě, asi ho jen ten řev vyčerpal. Teď se válí na dece bez plíny a hraje si a je hrozně spokojenej a hodnej :slight_smile: Jdeme k dr., tak jsem zvědavá, kolik váží.
9. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Kdyby jste měl někdo zájem, mam knížku Každé dieta sa vie naucit spat, je to 134 stran ve wordu, je to teda ve slovenštině. Prý je to super knížka, ještě jsem to nečetla. Jestli chcete poslat, napište mi mail do IP a já jak se k tomu dostanu, tak pošlu
9. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Medi, vše nej k svátku :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
@ardila děkuju mockrát :slight_smile: tak at vam kontrola dopadne dobře :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Medi, dáváš Honzíkovi vodu nebo čaj v tom vedru? Já dala večer vodu a pil a uklidnil se, kdybych tak často kojila, tak ho zas víc bolí břicho. Dneska od rána ještě nezabrečel a skoro hodinu si sám hrál :slight_smile: Tak snad už zas bude líp.
9. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
děkují .-)
9. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
medi taky vše nej..jsem si ani nevšimla .-) hezky si to užij .-)
9. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
tak já jdu za chvíli poprvé na monitor .-)
pak jdeme s manželem na oběd a chceme se podívat ve městě na záclony do pokojíčku :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@ardila hele včera nebo předevčirem jsem začala davat čaj zaprví nemam tolik sveho mlíka abych mu davala cucat i mezi krmenim což ty si asi dovolit mužeš!!ale myslim si že je to i u tebe blbost na to jak ho trápí břísko a to by si od mlíka neodpočnul ono se řika že to dite si veme jen to na piti ale myslim si že ne!!!tak je myslim si voda či čaj v poho davat!bud mu dej dětský heřmánkový a nebo kojo vodu nic tim nezkazíš a malemu bude lepe!!mě teda ten čaj ano vodu moc nechce ale zvyká si
9. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
@semy.cz děkuju :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Dala jsem převařenou vodu a ok. Hlavně tu mu můžu dát kdekoliv, třeba i v Globusu :slight_smile: Tak my jdem k té dr., pa
9. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
@ardila jo tak jestli ti ji pije tak je to v poho mě to nechce tak proto mu ji nedavam ale mužeš i to :slight_smile: a jak si mu ji dala??tak at dobře dopadnete u dr jooo a v globusu mu ji dat mužeš ale nevim zda se tam daji jestě děti vubec přebalit ja sem tam minule šla maleho na wc přebalit a nebyl tam ten pultik tak sme pak přebalili na lavičce :_(
9. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
medi, mam tohle http://www.medela.cz/produkty/softcup.php
U dr ok, váha 5700 g :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@ardila Teda tak to važí skoro jako honzik :slight_smile: ale vy jste važili vice už při narození tak to neni nic že važi skoro jako naš malej :slight_smile: mi jsme měli když jsem tam byla na 4 měsiční kontrole 5800 g
joo tak to je lžička na konci ne??tak to je paráda alespon si nezvykne na lahev ale v podstatě to lahev je ale se lžičkou tak se neučí alespon na pozdějc na lžičku až budou přikrmy!
9. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
tak jsem se vrátila z monitoru.....zatím se nic enchystá, prcek e v pořádku .-) jdu zase za týde ve středu na další a mezitím v pondělí na normální kontrole ke své dr. :slight_smile:

holky to jsem se chěla zeptat, jak je to s porodným, kde se o něj žádá?
9. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak mi Šíma usnul na balkoně, je tam stín, tak to docela jde, dneska je fakt zlatej.
Semy, tak super, že je vše ok. Porodné na sociálce, někde u Bati to je. Honzovi dali tu žádost na matrice, když vyřizoval rodný list. A porodní přišlo rychle, asi za 2 týdny, možná ani ne.
Medi, on je i dlouhej. Jakou má Honzík velikost? Šímovi je 68 akorát a dokonce má i kalhoty 74 :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky, tak zrovna baštím oběd, dneska sem už stihla nakoupit a umejt okna a připravit si truhlíky na okna :slight_smile: tak mám radost
9. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ardi tak to je faj že spink .-)

díky za info..už jsem i koukla a netu a stáhla si žádost....:slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahojky Ali..ty jsipilná v takovým vedru...:slight_smile:
mě na balkoně už nádherně kvetou petunky..úplně obaleý je mám .-) ještě pak mám dalščí dva s kvetoucíma různýma, ale ty ještě nevetou a jsem zvědavá co z nich bude .-)
9. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ještě čekám stále na výsledky. Jinak kuk do alba, testík z dneška. Holky, co myslíte?
9. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
už jsem koukala sluni...test je krásnej a hcg bude vysoký určitě neboj :wink: :wink:
9. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
semy...no a já tady mám příjemnej chládek takže vlastně líp jak venku
9. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
ahoj Sluni...krásná dálnice..nádherně zesílila, takže to už jasnačka :slight_smile:))
moc gratuluju :slight_smile:)))
9. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ahoj ali, koukám, že jsi mi psala. Určo dám vědět. Bože jsem tak nervozní....Jen zas trošku špinim, vždy ale jen z vedra, když jsem doma, tak je to v pohodě. Budu muset být asi zalezlá v těch vedrech no :unamused:
Takže myslíš, že dobrý?
9. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.