• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak to je fajn ali že tam máš chládek....já naštěstí docela taky .-)
9. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
semy, no zesílila, tak doufám, že i hcg bude vysoké....a díky, jdu čekat, pak se ukážu. Pa
9. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
sluni....já myslím že uplně super, sílí, to je dobře takže hcg roste :wink:
9. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Sluni, tak co? Čárka je krásná, ta se tam neukázala jen tak..
9. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
nezaprší a nezaprší :D a nezabouří a nezabouří :D
9. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Sluni: jééé, to je paráda, ta hodnota hcg je pěkná, ne? co Ti řekli v Gennetu?
Ali: gratulace k průkajdě a máš krásné datum porodu, i když to první 8.února bylo lepší, to jsem se narodila já :grinning:
9. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
2.2. se narodil Honzík, ne? :slight_smile:
Šimon dneska krásně usnul sám v postýlce už nějak v 9, paráda :slight_smile: Tak jdu taky spát konečně
9. čer 2010 ve 23:53  • Odpověz
@ardila jj Honzík se narodil 2. 2 to by bylo kdyby to Ali vyšlo na ten samý den že?
10. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
ahojyk holky....

jé tak to je dobrý s tím termínem..to by yla fakt náhoda kdyby se ali mimi narodilo stejě jako Honzík :grinning:
já mám dneska rozlítaný den..dopoledne jsem byla nakupovat plínky..(Dari u p.mullerový :slight_smile: ), pak s manželem na obědě, pak u našich na kafi a na čtvrtou jdeme na předporodní kurz .-)
ale dneska jsem se po dlouhé době krásně vyspala....tak je mě faj a teoplo zvládám v pohodě :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
@semy.cz ahojik tak to maš náročny den :slight_smile: jo to by bylo pěkne kdyby se mimi narodilo stejně :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahoj medi .-) jak se máte?
jo jinak jak to vidíte s tím 17tým? jak ali psala že má volno.....? asi je to poslední možost se sejít než já porodím...:slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
@semy.cz ahojik mame se fajn :slight_smile: jen to vedro je až moc :frowning2: ale lepší než zima no jinak ja toho 17 teho nic nemam tak ja mužu :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
to jo..pro prcky je to vedro určitě náročné.....ale příští týden má být chlaději, ale tak akorát..přes dvacet...:slight_smile:

tak super že máš volno..j mám pocit že i ardi psala že má volno.....tak snad to dopadne teďka :slight_smile:
a pokud to nebude ali vadit tak by jsme se mohli sejít v jablonci..třeba u tý přehrady..přiznám se že už se mě echce moc cestovat někde dál :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
@semy.cz jj snad to klapne :slight_smile: no tak snad by to ali nevadilo uvidime jak se ji bude chtit
10. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak jo..tak se pak ještě domluvíme na podrobnostech .-)
hodila jsem do alba co jsem dnes koupila...ještě u paní mám odložené další 4 plínky a ještě mě objedná kbelík na skladování a síťku na praní..ale to mě pak dodá až mě přijde peníze za porodné.....:slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
@semy.cz jj určo holky napiši jak by jim to vyhovovalo :slight_smile: mooc hezke věci maš pro Davídka už aby byl na světě že??
10. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
děkuju..přesně tak..když se tak probírám těma věcma tak se nemůžu dočkat až je budeme používat :slight_smile:)))))
10. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@semy.cz jo to věřim :slight_smile: no nic ja jdu chvilu něco dělat jako třeba se věnovat sinoci nějak na mě houka asi si chce hrát :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
hihi..tak si běž hrát mamino .-)
já za chvíli jedu na ten kurz a pak jdeme na velký nákup ještě .-)
tak papáá
10. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky, tak co je tu nového, co ty semy? ještě nerodíme?
11. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Ještě nerodíme :grinning:
Děláme dnes doma různý doděávky....lišty elektro v chodbě, věšáky a tak....za chvíli pojedeme k našim nakrmit zvěř a pak se půjdeme projít :slight_smile: je tam dneska příjemně...:slight_smile:)
12. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj, jsou tu naši, tak se sem moc nedostanu. Tak jen přihazuju pár úsměvů :slight_smile:
12. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
ardo ten je boží..krásně se směje :slight_smile: tak si užij rodiče :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se mate??Jak to vypada s tim srázkem??Mi byli o vikendu u rodiču na Moravě bylo to super a setkala sem se tam s jednou holčinou tady z konika dam par fotek jak se Honzik kamarádil jen o týden starším klučinou
13. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dari ale Tvůj Šíma se taky hodně změnil! A to pasení je super, jak se mu to líbí :grinning:
Jo a holky zdravím. Byla jsem týden na Moravě, pak jsem neměla počítač, pak měla, ale hrozně pomalý, takže skoro nic nepsala a jen rychle někde koukla...no a teď už tu snad budu :frowning2:
Je něco nového?
Koukám, že Semy je ještě celá :grinning:
13. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Scai, no jo, dětičky nám rostou :slight_smile: Novinka tu je veliká, Ali je těhulka :slight_smile: A sluni zdá se taky, ještě jde na kontrolní hcg, ale měla přes 200, tak to je podle mě paráda :slight_smile: A na 17. plánujeme srazík, kdyby si se chtěla přidat. Ale vypadá to na Jablonec, tak to by pro tebe byl asi problém, co? Ale můžem se pak někdy dohodnout a já dorazím do Lb. Můžeme udělat foto Baru a Šimona pro porovnání :slight_smile:
Medi, super, že jste si užili víkend, krásný fotky :slight_smile: A vnímal už Honzík to druhé mimi? Zrovna dneska jsem si říkala, kdy asi začnou reagovat na jiný děti. Já se srazem počítám, stačí říct v kolik a kde.
Zítra máme to vítání občánků, tak snad bude Š. hodnej. Dneska byl hodnej moc, odpoledne chrněl přes 3 hodiny, odpoledne v kočárku byl v pohodě a v 8 usnul hned po uložení do postýlky, bez jakýhokoliv uspávání a spí pořád..
Semy, rodiče si užívám moc.. táta vaří, máma uklízí :grinning:
Jdu do sprchy, dobrou
13. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jéjda tak to moc velká gratulace Alience! Tak hlavně aby bylo vše v pořádnu a miminko se hezky drželo! :wink:
A Sluni byla teď podruhé na umělku?
14. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
@ardila no tak trochu na sebe reagovali a osahavali si ručenky bylo to super :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a podívat se, zda třeba semy už nerodí a zdá se, že asi neee :slight_smile:
Ardi, krásný fotečky, malej je kouzelnej jak se směje. Užívej rodiče a opatrujte se s malym :wink:

Medi, koukám, že tvůj mrňousek má k sobě už parťáka :wink: . Krásný miminečka :wink: . Já chci už takyyyyyy. :dizzy_face:
14. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
@slunickosedmitecn ahojik jj ma ale je m ooc daleko tak se moc vidat nebudou :frowning2: škoda no ,neboj určo to vyjde a budeš mit take mimiska :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.