• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@slunickosedmitecn Sluni, koukám, že čárka krásně sílí, jupíí :slight_smile: A děkuju :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z práce, začínají mě pěkně trápit nevolnosti
14. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Ali tak to mě mrzí..četla jsem a fac že si kupuješ lízátka, ty jsou fajn, mě pomáhali...ještě mě nějaké zbyl tak jestli se ve čt sejdeme tak ti je vezmu protože já je užnevyužiju teď :D

Jinak jsem dnes bla u dr na kontrole a v poradně, tak všeckov pořádku, hlavička prý naléhá ještě více, ale říkala žeza týde asi ještě přijdu :slight_smile:
ve středu jdu zase na monitor.....
jo a stěry a steptokoka mám v pořádku :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
jo jinak holky mám docela perličku, matějův tatínek jel skákat s paragánama do Itálie, udělal kličku, blbě dopadl a zlomil si stehení kost.....no a nejlepší na závěr...není připojištěnej na rizikové sporty nechápu
:confounded:
14. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
ali tak to je smůla teda....
to je asi jak já když jsem si před 5ti lety zlomila klíční kost při pádu z koně a neměla jsem žádnou úrazovou pojistku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jelikož m to blbě srostlo tk jsem z toho mohla mít pěkný prachy...no chybama se člověk učí....

Ali a jak to vidíš,myslíš že zvládeš přijet do jbc ve čtvrtek?
14. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
no mě to nepřijde jako smůla jako vyložená pitomost, takhle si zahrávat a zvlášt když jede do ciziny skákat tak nemít pojitku je podle mě nezodpovědný :angry:

a zvládnu přijet a v kolik? a kde? jako minule?
14. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
tak to je dobře že zvládneš přijet :slight_smile:
jinak hodinu...můžeme třea dejme tomu ve 14 hodin? nebo si klidně řekněte jestli chete jinak :slight_smile:
a kde..asi záleží jestli to spojíme i s procházkou...to by jsme mohli obejít tu druhou přehradu a sednout si pak na tý baště u přehrady na zahrádce...a pokud bez procházky tak klidn i tu pizerku...
tak písněte jak chcete vy :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ali, tak snad ti lízátka pomůžou, mně teda nepomohli, nepomohlo si vlastně nic.. Vlastně pomohla homeopatika, jen už teď nevím, jak se jmenovala. Ale kdyby bylo potřeba, tak to zjistím
14. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@alienka24 http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006012004, já měla ignatia amara a to mě zachránilo, protože bez toho jsem skoro nemohla fungovat, mně bylo zle od 6tt do 13tt denně od rána do večera, v noci to šlo naštěstí zaspat, i když někdy mě to pak i budilo.. Snad to takový mít nebudeš, protože nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
no zatím mi to pomáhá tak uvidím no, homeopatika na nevolnosti jsou cocculine, to sem měla na trajekt
14. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
ahoj holky tak nam by ta 14 ta hod vyhovovala :slight_smile: tak jestli i vam tak to berem ale kde to nechame na vas spiše take počasko aby bylo a dalo se třebas sednout i vevnitř na jidlo apod na te baště se minule vevnitř hulilo ne?
14. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já ve 2 můžu, brala bych i procházku, ale jak chcete, kdyžtak se projdu před nebo po sama. Záleží na počasí. Na baště se vevnitř myslím kouří, tak radši ta pizerka asi.. Ale teda u toho Svatopluka mi jídlo zrovna nechutná, to bych radši půlměsíc.
14. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
já na druhou taky můžu přijet a nechala bych to asi podle počasí jestli prochajda nebo jen nějaký setkání ne?
14. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
takjo, hodinu už máme :D
tak místo nechám na vás teda...můžeme klidně půlměsíc a pak i eventueně přejet k té přehradě na procházku..po městě je to nic moc...:slight_smile:
k nám za chvíli přijdou naši okouknout jak jsme to tu předělávali....
a dneska dorazila záclona do pokojíčku..tak už je vypraná a visí i se závěsama..je to krásný...úplně to dodalo útulnost tomu pokojíčku....tak zítr vyfotím....:slight_smile:
14. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak jsme zpátky z vítání občánků. Šíma se předtím pořádně nenajedl, tak jsem ho ještě chtěla nakojit těsně před odchodem, ale on se posral, tak jsem ho svlíkala, přebalovala, oblíkala a kojení už nestihla.. tak jsem doufala, že vydrží tu chvíli a vypadalo to nadějně,koukal, smál se.. ale jak začal mluvit starosta, tak začal řev :unamused: Jak domluvil, tak zase v pohodě.. tak snad si to pan starosta nevzal osobně :sweat_smile:
14. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

ardi tak to jste měli veselo teda....ale starosta to určitě chápe...však jsou to děti :slight_smile:
Dostali jste nějaký dárek k vítání?

Jinak j dnes byla u kadenice..abych se davídkovi líbila :D
tak mám v albu fotky.....
a v druhém albu jou fotky ještě z pokojíčku...nová záclona a závěsy :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
@semy.cz Ahojik mooc pěknej pokojiček a záclonky :slight_smile: a tobě to take moc sluší ja sem take dnes byla u kadeřnice take jsem to už potřebovala zkrátit bylo to moc dlouhe a malemu se to tuze libilo :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj semy, krásné foto pokojíčku, moc hezká záclona, super. :wink: Takže už připravená? Máš to za pár co?
No já jdu zítra na tu kontrolní krev, tak jsem na to zítra zvědavá. Dnes mě natáhlo poprvé z čištění zubů, že jsem musela k míse, ale nakonec nic nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pořád jsem unavená a zívám a spim. A ta žáha, to je masakr. Fuj tajbl.

Jééé ardi, budeš mít nějaké fotky z vítání občánků? A starosta to určo pochopil, malej si prostě potřeboval zakřičet svůj názor :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
holky jak tedy nakonec s tim srazem ??hodina tedy 14 ta??a pulměsic??
15. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
sluni přidaš se ve čtvrtek??
15. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj sluni a medi
sluni tak zítra to je jasné :slight_smile:
medi to věřím že se to malému líbilo :slight_smile:

jinak hodina asi teda ta 14tá a můžeme teda do půlměsíce..pak se dohodneme tam jestli půjdeme ještě na prcházku nebo tak .-)
15. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
@semy.cz jj libilo jak mě mohl krásně za ně tahat ale to bude moci i ted :slight_smile: je to malej lump :slight_smile:
tak tedy pulměsíc 14 hod??vyhovuje všem??a čtvrtek tedy!!!
15. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
a další program dle počasí a stavu dětí a těhotných!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
medi :grinning:
tak jo já souhlasím...tak holky se snad ozvou :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
medi :grinning: :grinning: hezky jsi to napsala :grinning:
15. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@semy.cz co se tak chechtáš ??no neni to pravda??stav dětí a těhotných enejduležitější ne??a pak tedy až to počasí :slight_smile: a pulměsic je uplně nekuřacký že??
15. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
15. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
jo jasně že je .-)
a jojo je to úplně nekuřácká restaurace....:slight_smile:
snad počásko taky trošku vyjde...:slight_smile:
15. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
@semy.cz jo dobrý ja jen že někde je že dopoledne a obědy nekouří a pak jo tak proto se ptam :slight_smile: no tak snad vyjde uvidime a tam se da sedět i venku??
15. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
o to pak není nekuřácká erstaurace..přes obědy se nesmí kouřit nikde..na to je tuším už zákon....:slight_smile:

venku se tam bohužel sedět nedá...
15. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.